Persen z alkoholem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 231

.. ...( chociaz patrzac z perspektywy czasu pierwsze objawy mialem juz 3 lata temu lecz wtedy nie wiedzialem co to moze byc ) Przez dluzszy okres zycia miedzy 18 - 19 lat sporo imprezowalem...Duzo alkoholu - bardzo duzo , do tego niekiedy inne srodki oduzajace.. Jak wspominalem wczesniej jakis..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 242

.. ...odstawieniu dlatego biore Persen bo jak narazie tylko to mam pod reka. Zerwalem z tym nalogiem na zawsze bo jednak mam w sobie tyle silnej woli ( moze tez i starchu ) zeby zostawic to wielkie G( mam nadzieje ), po pierwszym ataku niemyslalem o niczym innym jak tylko o tym ze to co sie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 78

.. ...czasami jeszcze biore persen forte( ziołowy lek ). ja sie boje pic alkoholu ( lubie winko wytrawne, tu we Francji jest duzy wybor ; ) ), wlasnie w razie gdyby...trzeba bylo wziac tabletke... ja bralem persen, ale to tez podobno psychotrop i szczerze mowiac to nie dawal zadnego efektu..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 26

.. ...przy sobie, teraz z perspektywy czasu się z tego śmieje : ) ale wtedy to była walka o przetrwanie aha dodam tu iż nie jestem alkoholikiem i z przyjemności tego nie robilem . Prawie zapomniałbym dodać na koniec, że warto sprawdzić cukier a jak ktoś nie ma ochoty to niech podczas ataku..

Problemy w sercem, 17 lat

.. ...spojrzeć obiektywnie z perspektywy odchyleń od normy. Tak jak pisze Radek może skończyc sie to koniecznością stałej stymulacji ale nie musi, najpierw farmakologia jesli jest w ogóle konieczna. Fakt morałów na temat używek prawic nie będę każdy robi to co uważa za słuszne, w zasadzie to..

Podejrzewam nerwicę po przeczytaniu wątków tego forum

.. ...koniecznie , i jakiś Persen biorę od 2 dni Nervomix i jestem w szoku bo naprawdę bardzo pomaga chociaż podeszłam do niego na początku jak * pies do jeża * ... miałam ostatnio sporo stresów - sprawy rodzinne, potem nowa stresująca praca - może to przez to?? mam nadzieję, że wrócę do..

Uczucie leku w brzuchu i koltania serca

.. ...nervomix nervendrage, persen, deprim, neospassmina ). Musisz zobaczyc co cie bardziej wycisza - melisa czy waleriana, czy chmiel czy jakies inne kombinacje z pasiflora. Z drugiej strony trzeba ograniczyc bodzce i czynniki powodujace zabieranie pierwiastkow i witaminn z organizmu - czyli..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 19

.. ...mysli natretnych, a perspektywa była taka : albo dom dziecka dla dzieci, albo ja , dzieci i mąz alkoholik pod jednym dachem ( bo paradoksalnie było to na ten czas najlepsze rozwiazanie ) , trzeciej opcji nie było z racji mojego samopoczucia, w które nie bede sie wgłębiac.Jak pokazał..

Dwupłatkowa zastawka aortalna z jej niedomykalnością III-go stopnia

.. ...rodzinkę: - ) ja pomimo perspektywy czwartej operacji żyję normalnie. Skończyłam studia, od 3, 5 roku pracuję jako dziennikarka, więc wykonuję zawód bardzo stresujący i obciążający psychicznie, ale daję radę! Nie piję alkoholu, bo nie lubię, palę niestety biernie, bo ci okropni palacze..