Pieczenie głowy neurologia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 217

.. ...refluks przełyku stąd to pieczenie zamostkowe. A do neurologa poszłam z bólami głowy a on zaraz zaaplikował mi te leki! Bez konkretnych badań, tylko podstawowe badanie nurologiczne... Idę do innego lekarza! U psychiatry nigdy nie byłam.... umówiona jestem do psychologa ale dopiero na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 189

.. ...skóry na głowie lub pieczenie w głowie, bóle głowy potworne, mrowienia w głowie szyji, karku. Boli mnie już cały kręgosłup, plecy pobolewa serce. Mam sztywne nogi jak idę i wrażenie że stracę przytomność po przejściu kilku metrów. Okropne . Oczywiście były wizyty na Izbie Przyjęć,..

Lekkie zawroty głowy

.. ...okropny bol glowy piski i pieczenie glowy nogi jak z waty omdlenia cale plecy drzace az do posladkow jakby caly czas pracowaly mam dusznosci warjuje z tego bolu glowy mam zniesiona lordoze i zwyrodnienie odcinka c3456 i nikt sie tym nie przejmuje dostaje tabletki na rozszezenie naczyn i..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 32

.. ...przepisał mi zelazo .Pieczenie na twarzy i głowie to szukałam neurologa ale nie poszłam Chciałam nawet sobie zrobic tomografie kom ale droga .Potem już sobie mówie co robisz kup lepiej dziewczynka coś a nie latam prywatnie po lekarzach Kupowałam jakies gazety typu jak np.przeżyc raka..