Pełna morfologia

Nerwica - czy na pewno? - Str. 190

.. ...- ok, badania krwi, pełna morfologia - ok, cukier - ok, ob, hemoglobina, etc. - ok, crp - ok, profil lipidowy - ok, tarczyca - ok, badanie u neurologa, neurochirurga ( nie wymaga leczenia medycznego na rozpoznaniu ) , psychiatry ( zdrowy fizycznie i psychicznie ) , okulisty ( dno oka ),..

Norma TSH

.. ...kilka dni temu robiłem pełna morfologie krwi, w tym TSH. Morfologia jest bardzo dobra, natomiast TSh wyniosło u mnie 4,3 przy normie od 0,3 do 6,2. Mam pewne obawy czy aby ta norma nie jest zbyt wysoka. Ktos z Was wie dlaczego jest taka, a nie inna? Proszę o interpretację wyniku. no i..

Niskie cisnienie i wysoki puls

.. ...pomoc. Nerwica? Pełna rozpaczy, czasem w okresie dojrzewania tak bywa, że puls skacze - ale mimo wszytsko powinnaś zrobić sobie podstawowe badania tsh, ft 3 i 4, magnez, potas, ferrytynę oraz morfologię...

Uciążliwe nadciśnienie u 20 latka

.. ...i hormony tarczycy, pełna morfologia krwi i badanie moczu? U mnie nadciśnienie też wieczorem skakało do góry, dopiero jak obniżyli mi tętno ( zawsze było w granicach 120 - 130 ) to ciśnienie też się ładnie uregulowało. Biorę rano bisocard 5 i wieczorem ipres long. no miałem robione na..

Bardzo silne odczucie porażenia prądem

.. ...nie potrafi mi pomóc pełna morfologia krwi wykazała jedynie podwyższony poziom potasu 0,7 powyżej górnej granicy oraz cholesterol w górnej granicy normy . Ciśnienie krwi w granicach 130/87 lub czasem wyższe .Jeśli ktokolwiek miał podobny problem lub ktoś się spotkał z takim zjawiskiem..

Szybko się meczę, czasami piecze mnie w mostku a badania nic nie wykazują

.. ...badania, echo, holter, pełna morfologia. Lekarka prowadząca śmiała się, ze wymyślam i wyglądam jak okaz zdrowia. Jakoś mi nie było do śmiechu czekając 6 miesiecy na te badania. Opisane obiawy tłumaczono stresem. Ucieszyłem się że to pewnie stres i tak samo jak sie pojawiły znikną...