Pernazyna

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...już różnymi lekami: Pernazyną, Cloranxenem, Anafranilem, Rispoleptem, Seroxatem.Obecnie moje całe życie jest zdominowane przez lęk. Boję się za bardzo oddalić od domu, boję się załatwić jakąkolwiek sprawę sama, np. w urzędzie, boję się iść do lekarza, nie mówiąc już o dentyście. Ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 95

.. ...neuroleptyków typu : Pernazyna , Rispolept, Thioridazin. Nic z tego nie biorę. Wrzuciłam do szuflady i tak sobie leży. Bo to wcale mnie nie uspokajało tylko albo powalało z nóg, albo z miejsca usypiało ( nie wymieniając już oczywiście szeregu innych skutków ubocznych ) Psychiatrzy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...benzosepin, cloranksenu, pernazyny. W tej chwili głównym moim lekiem jest Asentra wspomagana Citalem, Olzapin. Na noc dodatkowo biorę Zolpic wspomagany hydroksyzyną. Zestaw ten pozwala mi egzystować na przyzwoitym poziomie. Ale to dzięki Wam wszystkim wlaściwie wzięłam się w garść...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 578

.. ...Tranxene, Cloranxen, Pernazynę, Hydroxyzynę, a nawet Rispolept i Thioridazin. Na tym forum pojawiałam się juz wcześniej , ale póżniej miałam dłuższa przerwę. Co wiecie na temat Hydroxyzyny? Czy ona uzależnia? Czy inna nazwa Xanaxu to afobam? Wow Dafne! Jestem pod wrażeniem!!! Przemysł..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...psychiatra przepisał mi pernazynę oraz mianserin ale to tylko wyleczyło mnie z bezsennościa psycholog no cóż po kilku wizytach stwierzdził że mam zmienić stosunek do samego siebie oraz otoczenia ale ja nie jestem w stanie tego uczynić skoro warunki mego rozwoju rodzinnego oraz osobowość..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 5

.. ...do zdrowia! polecam pernazyne 100 mg tegretol CR 400 i cloraxen chodz jest uzalezniajacy tak brala jedna osoba z moich znajomych miala takie same obiawy jak ty i jeszcze skontaktuj sie s jakims dobrym psychiatra i to wszystko powinno pomuc a co do lekow trzeba brac pare miesiecy a nawet..

Nerwica w ciąży - Str. 205

.. ...ciazy ,bralam coaxil i pernazyne musialam odstawic i fatalnie sie czuje ,nie moge spac ,jesc jest mi slabo mam obnizony nastroj ,czy to minie ,czy mozna stosowac jakies leki ? pomozcie !! DONA...niestety po odstawieniu lekow tak jest bo organizm sie domaga,to minie ale troche..

Nerwica w ciąży - Str. 228

.. ...przerazalo ,bralam coaxil i pernazyne ,az to w koncu wpadka ciaza moja nie byla planowana i to dobrze bo nigdy bym sie sama nie zdecydowala ,bo tylko myslalam o nerwicy i balam sie jak sobie poradze w ciazy ,przez pierwsze 3 miesiace czulam sie fatalnie ,ale dalam rade nie gralam zadnych..

Wszystko, co mi wiadomo o natręctwach myślowych - Str. 2

.. ...przeszło mi. Brałam Pernazynę, potem jakaś terapia, hipnoza i psycholog... POWIEDZIAŁA MI ZDANIE, KTÓRE UTKWIŁO MI W PAMIĘCI i KTÓRE STAŁO SIĘ * moim natręctwem * W DOBRYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU... JAK NIE BĘDZIESZ CHCIAŁA, TO MYŚLI NIE BĘDĄ SIE POJAWIAĆ , TO ZALEŻY OD CIEBIE * ...i ja..