Palec wskazujący

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 108

.. ...ten atak jej kciók i palec wskazujący łączy sie w kształcie kóła.Ja i moi rodzice zastanawiamy się co na to poradzic i gdzie sie z tym udac * Bardzo prosimy o pomoc,pozdrawiam Witam was wszystkich!Czytam te wszystkie wypowiedzi i wiecie co...zaraz robi mi sie lepiej!Bo myslałam,ze tylko..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 110

.. ...ten atak jej kciók i palec wskazujący łączy sie w kształcie kóła.Ja i moi rodzice zastanawiamy się co na to poradzic i gdzie sie z tym udac * Bardzo prosimy o pomoc,pozdrawiam Koniecznie musicie jak najszybciej wyeliminowac przyczynę tego strachu. Bo ona czegoś panicznie się boi. Moja..

Dodatkowe skurcze - Str. 8

.. ...kciuk i palec środkowy, palec wskazujący oprzeć o tą poduszeczkę między kciukiem a wskazującym. Palce serdeczny i mały rozłożyć ( * rozczapirzyć * ) i odsunąć od środkowego. Teraz przyciskać do siebie palec środkowy i kciuk i jednocześnie palec wskazujący do tej poduszeczki - w obu..

Zimny palec wskazujący prawej dłoni

.. ...jeszcze wcześniej ok.2 tyg. bolała mnie ta końcówka palca.czy to normalne żeby połowa palca była ciepła a połowa zimna ? czy się tym przejmować i zgłosic do lekarza? 0 ) witam Posiadam to samo schożenie...

Bezurazowo opuchnięty palec prawej dłoni - czy to może być zakrzepica?

.. ...pracowała prawa ręka i palec wskazujący, który wciąż naciskał z całych sił na szczoteczkę, żeby efekt czyszczenia był większy. nie uderzyłam się w ten palec, ani też nie zraniłam się... już podczas śniadania wielkanocnego palec lekko opuchł i zaczął pobolewać. raz bolał bardziej raz..

Zimne palce u prawej ręki

.. ...podobny problem tj. palec wskazujący prawa dłoń i najdłuższy lewa ale jest na to sposób masaż receptorów u stóp odpowiadających za poszczególne u rąk. Pomaga nie tylko na palce ale na inne narządy które prawdopodobnie zaczynają źle funkcjonować i dlatego taka reakcja na palcach...

Drętwienie palacy u rąk

.. ...Witam, drętwieje mi tylko palec wskazujący lewej ręki, a dokładniej od opuszka się zaczyna i w połowie palca kończy - robi się wówczas cały biały, tak jakby krew tam nie dochodziła, brakowało krążenia. Objawy te mam zazwyczaj jak lekko zmarznę w ręce, czasem jak jadę za kierownicą autem..