Pachwiny ból

Bóle w pachwinie

.. Bóle w pachwinie mogą być oznaką różnych procesów chorobowych toczących się w narządach jamy brzusznej lub miednicy. Bardzo istotny jest charakter bólu, okoliczności jego wystąpienia oraz zjawisko promieniowania. Kłujący ból promieniujący z okolicy lędźwiowej w dół do pachwiny może być na przykład związany z..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 13

.. ...chodzi. Znieczulenie w pachwine prawie w ogóle nie bolało. To tak, jakby ktoś cię uszczypnął. Dyskomfort czuje się podczas wywoływania częstoskurczu, ale to da się przeżyć. Przypiekanie ciut boli, ale gdy tylko pojawi się grymas bólu na twarzy pacjenta, zaraz zostaje podany środek..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...domu dokuczała mi tylko pachwina, która mnie bolała nie ma żadanego krwiaka wygląda ładnie dzisiaj już jest rewelacyjnie ból ustąpił. Postaram się opisać cały przebieg zabiegu jak się już wpełni zregeneruje ja byłam bardzo mile zaskoczona. Naprawdę nie ma się, czego obawiać. Teraz tylko..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 14

.. ...wkłucia w lewej i prawej pachwinie, nie odczuwałem żadnego bólu, chociaż lekarz zawsze uprzedzał, kiedy może zaboleć i mówił, co będzie robił w danym momencie. Tylko w czasie „przypalania”, kiedy poczuje się ból mówimy „stop” i lekarz natychmiast..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 38

.. ...wprowadzane są rurki do pachwiny. Caly czas podawane są leki przeciwbólowe, choc to niepotrzebne bo znieczulenie spełnia swoją rolę znakomicie. Po zabiegu dostaje sie pyszne jedzonko ( o dziwo ! ) i caly czas jest sie pod opieką dwóch sympatycznych pielegniarek, które, z ręką na sercu..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 51

.. ...godziny.Nacięcie było w pachwinie prawej.Częstoskurcz bardzo mnie zmęczył.Ból czułem w czasie tzw.przypalania elektrodą.Podano mi środki znieczulające.Po zabiegu znów miałem częstoskurcz.Trwał krótko i nie był męczący.Mimo wszystko po pierwszym zabiegu moje życie odmieniło się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 539

.. ...bole i klocia nawet w pachwinach martwie sie strasznie. Witaj Gabi! tak z czystej ciekawości zajrzałam do tego tematu,bo obecnie siedzę na innym,ale piszesz o bólu jajników a ja coś na ten temat wiem...sama go mam.Napisz dokładniej gdzie on się umiejscawia i jaki jest.Czy miałaś robione..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 726

.. ...leczyłam rozdrapane pachy i pachwiny ),od tików bóle kręgosłupa ( wyrzuty głową itp ). Wszystko naraz od dwóch lat. Po tej egzemie w miejscach powięk.węzłów lekarz wysłał mnie do onkologa. Biopsja nic nie wykazała, ale nie zgodziłam się na pobranie całego węzła, bo mam gronkowca..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 787

.. ...niemiłosiernie, kark no i nogi, od pachwin do kolan. Wyczytałam wczoraj,że jak sie ma nerwice, to może nastąpić mimowolny skurcz mięsni ( nawet nie musimy o tym wiedzieć ) i stąd te bóle. Wzięłam polopiryne na noc, nasmarowałam sie amolem( piekło jak diabli ) i dzisij jest troche lepiej...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...miejscowe. Uczucie w pachwinie jak u dentysty ( odrętwienie ). W czasie wykonywania nakłuć oraz wprowadzania elektrod czułem, że lekarz coś grzebie, ale zero bólu. Potem trzech lekarzy zasiadło do komputera, ale nie grali w sapera tylko pobudzali serce do szybszego bicia. Maiłem uczucie..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 10

.. ...domu dokuczała mi tylko pachwina, która mnie bolała nie ma żadanego krwiaka wygląda ładnie dzisiaj już jest rewelacyjnie ból ustąpił. Postaram się opisać cały przebieg zabiegu ja byłam bardzo mile zaskoczona. Naprawdę nie ma się czego obawiać. Teraz tylko trzeba czekać na efekty. Proszę..

