Palce stóp

Tetralogia Fallota

.. ...rozwoju fizycznego; palce dłoni i stóp pałeczkowate, paznokcie kształtu szkiełka zegarkowego, objawy te są wynikiem hipoksji ( zmniejszone utlenowanie krwi krążącej ); poliglobulia ( zwiększone stężenie hemoglobiny będące wynikiem hipoksji ); tzw. objaw kucania - pacjent kuca dzięki..

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. ...wibracji ( to zaburzenie pojawia się najwcześniej, ale zwykle jest dla chorego niezauważalne ). Przyczyną mrowień ( parestezji ) mogą być także zaburzenia elektrolitowe ( hipokaliemia, hipomagnezemia )...

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy

.. ...problemy z nogami .Bolą go palce u stóp tak jakby je ktoś łamał i nie może chodzić.Czy ma to jakiś związek z tymi wynikami i co trzeba z tym robić . Może leki nie takie? Co robić?Proszę o pomoc Basia Witam! Basiu a czy Twój mąż miał robione badanie krwi na kwas moczowy? Tak.Robił wyniki..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...często drętwieją mi palce u stóp, nieprzyjemnie tracę w nich czucie a one same stają się białe ( nieraz jeden, czasem trzy palce - różnie ). Poza tym , teraz kiedy jest zimno zdarza się że przy oddychaniu boli mnie pośrodku klatki piersiowej i muszę wtedy odkaszlnąć ( suchy jakby wyrywał..

Moje ręce są okropnie zimne i siwieją

.. ...bardzo dawna. Pozdrawiam palce u stóp również mio marzną, czytałam gdzieś, że to może być zespół Raynauda ja też tak mam!! odkad pamietam( 21 lat ).. : ) zawsze moj chlopak sie dziwi jak to jest mozliwe, a ja ostatnio zauwazylam ze jak czesciej smaruje kremem rece to pomaga bo sie..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...brzuchu, podciągając palce u obydwu stóp do przodu, różnica widoczna jest na piętach, ( chód kaczy ), - przemieszczenia kręgów krążków międzykręgowych bądź zwyrodnienia kręgosłupa – zaburzenia bioenergetyczne ( przepływu informacji pomiędzy każdą cząstką organizmu a mózgiem )..

Drętwienie palców u stóp

.. ...palcach, a następnie palce samoczynnie * zaplatają * się jeden na drugi. Tracę wtedy czucie w stopach. Mam problem z ustaniem. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale odczuwam również kłucie w klatce piersiowej po lewej stronie, a czasem wręcz lekkie drętwienie i wtedy czuję jak serce..

Zespół Barlowa - skurcze stóp i codzienne wypróżnianie się

.. ...az zaczelo mi wyginac palce u stop skorcz trwal do 10 min dopiero ustal jak wlozylam stopny do Cieplej wody wrecz goracej. Kupilam asparin i biore go od dwoch dni skorcze ustapily, lecz mnam lekkie drgania palcow, czy to ,moga byc problemy z krazeniem ? Ostatnio tez bardzie czesto sie..

Nerwica lękowa

.. ...nierowno... i mialam zimne palce u stóp... ręce... i usta... mam 29 lat... i już niejedno przezyłam... wiec sobie tłumacze... ze to wynik moich stresów... i tym podobnych * akcji * jak je nazywam... zawsze duzo czytalam... wiec myśle ze... ksiazki pomagaly mi zrozumiec siebie....

Drętwienie palców u stóp

.. ...meczu spuchneły mi dwa palce u nóg( dwa duże ) były sine i pod spodem zebrała się krew, nikt mnie nie kopnął po prostu cały mecz czułem zdrętwiałe , zimne palce. Nie były też zamałe buty ponieważ grałem już w nich rok.Oba paznokcie zeszły. jakiś miesiąc temu cały trening grałem czułem..