Paraliż lewej strony

Renta przy WPW i skierowaniu na ablację

.. ...zaawansowanym powoli paralizuje jej cala lewą strone ciala ma 20 lat od 3 lat walczy zeby dostac rente i lekarz biegly na ostatniej komisji stwierdzil ze ona moze pracowac mimo tego ze nie moze uniesc kubka w lewej dloni i wychowuje do tego dziecko nasze przepisy są chore tak jak i nasz..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...migrenowe. to lekki paraliz, do neurologa idz Wg.mnie to atak migreny!Miałam to samo,okropny ból,afazja,porażenie jednej połowy ciała,spadek ciśnienia,prawie omdlenie.To typowe dla silnego ataku,ale zawsze diagnoza musi być poparta badaniami,rezonansem lub CT aby wykluczć powazne..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...staram się być, ale bóle paraliżują.. Usg miałem robione.. podobno nerki takie sobie.. biorę teeraz Urosept.. Na dniach idę znowu do lekarza. Zobaczymy co wymyśli. Może ktoś miał podobne problemy i mu przeszło? Jakiś złoty pomysł? Najbardziej dokuczliwe są bóle w krzyżu.. Jestem także po..

Prawidłowe ciśnienie u osoby starszej?

.. ...mózgu ( jeden z lekkim paraliżem lewej strony ciała , drugi bez paraliżu ) i problemy z wysokim( niby ) ciśnieniem. Bierze leki na stałe prestanorium 50, amlopin. Ostatnio skarży się na zawroty głowy. Mierzyłam jej ciśnienie w różnych porach dnia, które wynosiło 109/49 i przed braniem..

CZY TO NERWOBÓL? POMÓŻCIE

.. ...przeskakiwało... towarzyszył temu paraliż szyi i barku z lewej strony. trwało to od kilku sekund do nawet 5 minut. Dodam ze nie pale papierosow, nie pije i prowadze zdrowy tryb życia... Piszcie co wiecie na ten temat. Z góry dziekuje i pozdrawiam Wyglada mi to na kregoslup,klucie w sercu..