Pęcherzyk żółciowy

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...ból trzustkowy, ból pęcherzyka żółciowego, zapalenie opłucnej przeponowej, zapalenie płuc; Prawa okolica podżebrowa: ból pęcherzyka żółciowego, zmiany w wątrobie, ropień podprzeponowy, zapalenie płuc lub opłucnej, perforyjący wrzód żołądka lub dwunastnicy, zatorowość płucna, ostre..

Kamica pęcherzyka żółciowego

.. Kamica pęcherzyka żółciowego to stan, w przebiegu którego wewnątrz pęcherzyka żółciowego powstają kamienie. Najczęściej są to kamienie cholesterolowe. Kamica pęcherzyka żółciowego zagraża bardziej ludziom otyłym niż szczupłym oraz bardziej kobietom niż mężczyznom. Choroba może być przez długi czas..

Polski robot kardiochirurgiczny

.. ...operacje to wycięcie pęcherzyka żółciowego i symulacja naprawy zastawki serca. Na późniejszy termin przesunięto natomiast planowaną operację wszczepienia by - passów. Celem zabiegów było przetestowanie w realnych warunkach sali operacyjnej opracowanych dotychczas prototypów i rozwiązań..

Echo serca - Str. 33

.. ...wymiar a - p ok 130 mm.Pęcherzyk żółciowy echoujemny zagiety w okolicach szyjki o ścianach pogróbiałych do ok.7mm złogów w świetle pEcherzyka nie stwierdzono.drogi żółciowe nieposzerzone.grubość miąższu nerek ok 17mm. leki:MONIT RET 1 * 60,ppolocard 175,CARVEDILOL RATIOPHARM 2 * 12.5..

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 2

.. ...operacjach ( właśnie pęcherzyk żółciowy i mięśniaki )na prawie już starość CHCE MI SIĘ ŻYĆ!!!! Ale to jest w stanie zrozumieć tylko ten, kto przeszedł przez te skurcze dodatkowe tak mocno odczuwane ( bo ponoć nie każdy to odczuwa tak samo intensywnie ).Dla takiego komfortu,jaki mam w tej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 338

.. ...problemy wątrobowo, pęcherzykowo żółciowe, żoładkowe - oczywiscie zapisal granulki i kazał przyjsc za 2 miesiące. Powiedziałem mu : królu złoty jak te granulki doprowadzą mnie do porządku to za 2 miesiace jestem tu z orkiestra cyganów i zrobimy bal.Nie odmówił i powiedział ok - więc moze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 598

.. ...kciuki! P.S. Robiłaś USG pęcherzyka żółciowego, tzw. woreczka? Może tam masz jakiś piasek czy kamyk. Moja mama miała straszne bóle * nie wiadomo skąd * a to stamtąd właśnie. Wystarczy laparoskopia i po krzyku. Serio. http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Linden..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 124

.. ...brzusznej ( mam kamień w pęcherzyku żółciowym ), wizyta u neurologa. Wszystko jest OK!!! Ale ja się czuje * niestabilnie * . Bardzo Was proszę o rade, co to jest!!!! Czy to napewno ta wstrętna nerwica znowu do mnie wróciła!!!! Bo ja już wmawiam sobie kolejne i coraz to nowsze choroby, a..

Dodatkowe skurcze - Str. 308

.. ...ok. Miałam wycinany pęcherzyk żółciowy. Cała operaaca laparoskopowa trwała 3 h. Nie bój się. Przed narkozą dostaniesz fajną tableteczkę...echhhhhhhh..chciałoby się jeszcze. Ja taki hipochondyk, co się boi mierzenia temperatury, wjechałam na salę samodzielnie. Nie zasnęłam po tym tylko..

Menopauza czy serce?

.. ...nadciśnienie. Też mam wycięty pęcherzyk żółciowy. Na wysoki cholesterol biorę codziennie pół tabletki Vasilipu i poziom z 245 spadł do 180. Jestem na HTZ od wielu lat - ostatnio łykam Activelle ( bardzo mała dawka hormonów, niedługo chyba w ogóle je odstawię ), przedtem był Klimonorm,..

