Ostry kaszel

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...okolicach serca był to ostry ból i nie mogłam brać głębokiego wdechu niekiedy miałam lekkie duszności z tego powodu, ból nasilał się przy wstawaniu gdy podpierałam się lewą ręką, przy kichaniu czy kaszleniu itp. ponadto nie mogłam spać na lewym boku; po trzech dniach poszłam do lekarza..

Duszenie się - Str. 42

.. ...że 2 lata temu miałem ostry kaszel,codziennie sie dusiłem ale inaczej * flegma szla do gory zatrzymywała sie po kaszlu gdzies w w okolicach hmmm gardła i musialęm wstawać i czekać żeby spadła i wtedy przestawałem sie dusić,tak miałęm wtedy codziennie,brałem rozne leki ktore przepisal mi..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką

.. ...jestem kolejny w klubie, ostry, kłujący ból jednocześnie pod prawą piersią i prawą łopatką. Zaczęło się 3 tygodnie temu, ale dopiero wczoraj tak mocno, że nawet oddychać nie mogę. Nie wspomnę o kaszlnięciu... następny do kompletu. Mocny, kłujący ból w okolicach prawej łopatki. Nie wiem,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 76

.. ...choroba malucha. Kurcze na ostrym dyżurze nie chcieli nas przyjąć, bo stwierdzili nie badając małego że to tylko kaszelek a ja panikuję. Więc wróciłam do domu. Ale z małym cos nie tak. Popołudniu dostał wysokiej temperatury więc pojechaliśmy jeszcze raz. A na poczekalni kilkanaście..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 213

.. ...pojechaliśmy z nim na ostry dyżur, a tam lekarz stwierdziła że z takim kaszelkiem to w poniedziałek do lekarza, a nie na ostry dyżur. W poniedziałek okazało się że zwykły kaszelek to silne zapalenie krtani. Syn ma 4 latka. Ręce opadają. Hej kochani: * : * : * : * Przepraszam że tak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 724

.. ...banki,wiem ,ze sa dobre przy ostrym kaszlu.pozdrawiam cie.pa. Witaj Aneto ,to masz luzik dzisiaj ,jesli mezus w pracy,komp twoj ha ha ,pozdrawiam cie.pa. A gdzie pozostale osoby? Buziaczki dla wszystkich...... Witaj Agusek my chyba sie nie znamy,nie mialysmy okazji poznac,ale ciesze..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...miesięcy.Zaczęło sie po infekcji z ostrym kaszlem.Najpierw czułam uciski w szyi, bóle, kłucia potem suchość w gardle i kłopot z nabraniem powietrza, częste westchnienia, ziewanie ale jakby wynuszone oraz odchrząkiwanie zwłaszcza podczas jedzenia lub po.Często później mam chrypę.Byłam juz..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...rodzaju zakwasów - czy ostry kaszel mógłby to wywołać? ), ale boję się że to może być płuco, choć z drugiej strony jak lekarz mnie osłuchiwał to stwierdził, że nie mam żadnych zmian osłuchowych. Przeszedł ktoś przez to? Pozdrawiam. witam, mam podobne objawy do waszych jednak nie boli..

Ból w klatce przy kaszlu

.. ...piersiowej to normalne przy ostrym kaszlu? Proszę uspokójcie Mnie bo już mam różnorodne myśli :( Czuje się coraz słabiej... ból w klatce przy kaszlu to może być zapalenie oskrzeli.Dlaczego do lekarza nie idziesz?Dwa dni minęły,a ty się męczysz niepotrzebnie. Wątpię że to zapalenie..

Kucie w sercu i ostry suchy kaszel wystepujący w nocy?

.. ...wiecej.A w nocy po 23 ostry i suchy kaszel,który męczy go do rana.W nocy często chodzi do toalety.Po wysiłku( np:wyjściu na 4 pietro ) robi sie czerwony i serce bardzo szybko mu bije.Mama dała mu Validol,i Milocardin po której na jakiś czas jest mu lepiej.W poniedziałek ma wizyte u..

Proszę o pomoc

.. ...zachorowałem na grypę ostry katar i kaszel i nagle jak niby nic po powrocie z działki wieczorem znów przeskoki się zaczeły aż mi sie gorąco zrobiło, najbardziej niepokoi mnie to że mam wrażenie że serce bija mocno no i te przeskoki sam nie wiem ale najdziwniejsze żę ten lek myolastan..

Co mi jest ?

.. ...zachorowałem na grypę ostry katar i kaszel i nagle jak niby nic po powrocie z działki wieczorem znów przeskoki się zaczęły aż mi się gorąco zrobiło, najbardziej niepokoi mnie to że mam wrażenie że serce bija mocno no i te przeskoki że to nic takiego, dodam że ok 5 lat temu miałem..