Panować nad lękiem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 100

.. ...możliwe.Wiem,że to ja powinnam panować nad nerwami ale nie potrafię,nie mam takiej siły no i wychodzi właśnie na to ,że to nerwica króluje u mnie,że to ona jest górą,opanowała mnie jak tylko mogła.Lęki, strach przed śmiercią,no i wiele wiele innych objawów,które mnie dręczą wraz z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 576

.. ...częściej udaje mi się opanowywać lęki.Gdy zbliża się atak paniki, a objawy zawsze są takie same,to natychmiast * włączam * zagłuszanie tych myśli,które napędzają spiralę strachu.Zastępuję je myślami o wynikach badań,o słowach kardiologa,że z sercem jest wszystko ok, o tym ,że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 696

.. ...ale staram się nad tym panować... To może popiszmy na inny temat, nie tylko choroby... hmm? witam ponownie Ja jestem na tym forum pierwszy raz i dochodzę do wniosku, że lęki dotykają coraz większy odsetek społeczeństwa, nie ma tutaj podziału na bogatych i biednych, ludzi z miasta czy ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 743

.. ...przechodzą./ja zaczełam panowac nad swoimi lękami staraj się przy każdym ukłuciu bólu nie myśleć że coś strasznego się dzieje wtedy lęki powoli zaczną przechodzić. Dobrze że mam w miare wyrozumiałego męża który toleruje notoryczna moją niedyspozycyjność... a wierz mi ze nie raz pekłam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 212

.. ...jednak cos autorstwa tych panow po polsku znalazla: ) Gosieńka znalazłam książkę * Jak radzić sobie z lękiem. 10 prostych sposobów na złagodzenie lęku, strachu i zmartwień * Edmund Bourne i już zamawiam. Postanowiłam się wziąć za siebie, przygotować się psychicznie na ten wyjazd a nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 232

.. ...umrę. Staram się nad tym panować ale nie zawsze mi się to udaje. Zaczęło się kilka lat temu w szkole średniej potem trochę przeszło a obecnie mam 9 miesięczną córeczkę i moje lęki nie tylko wróciły ale zwiększyły swoją moc trzykrotnie. Na początku miałam kołatanie serca i choć teraz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 54

.. ...młode Panie i młodzi Panowie. Nerwica powstaje w Waszych głowach - nie w ciele ani też nie w duszach. Oparta jest ona na racjonalnych zasadach pracy umysłu. Jest przyczyna i są reakcje waszego umysłu wpływające na ciało, jeżeli zniknie przyczyna Wasz umysł nie będzie nawiązywał do myśli..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 379

.. ...nauczyc sie nad tym panowac, a Ciebie jeszcze duzo w zyciu spotka i inaczej bedziesz oceniac ludzi,pozdrawiam Witam w sobotni poranek Nie pisałam dziewczynki bo u mnie coś sie pogorszyło wróciły lęki znowu ten lęk przed wychodzeniem z domu fatalne samopoczucie i wogule wszystko do kitu A..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 420

.. ...teraz zaczynam nad tym panować.Na psychoterapiach uczę się jak walczyć z lękiem i chyba nauka nie idzie w las bo są już jakieś rezultaty.Pozytywny wpływ mają nowe leki ,które zapisała mi psychiatra.Po wielu zmianach prochów chyba trafiła na te odpowiednie dla mojego organizmu. Zuziu a..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 587

.. ...dziewczyneczki no i drodzy panowie. Jestem zadowolona niesamowicie.Rano wstałam z lękiem,niepokojem.Ale pomimo tego ubrałam się elegancko,zrobiłam sobie makijaż.Wychodząc z domu powiedziałam: ,,Ty zostajesz ja wychodzę,,.I chyba ta zmora zrozumiała mnie bo porobiłam zakupki przy pomocy..

Ataki paniki, lęki - Str. 8

.. ...trzeba umieć nad tym panować. Ba! jak łatwo powiedziec a cięzko wykonac. ale rzeczywiscie w momentach niesmowitego strachu krzyczę do siebie w myślach NIE! Przestan ale to już. Otwieram ksiązkę i czytam i nie ma nikogo wokół. co czasem działa ale często kończy się też wysiadką z tramwaju..

Natrętne myśli

.. ...mysli,czasem mysle ze strace panowanie nad soba zwariuje komus cods zrobie bede miala omamy halucynacje a wtedy to juz nie wiem jak to wytrzymam. bylam u psychiatry i po godzinie rozmow stwierdzila ze to delikatna deprecha a nerwica to jest na pewno. I ze przy nerwicy sa lęki i natretne..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 6

.. ...wiedzialam że jak moi panowie wyjda to dopadnie mnie to cholerstwo - wiecie co zrobilam wzielam lek do ręki, ze w razie czego mogę go wziąść i przypomnialam sobie co mówila moja psycholog, że mam lęki bo nie pozwalam wyjść złości i ona szuka ujścia i robi ze mna co chce. wziełam poduszki..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 157

.. ...ruchach,poznawac swoje ciało i panowac nad nim,to powoduje ,ze zapomina sie o świecie o nerwicy,jestesmy tylko my,góry,lęki nie mają dostepu do naszej podswiadomosci,ale jutro juz wracamy do domu,a tam nie ma gór,pozdrawiam pa witam wczoraj napisałam Wam że dobrze się czuję i po wysłaniu..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 7

.. ...lęku przed niemożnością panowania nad sytuacją oraz z pragnienia ucieczki. Głównym lękiem kryjącym się za nudą jest lęk przed wyeksponowaniem lub odkryciem się; lęk przed stawieniem czoła czemuś niewygodnemu i niepokojącemu; lęk przed byciem ze sobą. Objawami DEPRESJI są: brak energii,..

Stany lękowe, wiecznie natrętne myśli

.. ...sobie z nimi radzic, panowac nad nimi ).Lęk spełnia pozyteczną rolę w naszym zyciu, wiec nie moze byc wyeliminowany całkowicie, ale naprawde mozna nauczyć sie MIEĆ NAD LĘKIEM WLADZĘ, KONTROLĘ, choc potrzeba na to czasu. Jesli zechcesz ze mną porozmawiac, gdy bedzie Ci szczególnie trudno..

Kołatanie serca, które czuję aż w gardle

.. ...doswiadczasz i sposobów zapanowania nad nimi. Poza tym zapraszam na mój watek * Lek jest naszym przyjacielem, na którym zamieszczam informacje, w jaki sposób ja nauczyłam sie panowania nad lekiem ( * nie walczyc z lękiem * , ale przez zrozumienie, co go wywołuje, oswojenie go, )...

Lęki przed jazdą samochodem

.. ...sobie to zagrożenie. panowie ja mam to samo wsiadam do auta i strach serce wali jak oszalale i nerwy raczej tu na forum ludzie mnie troche oswiecili ze to jest nerwica nie wiem jak narazie mam sobie z tym radzic do pracy nie chodze bo mam do niej 20 km i jade autem ale do auta mam..