WPW i inne objawy

.. ...okolicy rzutu żołądka i pęcherzyka zółciowego, więc podejrzewano u mnie zapalenie dróg żółciowych - faktycznie po zażyciu całej dawki Augmentinu moje dolegliwości zmniejszyły się, niestety kilka dni temu musiałem znowu udac się na dyżur lekarski, gdzie podano mi No - Spe domięśniowo i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...z tym, że mam kamice pęcherzyka żółciowego. Kroplówka spadła bardzo szybko i doznałam można powiedzieć trzęsionki, duszenia w gardle, spadła mi głowa do tyłu. 2 dni po tym zdarzeniu zaczęły się zawroty głowy, zachwiania równowagi, zaburzenia wzroku,( jakby objawy niedotlenienia mózgu ),..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...części jamy brzusznej: pęcherzyka żółciowego, żołądka oraz trzustki. W napadzie kolki żółciowej na tle kamicy pęcherzyka żółciowego bóle promieniują do pleców, zwłaszcza do prawej łopatki. Wrzód żołądka drążący do trzustki również wywołuje bóle promieniujące do pleców, a choroby trzustki..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1067

.. ...Zyła wrotna śledziona pęcherzyk żółciowy drogi żółciowe trzustka nerki w USG bez zmian Tak to mam napisane myślę że USG było wykonane fachową aparaturą bo robiłam je w Poliklinice doktora Bessera no cóż nie wiem z czego ta wątroba tyle powiększona ale ja myślę że to od leków zaraz po..

Pokrzywka przewlekła

.. ...nieśmiało zasugerowano pęcherzyk żółciowy. Usunęłam.. ( nawiasem mówiąc objawy ustapiły już przed interwencją chirurgiczną ) i spokój. Po czterech latach znowu! Szukając przyczyny zrobiłam wszystkie możliwe analizy krwi ( włącznie z RP ), USG jamy brzusznej, odwiedziłam ginekologa,..

Ból po prawej stronie pod żebrem, promieniujący do pleców

.. ...być od kręgosłupa lub pęcherzyk żółciowy ( USG na to nie wskazuje ), reumatolog raczej wyklucza, że to od kręgosłupa. Badania ogólne mam dobre więc lekarka patrzy na mnie trochę podejrzliwie i nie chce dać skierowania na dokładniejsze badania. Nie wiem co robić, teraz naprawdę chyba..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...przewlekłe zapalenia pęcherza i dróg moczowych, kuracje antybiotykami nie dały efektów ( pomagały, ale na krótko ), kuracje furaginem ( 3 miesiące ), miałam wrażenie ,że jestem chodzącą apteką , w końcu badania: USG wykazało, że mam mniejszą prawą nerkę, a na dodatek kamienie w woreczku..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...przeciwdziała schorzeniom pęcherza moczowego, zapaleniom prostaty i jej przerostowi, normalizuje funkcjonowanie trzustki i woreczka żółciowego, przeciwdziała zaburzeniom wzrostu u młodzieży, zaburzeniom u kobiet karmiących. Wskazania lecznicze Alergia, astenia ogólna, choroby skóry,..

Bóle serca i duszności 3 tyg po operacji ;(

.. ...laparoskopowej - miałam usuwany pęcherzyk żółciowy z kamieniami.Zabieg ten odbywał się w znieczuleniu ogólnym pod narkozą,dodam że nawet po wybudzeniu od operacji nie miałam żadnych duszności ,nie jestem palaczką . Przed narkozą ,przechodziłam wszystkie potrzebne badania Zrobili mi EKG..

Nastoletnia nerwica

.. ...mama miała wycinany pęcherzyk żółciowy, strasznie się wtedy przestraszyłam i od tego czasu odczuwałam bóle po obu stronach brzucha - dokładnie takie jakie miała moja mama przed zabiegiem! Tak strasznie się bałam, że mam to samo, a bolało coraz częściej i coraz mocniej. Postanowiłam iść..

Czy to nerwica lękowa? co mam o tym myśleć?

.. ...pedanterii mają kłopoty z pęcherzykiem żółciowym,jest za gorący. Może to być spowodowane dietą,w której jest zbyt wiele przypraw o działaniu rozgrzewającym,zbyt dużo kawy.Może to być również skutkiem * * braku krwi * * i nie chodzi tu o anamie,lecz w sensie płukania i chłodzenia..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...pęcherzyka żółciowego na 23 marca i trochę się boję, bo mój wynik wynik TSH jest teraz 9,21 a w listopadzie był 0,015. Słyszałam, że zabieg jest niebezpieczny gdy tarczyca jest tak rozchwiana. Dziękuję za pomoc..