Ablacja

.. ...- sze w szyję i 2 w pachwiny,samo wprowadzanie koszulek i elektrod prawie nie boli a samą ablacje odczuwałem jako ciepło w klatce piersiowej.Najgorzej jest po,najpierw 12 godzin bez ruchu na erce żeby zagoiły się miejsca po wkłuciach,a później ból( ale do zniesienia w pachwinach i szyji..

Ablacja - Str. 12

.. ...zaprosili.Wkuwali mi się w dwie pachwiny i w szyję,bolało,ale zniosłam ból.Natomiast wypalanie bolało mnie strasznie.Momentami traciłam świadomość. Po skończeniu zabiegu,lekarz powiedział,że jestem zdrowa.Słuchaj,to były piękne słowa.Po 15 minutach( tyle się jeszcze leży )już wieziono..

Jestem 4 miesiące po ablacji i żałuję!

.. ...ZABIEG! Nakłóto mi żylę w pachwinie lewej nogi poczułam lekki strach i ból ale to było znieczulenie miejscowe( zwykły zastrzyk ),następnie wprowadzono 3 kabelki aż do mojego serducha.Ten moment był nieprzyjemny ale dało się wytrzymac: )czułam jak coś mi pełźnie w brzuchu.Później zaczęli..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 65

.. ...panu nie jest i z bólem pachwiny wypisali mnie do domu ból przeszedł ale gdy powróciłem do domu zaczęły się napady robi mi się gorąco boli mnie serce z lewej strony koło mostka ból ten przechodzi ale czasem się pojawia mnie mam przy nim lęki że jest mi coś poważnego najgorzej jest..

Ablacja na Spartańskiej - ktoś miał?

.. ...natomiast boleć wkłucie w pachwiny - jeśli tylko coś jest nie tak, dostajesz większą dawkę środków przeciwbólowych. Póżniej kilka godziń bez ruchu, ale jesteś na * prochach * po zabiegu więc jest to do przeżycia. Najgorszym elementem zabiegu jest STRACH. Był to mój pierwszy kontakt z..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...znieczulenie miejscowe w pachwinie i szyi w czasie zabiegu trochę mnie bolało w klatce, ale co tam taki ból : ) warto było by pozbyć sie tej arytmii. Potem musiałam leżeć 4h, ale jak usnęłam ( wieczorem miałam ablację ) to się obudziłam rano i tak jakoś jakby z nowym sercem : ) uff jaka..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 36

.. ...miałem wybroczyny w pachwinie. Nie strasz ludków. Owszem, może mieć, ale wcale to nie jest normą. Powiem inaczej. W Aninie była to rzadkość. Wczoraj musiałem wziąsc ten betabloker bo niemogłem wytrzymac silny ból miałem i zaczeło sie kołatało jak szalone i tabletke wziełem a lekarz który..

Bóle lewej strony klatki piersiowej

.. ...i ból promieniuje do pachwiny i ręki. Czasami mnie bola 2 wolne żebra. A dzisiaj miałem ucisk w mostku ( po treningu siłowym ) i wpadłem w panike. Moja mama jest lekarzem miałem robione wszystkie badania i wszystko wyszło książkowe. Dodam że od dziecka uprawiam sport kiedyś kilka lat..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 381

.. ...ma takie odparzenia w pachwinach, że aż płakać mi się chce. i nie mogę niczym tego zagoić. No i ten katarek go strasznie męczy, przez co jest marudny i mało śpi. Poza tym z nim ok. Ja jakoś się trzymam, chociaż bóle w klatce nie dają o sobie zapomnieć. I głowa boli, ale w środę jadę do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1112

.. ...kuleczkę koło krtani i w pachwinie, oczywiście wiem na 100 % że to węzeł chłonny. Od kilku dni odczuwam dziwny ból w łopatce promieniujący, aż do piersi, z prawej strony. Straszliwie od kilku dni się pocę w nocy, tzn najczęściej od razu po zaśnięciu jak i to cudem mi sie uda. Mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1265

.. ...głowy - ból w stawach pachwinach pachach ;/ - bóle i tiki mięśni od łydek do oczu - środkowe palce u nóg czasami same się ruszają :| - kołatania serca Bóle przeważają po stronie lewej Oczywiście to symptomy wyszczególnione, wiadomo mam ataki lęku, skacze czasem ciśnienie,lęk przed..

