Pernazyna lek

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...już różnymi lekami: Pernazyną, Cloranxenem, Anafranilem, Rispoleptem, Seroxatem.Obecnie moje całe życie jest zdominowane przez lęk. Boję się za bardzo oddalić od domu, boję się załatwić jakąkolwiek sprawę sama, np. w urzędzie, boję się iść do lekarza, nie mówiąc już o dentyście. Ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...benzosepin, cloranksenu, pernazyny. W tej chwili głównym moim lekiem jest Asentra wspomagana Citalem, Olzapin. Na noc dodatkowo biorę Zolpic wspomagany hydroksyzyną. Zestaw ten pozwala mi egzystować na przyzwoitym poziomie. Ale to dzięki Wam wszystkim wlaściwie wzięłam się w garść...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 876

.. ...mianserin,przeciwlękowy,przeciwpadaczkowy i ta pernazyna?nic dziwnego że jesteś oszołomiony?zrobisz jak zechcesz ja bym poszukała innego lekarza...a jestem z tym ostrożna.Tylko nie czytaj ulotek,pernazyna jest bezpieczna,dopisali mi ją do Zotralu,ale nie dałam rady,przy niej są jazdy z..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 5

.. ...do zdrowia! polecam pernazyne 100 mg tegretol CR 400 i cloraxen chodz jest uzalezniajacy tak brala jedna osoba z moich znajomych miala takie same obiawy jak ty i jeszcze skontaktuj sie s jakims dobrym psychiatra i to wszystko powinno pomuc a co do lekow trzeba brac pare miesiecy a nawet..

Nerwica w ciąży - Str. 205

.. ...ciazy ,bralam coaxil i pernazyne musialam odstawic i fatalnie sie czuje ,nie moge spac ,jesc jest mi slabo mam obnizony nastroj ,czy to minie ,czy mozna stosowac jakies leki ? pomozcie !! DONA...niestety po odstawieniu lekow tak jest bo organizm sie domaga,to minie ale troche..

Nerwica w ciąży - Str. 228

.. ...przerazalo ,bralam coaxil i pernazyne ,az to w koncu wpadka ciaza moja nie byla planowana i to dobrze bo nigdy bym sie sama nie zdecydowala ,bo tylko myslalam o nerwicy i balam sie jak sobie poradze w ciazy ,przez pierwsze 3 miesiace czulam sie fatalnie ,ale dalam rade nie gralam zadnych..