Persen w ciąży

Ablacja - Str. 7

.. ...zadowolona i ze szpitali i personelu i dlatego że mnie nie atakują te częstoskurcze : ) No i co ważne branie tych beta blokerów w ciąży nie jest wskazane, więc ablacja na przyszłość uratowała mnie od tego problemu : ) Bardzo bym prosiła o opisanie wyniku. Robiłam holtera i mam takie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 75

.. ...validol tak jak mentowal i persen biorę na uspokojenie ( przy ciąży tylko ziołowe: ). Pozdrawiam Dzieki za odpowiedzi. Natti masz racje z tym nieuzasadnionym lekiem, chwilowo bez objawow somatycznych. wszytkie nerwusy juz tak maja : ) W zasadzie kazdy nerwus odczuwa przez 24 h na dobe..

Nerwica w ciąży

.. ...leków i co brałaś. Czy z perspektywy 4 miesięcy możesz okreslić kiedy jest najciężej? na poczatku czy teraz? buziaki Hej dziewczyny ja powiem tyle ze mi w ciazy dolozylo sie tych objawow nerwicy,wcale nie jest dobrze,czasami nie mam juz sil chcialabym miec juz to za soba i zaczac sobie..

Nerwica w ciąży - Str. 2

.. ...już na nią patrzeć ), persen i tp. Do tego brałam homeopatię: sedatif pc. Jakoś trwałam. Najgorsze były trzy miesiące po odstawieniu leków. Ale to bardziej psychika działała. Bóle w klatce, duszności, strach, panika - na porządku dziennym. Wyjechałam na wakacje na trzy tygodnie nad..

Nerwica w ciąży - Str. 6

.. ...uspokajaczy: relamax, persen forte, validol, melisa, mentowal, i homeopatyczne: sedatif pc. Oczywiście nie wszystkie na raz: ) sedatif pc brałam całą ciążę. A jak z ciśnieniem na co dzień? Pozdrawiam Przepraszam ale zamiast m powinno być matiiaga: ) Hej laski,troche sie nie odzywalam bo..

Nerwica w ciąży - Str. 17

.. ...przez jakiś czas łykałam persen. Niestety nie nastawiaj się na spokojne dziecko: ) Mój maluch przez pierwszy miesiąc niby był spokojny, ale czasami to parę godzin płaczu nie wiadomo dlaczego. Pierwszą noc po porodzie wył calutką. Dopiero jak mu dałam od pielęgniarek mleko modyfikowane to..

Acenocumarol negatywne skutki?

.. ...najgorszy problem ale perspektywa wypadniecia brwi przerazila mnie.czy ktos moze mnie choc troche uspokoic? Acenocumarol ma wpływ na płód ale to dotyczy kobiet w ciąży przyjmujących ten lek. Ja ten lek bralem przez 14 lat i nie wyłysiałem, kości tez niby mam ok. Kazdy lek może wywołać..