Nerwica w ciąży - Str. 104

.. ...szczególnie z prawej strony w pachwinie i nie jest to wyrostek, bo gdyby był to już dawno b y wylał. miałam te bóle też przed ciążą ale słabsze i wtedy nie niepokoiły mnie tak. może macica naciska na moczowód. puchnę, za wcześnie a mi puchną stopy. wogóle czuję,że jestem bardzo * zużyta..

Nerwica w ciąży - Str. 122

.. ...tego paskudne bóle w pachwinie, miałam też w końcówce poprzedniej ciąży, to dopiero początek piątego miesiąca, ale wiek pewnie robi swoje. w każdym razie dziś mam doła kolejny dzień i chyba spędze go w łóżku,żeby wqyleżeć ból nogi i ukolysać depresję. na obiad ryż z jagodami z..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...plakać z bolu, ból od pachwiny az po kolano, nie moge stąpnać a ni siedzieć, wzięłam dwa apay, dalej boli, wiec to chyba od kregoslupa jakiś nerwoból, to już * tylko * 3 miesiace, a potem do neurologa po leki, ale te 3 miechy musze wytrzymac, a będzie jeszcze gorzej. na szczęscie mąz..

Nerwica w ciąży - Str. 201

.. ...podbrzusze a szczególnie w pachwinach. Nie mogę się na łózku przewrócić. Lekarz mówi ze to normalne. Tak juz teraz będzie. Agunia, bardzo możliwe że spojenie się rozchodzi... Lekarz kazał mi leżeć jak najwiecej na boku. Nie ma rady na ten potworny ból, a powiedział mi że będzie bolało..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...zabieg.. ( przepuklina pachwinowa ).. bóle ustały po lekach na gruczoł ( distreptaza, metronidazol, unidox.. ) Na tą chwile bóle w krzyżu. Pobolewanie pod żebrami z lewej po wysiłku fizycznym. Czasami bóle w podbrzuszu. Wszyscy macie podobne objawy.. U mnie ? Czy to może być od tych..

Ostre napadowe bóle w lewej pachwinie

.. ...napadowe bóle w lewej pachwinie . Po badaniach okazało się , że mam przepuklinę - którą zoperowałem laparoskopowo w listopadzie , ale bóle nie ustały. Z różną częstotliwością występowały nadal. Teraz jednak jest jeszcze gorzej - wcześniej trwały kilka sekund ostry ból i minęło, teraz zaś..

Ból kręgosłupa

.. ...mnie kręgosłup, nogi w pachwinach oraz palce u nóg. Jaka może być przyczyna tych dolegliwości?? Należy się zgłosić do specjalisty bo bóle kręgosłupa potrafią rozłożyć na łopatki niestety. Podaje cenny link . Ten specjalista zna się na rzeczy. Ja robiłam prześwietlenie kręgosłupa przed..

Krwiaki po koronarografi

.. ...rozległe krwiaki od pachwiny aż do kolana ,powodujące bóle podczas chodzenia.Jak skutecznie ulżyć tym dolegliwościom?.Po jakim czasie ten problem zniknie . Szkoda, ze nie ma tu odpowiedzi. Moja Mama ma ogromnego krwiaka, ktory uniemozliwia jej poruszanie i dodatkowo noga piecze. Ten..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...dołu biodrowego i niżej pachwiny, często też ból schodzi do nogi ( wew. str. uda ). Wszystko zaczęło się biegunką, potem był ostry dyżur - podejrzenie wyrostka, ale zostało po obserwacji wykluczone. Wówczas zdiagnozowano u mnie infekcję dróg moczowych - krew i leukocyty w moczu, dostała..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...wyrostka promieniujący do pachwiny - włacznie z obolałymi węzłami w tej okolicy. w styczniu 2007 trafiłam na izbe z podejzreniem wyrostka - tam mnie przebadali - badani krwi moczu - no niby oki. potem ginekolodzy - też okii nawet usg wew oki tak tydzień wędrowałm codziennie lub co drugi..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 3

.. ...gniecenie w okolicach prawej pachwiny. Teraz bóle się zaostrzyły, ciągnie ku nodze, czasem ku cewce moczowej. Bolał też krzyż, ale dostaję dożylnie Olfen od ortopedy i jakby ten ból ustąpił. Badania krwii i mocz ok, CRP też. Acha, no i nie ma tak, że nic nie czuję i dolegliwośc ustępuje...

