Paciorkowce objawy

Dodatkowe skurcze - Str. 171

.. ...ma stanow zaplanych paciorkowcami bo mam ASO 281, moze to te bakterie mi serce psuja. Mowil tez ze zaburzenia rytmu bez organicznej choroby serca sa raczej objawem jakies dysfunkcji badz problemu niz sama chorba ( to takie male cos optymistycznego ) aczkolwiek elektryka tez moze byc..

Zespół Barlowa a zapalenie migdałków

.. ...bo może zaraziłeś się paciorkowcem, który jest trudny do leczenia i może niekorzystnie wpływac na serce... Może gdzie indziej byłby szybszy termin zabiegu, a może zmień lekarza. hmm mam isc do kardiologa i powiedziec ze chce holtera i koniec? bylem u niego juz 3 razy, mowilem objawy..

Skurcze dodatkowe gromadne - Str. 3

.. ...zagrozenie, zwalczając np paciorkowca - uderza tez w komorki serca , bo nie jest zbyt inteligentny czasami :P : ) zwykle towarzyszy temu wysokie ASO - ale nie musi oczywiscie sam katar nic nie znaczy, ale paciorkowiec moze rozrabiac bez widocznych objawów - a to rzadko ale moze - odbijac..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...anginie ,zakażeniu gardła paciorkowcem,TO jeszcze badanie ASO iCRP oraz OB.No i echo serca jak coś nie tak. Nie bardzo rozumiem, to co napisałaś * nie pękaj * . Ja nie mam stresa związanego z ciążą, tylko stwierdzoną nerwicę przez lekarza psychiatrę. Więc moje objawy są typowe dla tego..

Zapalenie stawów kolan i palców.

.. ...ASo,tzn,że miałeś infekcję paciorkowcową ,np. angine i nie leczyłeś jej antybiotykiem i paciorkowieć wędruje po stawach.Musisz się tym poważnie zająć.Zrób jeszcze raz badania.i do lekarza. a robili Ci CRP? To mogą być początki rumienia. I tym zamuje się dermatolog. Ja przy podobnych..