Paroxetinum

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 14

.. ...Byłam tez na stronie paroxetinum mój lek z tego sie składa.Mianowicie jest to lek psychotropowy zaliczany jednak do grupy bezpiecznych ( nie powoduje uzależnienia ).Nie da się go przedawkować( chyba ze łykniesz kilkadziesiąt tabletek )Uważam ze trafiłam na bardzo oczytaną i zrozumiałą..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 832

.. ...przerwami ) antydepresant( paroxetine ), ktory toleruje calkiem niezle ( tylko jest paskudna jak sie ja przestaje brac ) i widze, ze mi pomaga. Bylam kiedys na terapii grupowej CBT, ale to mi niewiele dalo, bo chyba za dobrze sie wtedy czulam : - ). Niedawno mialam pare indywidualnych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 834

.. ...bralam antydepresant ( paroxetine ) z przerwami i pomogal on w oglenym samopoczuciu i takze w stanach lekowych zwiazanych z agorafobia. A jak funkcjonowalam? Balam sie, panikowalam, ale szlam tam gdzie musialam ( bylam wtedy na studiach ). Ale fakt wtedy poruszalam sie miedzy jednym *..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1023

.. ...Was bral lek parogen( paroxetinum ) ja dostalam go na lęki i kompulsywne objadanie sie.biore go 4 dzien i czuje ze lęki sie zwiekszaja( takie trzepanie sie zoladka )..czy z uplywem na poczatku brania tego leku moze tak byc ze leki sie zwiekszaja a z uplywem czasu polepszy sie?czy ktos z..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 13

.. ...oraz Paro Merc 20mg - paroxetinum ) Poczatkowo byly to 0,5 tabletki paroxetinum i 1 tabl. alprazolamum - rano. potem odwrotnie - 1 tabl. parox. i 0,5 alpraz. Poprawe poczulam dopiero po okolo 7 - 10 dniach brania lekow i bylo coraz lepiej. Rano co prawda wstawalam nadal z natretnymi..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 14

.. ...miesiecy tylko i wylacznie Paroxetinum, przedtem takze Xanax, ktory jednak inny lekarz po konsultacji mi odradzil.. Xanax odstawilam z dnia na dzien i przez kolejne 2 dni dochodzilam do siebie, nie spalam w nocy, mialam omamy, nasilenie nerwicy itd..ale potem stopniowo objawy ustepowaly..

Częstoskurcz komorowy - jak z tym żyć?

.. ...dostałem ParoMerc ( paroxetinum ), do tego terapia z psychologiem. Jest tak już od września zeszłego roku i nie przynosi żadnego rezultatu.. Straciłem pracę, szkołę.. dosłownie całe życie. Już nawet z domu muszę wyjść z kimś( staram sie wychodzic sam, chociazby dookola domu, oby tylko..

Nerwica serca i paroxetine, który nie pomaga

.. ...serca, przypisał mi PAROXETINE 10mg i mam jeść codzinnie po jednej tabletce. To mi nie pomaga. Nie wiem gdzie szukać pomocy, po rozmowie z lekarzem wydaje mi się, że on nawet nie słyszał czegoś takiego jak * nerwica serca * i przypisał mi lek ogólny na nerwice. Prosze o pomoc, strasznie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...się z 1 składnika * paroxetinum * ) powiedziała że moge. Dlatego radzę to z kimś skonsultować, lekarstwa czasem różnie na siebie reagują. A zreszta wiesz jak to z nami jest, jak wezniesz to razem, a nie będziesz miała pewności czy możesz to pewnie będzie ci się coś dziać; )Pozdrawiam..