Pali mnie w gardle

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 40

.. ...gniecie, jest mi niedobrze, pali mnie w gardle. Tak nawet myślę, że może jakiś wrzodów się nabawiłam? Sama nie wiem. Tak sobie myślę, że to wszystko nasila się przez ten zbliżający się wyjazd, kwestię lotu samolotem, później rozstania z mężem ( już myślę jak będzie nocami bez niego, czy..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 21

.. ...przestalem pic kawe i palic ze strachu ze to mnie zabije! Ogarnela mnie taka depresja ( arytmie, przeskakiwanie serca - jakby nagle mocniej zabilo i skoczylo az do gardla i ogolnie beznadziejne samopoczucie - placzliwosc ) ze w koncu trafilem do psychiatry! Stwierdzila u mnie zespol..

Ablacja - Str. 11

.. ...normalny?? Boli mnie, pali, piecze klatka piersiowa między piersiami i tuz nad nimi, praktycznie cały czas od zabiegu, dziś bóle się nasiliły do tego stopnia, że bolą mnie plecy. Dodatkowo czuję * gulę * w gardle... Nie wiem co robić, zglosić się na pogotowie, wziąć leki przeciwbólowe,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 32

.. ...soki czuje jak mnie pali w gardle,do tego uczucie jakiejs kuli w przelyku,no jakby przestal dzialac system trawienny,czasem dopiero po godzinie,dwoch odbije mi sie jedzeniem tak jakbym dopierto co zjadla czyli kawalkami jedzenia,przed wczoraj zjadlam banana i mnie meczylo jak..

Plamy na języku - Str. 2

.. ...mam refluks żołądka. Paliło mnie całe gardło i mialam te plamy i drętwy język. Lekarz stwierdził że to może byc przyczyną moich dolegliwości i zaczęlam barć controlok. Po miesiącu brania leku jezyk wyrażnie poprawił sięale nie całkowicie. Musiałam przerwać brać controlok bo miałam..

Dzwne kłucie w przełyku, gardle?

.. ...niepokoi...Nie palę i nigdy nie paliłem, nie piję. Mam 22 lata, trenuję na siłowni ( nie biorę żadnych nazwijmy to wspomagaczy ) nie przemęczam się też zanadto trenując. Nie narzekam na zdrowie, rzadko mnie coś dopada, najczęściej to tylko przeziębienie. Na badaniach okresowych z pracy..