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...się z bólem w prawej pachwinie i wzgórku łonowym, w najgorszych momentach promieniującym na prawą rękę i nogę ( od uda do kolana ) połączony z bólem głowy...Ilu lekarzy tyle diagnoz. Zrobione USG jamy brzusznej, scyntygrafia kości, USG narządów rodnych ( dopochwowe - wielokrotnie ),..

Wedrujące bóle, kłujące w plecach, mostku, pod pachami i w biodrach

.. ...plecach,promieniują do biodra pachwiny.Potem znikają na pare dni i ponownie wraca wszustko w innym miejscu między łopatki ,promieniując pod lewą pache ,odczuwam w klatce dziwne ściskanie.Miałam wiele badań,wszystko dobre wyniki,dostaje leki przeciw bólowe a nikt niezna przyczyny bólu.czy..

Bóle po angioplastyce

.. ...wykonywano go przez pachwinę udową. Drugi zabieg był znacznie gorszy - wykonano go przez przedramię.Był on bardzo bolesny szczególnie podczas wprowadzania prowadnika.Dodatkowo podczas osadzania stentu miałem potworne bóle - takie jak podczas zawału. Musiało być coś nie tak bo wyszedłem..

Uczucie ciążkich nóg i bóle mięśni

.. ..., ze nie ma zadnego skrzepu czy zwężenia i czy wystarczy zrobic USG tętnic , czy USG żył czy tego i tego ? czy wystarczy tylko przy pachwinie i kolanach czy wszystko pokolei ? z gory dzieki pozdrawiam..

Ból węzła chłonnego w pachwinie

.. ...mnie węzeł chłonny w pachwinie byłam z tym u lekarza pierwszego kontaktu skierował mnie do onkologa na zbadanie., ale nawet tam do lekarza trzeba czekac na termin wizyty. od tamtego czasu boli mnie bardziej i czasami drętwieje mi noga nie wiem czy to ma związek ale strasznie się boję...

Proszę o interpretacje badania krwi

.. ...podrażnienie wyrostka i wiele innych przyczyn.....z tym ,ze zwyrodnienie,mimo,ze powoduje początkowo bóle w pachwinie nie powinno powodować leukocyów tak wysokich.CRP zbadaj i wskazniki reumatoidalne...

Ablacja film

.. ...Znieczulenie miejscowe w prawej pachwinie i środki p.bulowe w żyłe przez welflon. Zadnego bólu. Zaznaczam, że jestem mało tolerancyjny na ból. Przygrzewał 4 - ry razy. czułem ból za mostkiem, ale bardzo krótko. W skali od 1 do 10 oceniam na 2 lub 3. Zabieg trwał krócej niż dwie godz. Ale..

Uszkodzenie nerwu pachwinowego przy usuwaniu prowadnika w koronografii

.. ...można uszkodzić nerw pachwinowy przy usuwaniu prowadnika w fazie końcowej koronograficzyli usuwaniu z pachwiny. Dzisiaj Brat wrócił do szpitala z bólem i zawrotami głowy, niepracujacą żuchwą i nieczułą prawa noga od kolana w dół( a kporonografie miał robioną w sobotę ) problem polaga na..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...kolanem a czasami w pachwinach. Lekarz nie umie powiedzieć co mi jest. A może powinnam zmienić specjalizację i nie jest to problem neurologiczny? myslę,że najlepiej byłoby zrobić rezonans głowy,zmienić neurologa,może trafisz na mądrzejszego,który właściwie cie zdiagnozuje,albo..

Kłucia w różnych częściach ciała

.. ...również kłucia w głowie, pachwinach, kroczu Praktycznie całe ciało prócz rąk i nóg Ból nieziemski czasami Robiłam sobie usg brzucha dwa razy i nic Tarczyca, Ob i morfologia idealne Jutro wybieram się na ponowne usg i za jakiś czas na zdjęcie klatki piersiowej Na bóle głowy leczę się już..