Palenie skóry

Zespół, choroba, fenomen Raynauda

Zespół, choroba, fenomen Raynauda

.. ...bezwzględnym zaprzestaniu palenia. Początkowo, pomiędzy atakami, palce wyglądają prawidłowo. Z czasem jednak, powtarzające się epizody niedokrwienia, mogą doprowadzić do zmian w obrębie paznokci i skóry...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 992

.. ...straszne pieczenie, palenie skóry w różnych częściach ciała, a to na plecach, a to rękach, nogach. Do tego poty i kolatanie serca. Cały dzień mi się utrzymuje, ale w nocy było najgorzej. Bardzo się boję. Dziś zrobiłam drugi test na boreliozę, za 100 zł ( niech mnie... ). Jutro mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 89

.. ...tyłu,az do dziwnego palenia skóry głowy.,,znieczulonej ,,skóry skroni brody , policzków.Oczywiście są to doznania które czuje i żeby je zrozumieć dlaczego tak sie dziej trzeba wrócić do budowy człowieka,nerwów i ich funkcji.Dużo zrozumiałam po przeczytaniu ksiązki - polecam - ,,Zrozumieć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 211

.. ...miesiace temu rzuciłam palenie. Oczywiscie wmawiam sobie nowotwór skóry, płuc, gardła badź mózgu( tak na zmiane, w zależnosci od tego co boli ). Strasznie mnie to paralizuje, ciagle o tym myśle, w pracy, w domu, ciągle co innego mnie boli:/ byłam ostatnio u lekarza ropdzinnego,..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 3

.. ...nieżyt nosa, alergiczne zapalenie spojówek. http://pl.wikipedia.org/wiki/Cetyryzyna HYDROXYZINUM ( ja stosowałam syrop, również całkowicie znosił świąd ) jest lekiem na receptę. Hamuje pewne funkcje mózgu oraz blokuje działanie substancji własnej ustroju - histaminy, która uaktywnia się..

Nadciśnienie 220/160 przy regularnym braniu leków

.. ...dodtakowo mam drętwienia i palenia skóry pod wpływem niewielkiego ucisku. moja dr rodzinna mówi mi że to własnie jest spowodowane długotrwałą tachykardią i nadciśnieniem. mam nadzieje że jednak to nie od tego. trzymam kciuki i jak najszybciej staraj się o miejsce w klinice skoro leki tak..

Czy to może byc nerwica czy coś innego???

.. ...choruje na atopowe zapalenie skóry i boje sie astmy. boje sie że serce to może być pisałem tak niedawno,że chyba sie wyleczyłem,a no nie:( wraca to wszystko jak bumerang a mianowicie ciśnienie i puls .ciśnienie moge mieć przez 2 tyg dobre,ale znajdzie sie dzień od rana że czuje się..

Nawracające swędzenie skóry bez jakichkolwiek zmian na skórze

.. ...ilości czarnej kawy i palenie tytoniu,co powoduje gorąco w płucach , wysuszenie skóry i swędzenie. * Jeżeli pożywienie będzie zawierało zbyt wiele toksyn zwierzęcych,szczególnie białkowych - to w konsekwencji nerki nie będą zdolne do ich usunięcia i wtedy zjawią się kłopoty skórne. * Oba..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica? - Str. 2

.. ...ale mam takie okresowe palenia skóry .A TRZĘSAWKI MAM .wydaje mi się żę wnętrzności mi sie trzęsą .i rece i nogi i w środku głowy .w rzeczywistości nie trzęse się .tylko wewnętrznie mam takie wrażenie .no pa. mój adres mailowy - ania05111971@wp.pl Ania, wejdę na gg ale ja już się..