Parcie na pęcherz

Jaki powinien być prawidłowy puls? - Str. 2

.. ...typu suchość w gardle, parcie na pęcherz czy stolec, niepokój, osłabienie itd ) pozdrawiam Czy wiecie jakie moga byc powody spowolnienia oddechu do 6 - 8 oddechów na minutę, ale nie chodzi mi o jednorazowy incydent, raczej o stan trwający kilka dni? Ja mam 10 - 12 oddechow /min i to nie..

WPW - jakie objawy?

.. ...wagon węgla, nieustające parcie na pęcherz, ciśnienie skacze zazwyczaj ( choc nie zawsze ) na podniebne wysokości, biorę leki i raczej rzadko już mi się trafiają takie ataki : ) Mimo wszystko idę na ablację: ) Ps. WPW wyszło mi w normalnym spoczynkowym EKG, ale to dopiero niedawno : )..

Co się dzieje z Kiką?

.. ...ataku mam niesamowite parcie na pęcherz. Zwykle ataki trwają od ok. 5 minut do 5 godzin. Ze środków farmakologicznych pomógł mi tylko raz po podaniu w szpitalu dożylnie isoptin ( gdy go później brałam w trakcie ataku doustnie - niestety nie skutkował, a nawet miałam uczucie, że serce..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że badania nie wykazują żadnego uszkodzenia ciała. Psychika i ciało są tak silnie ze sobą..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 241

.. ...przypadłość jak ataki parcia na pęcherz najgorzej jest w nocy jak zaczynam odczuwać taki dziwny lęk i mam takie parcie na pęchesz że autentycznie chodzę do toalety co mnuta a najlepiej jak bym z niej nie schodziłą i mam taki tak np 40 min a potem sam przechodezi. Nie wiem co to jest juz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 283

.. ...atakach mam straszne parcie na pĘcherz do tego stopnia ze mogĘ z ubikacji nie wychodziĆ. zastanawiam sie czasem czy mam jakĄŚ czĘŚĆ ciaŁa zdrowa i chyba nie. bojĘ sie wychodziĆ jechac gdzieŚ a nie daj boŻe zostaĆ u kogos na noc. niedlugo mama slub i juz myŚle czy nie umre czy mi siĘ nic..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...nadmierne pocenie się, parcie na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że badania nie wykazują żadnego uszkodzenia ciała. Psychika i ciało są tak silnie ze sobą..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1133

.. ...rana czuje cały czas parcie na pęcherz. Praktycznie cały czas mógł bym siedzieć w łazience. Macie jakiś pomysł na to co to może być ? pozdrawiam Witam serdecznie kochani U mnie odpukać w dalszym ciągu dobrze a co dalej będzie nie wiem po prostu cieszę się każdą chwilą bez lęków a..

Nerwica w ciąży - Str. 26

.. ...myślę,bo czasem mam nagle parcie na pęcherz i szybko muszę się udać do toalety,pewnie to ten mały szkrab mi siedzi na pęcherzu. Juz jestem po wizycie i wszystko ok. Moj mały łobuziak waży 700 g...poczatek 24 tygodnia to chyba sporo co? Moze bedzie duzy kloc. Pierwszy synek ważył 4100...

Nerwica w ciąży - Str. 59

.. ...wstanę to od razu czuje parcie na pęcherz. No moj mały fika bardzo duzo, nie pamietam zeby moj pierwszy synek tak buszował. Ale raczej jest to takie wyciąganie i przeciąganie się. Wychodzą mi nożki i rączki bokiem; )Nic sie nie martw, na pewno wszystko jest ok. Kazde dziecko jest inne i..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 17

.. ...pięć minut do talety - parcie na pęcherz kropla moczu, ale nie to mnie przeraziło tylko krew, która się pojawiła. W internecie już wyczytałam , że to może być nawet nowotwór narządów. O masakra my to umiemy sobie wszystko wyolbrzymić. Trochę po furaginie mi ulżyło , ale czarne myśli..

Krew w moczu

.. ...inne dolegliwości typu parcie na pecherz, ból przy oddawaniu moczu, pieczenie cewki moczowej? ). Jeżeli tak, to możesz wspomóc się Prouro - kapsułki żurawinowe z witaminą C, dzięki którym się łatwiej usuwa bakterie z pęcherza, możesz pić dużo wody i sikać jak najwięcej, żeby nie..