Pieczenie pod łopatka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...mi się w ból żołądka, pieczenie całego ciała zwłaszcza ramion okolicy brzucha ,jednoczesnie z nabraniem powietrza czuję jakby dodatkowe uderzenia w sercu, w okolicy serca lub żołądka dziwne chrapanie, bóle kości zwłaszcza w łopatkach. Obecnie byłem u chirurga ,który przepisał mi leki i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 197

.. ...serca w mostku jakies pieczenie i nad mostkem z tyłu w okolicy łopatki czuje mrowienie i to przewaznie wszystko z lewej strony bardzo zadko sie zdaza zebym odczuwał to z prawej strony byłem u kilku kardiologów juz chyba wszystkich możliwych w okolicy i wszyscy powiedzieli mi to samo ze z..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...ból/nie ból... to raczej pieczenie po lewej stronie w okolicy łopatki... palę paczke dziennie( paliłem,bo od 2 dni już nie palę - biorę TABEX...mam nadzieje ze sie uda to rzucić po 13 latach palenia ),mało spie,pije dużo kawy( 4 - 6 dziennie,ale rozpuszczalne )...no i stres.....

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem? - Str. 2

.. ...pod lewą łopatka itp.( pieczenie,kłucie...itd )Zarówno u mnie jaki u Ciebie ten ból nie jest silny ale bardzo dokuczliwy.Ty wiesz,że dzieje się to na tle nerwowych a ja jakoś nie jestem do tego przekonana,może dlatego,że mam shizy tak Ja Ty: ): ): )Ja staram sie nie myśle o tym czy..

Czy to nerwica? osłabienia, problemy z koncentracją i pamięcią

.. ...prawym uchu oraz uczucie pieczenia w prawej łopatce. Martwie sie tym wszystkim, nie wiem czy to na tle nerwowym, czy moze spowodowane pogodą, ale nigdy wczesniej jesienia nie mialam takich objawow. Moze to jakas choroba, nie wiem nie znam sie na tym zbytnio dlatego prosze o pomoc. Dodam..

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...czasami ) takie jakby pieczenie z 2 razy ból koło łopatki i niekiedy ból brzucha .Przez następne 2 tygodnie polepszyło mi się z tym że nie ćwiczyłem przez ten okres czasu i po tygodniu znikły duszności i występowały tylko czasowo a przed tem były one przez cały czas pewnego dnia miałem..

Ból w klatce piersiowej.

.. ...oddychania. Towarzyszy temu pieczenie pleców w okolicach lewej łopatki. Wszystko zaczęło się od przeziębienia. Kaszel, katar, ból gardła. Przez tydzień brałam leki typu Fervex oraz syrop wykrztuśny. Po tygodniu objawy nie ustąpiły, kaszel się wzmocnił, w nocy był suchy i męczący, rano i..

Co to może być?

.. ...nakuwał. teraz doszło nawet pieczenie.Zdarza się też ze kłuje pod prawa piersią. ale rzadko.Kiedy boli mam duszności.Dodam ze boli mnie cały kręgosłup,trudności mam ze schylaniem,boli tez w łopatkach ,ponoć jedna jest bardziej wystająca.Miałam robione badanie krwi,RTG klatki..

Prosze o pomoc..Nie wiem co mi jest!!!!

.. ...nakuwał. teraz doszło nawet pieczenie.Zdarza się też ze kłuje pod prawa piersią. ale rzadko.Kiedy boli mam duszności.Dodam ze boli mnie cały kręgosłup,trudności mam ze schylaniem,boli tez w łopatkach ,ponoć jedna jest bardziej wystająca.Miałam robione badanie krwi,RTG klatki..