Pieczenie ręki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 563

.. ...brzucha ( dokładnie pieczenie, uczucie gorąca ), silne mdłości,drętwienie lewej ręki, nerwobóle w różnych miejscach, nadmierna potliwość no i oczywiście lęk, panika, że jestem poważnie chora, że zaraz umrę. Zaczęłam budzić się w nocy, nie mogłam spać, dusiło mnie w klatce piersiowej,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...brzucha ( dokładnie pieczenie, uczucie gorąca ), silne mdłości,drętwienie lewej ręki, nerwobóle w różnych miejscach, nadmierna potliwość no i oczywiście lęk, panika, że jestem poważnie chora, że zaraz umrę. Zaczęłam budzić się w nocy, nie mogłam spać, dusiło mnie w klatce piersiowej,..

Poczułam jak moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...kłucia połaczonego z pieczeniem za mostkiem , czsem w okolicy pachwiny blizej ręki,to moze byćz tym związane?? Tak, to dodatkowe skurcze. Trzeba tylko zrobić obowiązkowo holtera ( najlepiej 12odprowadzeniowego ). W holterze wyjdzie, czy przyspieszona akcja serca to tachycardia, czy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...miałam takie straszne pieczenie w klatce po prawej stronie, że myślałam że zaraz się zapalę. Do tego drętwienie prawej ręki. Wzięłam validol, potem mentowal ( to wszystko ma miętowy baardzo smak więc daje uczucie ochłodzenia ) i jakoś przeszło. Mam nadzieję, że większych bóli nie będzie...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...zaczęło się od zgagi i pieczenia w nadbrzuszu, doszły ciarki na całym ciele takie uczucie przeszycia dreszczem, oraz wzdryganie się nogi, ręki, objawy te pojawiały się tylko wtedy gdy zamykałam oczy i próbowałam. zasnąć. na dolegliwośći gastryczne dostałam controloc i wszystko..

Ból prawej ręki i pieczenie w klatce piersiowej

.. ...2.prawie od pół roku pieczenie w klatce piersiowej ( szczególne wieczorem ) - które ustępuje po wykonaiu kilku skłonów - ok 5min ( bywały również takie wieczory że musiałem poćwiczyć ze 20 minut aby pieczenie w klatce ustąpiło - przy czym pot lał się strumieniami ; ) 2.od ponad dwóch..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...brzucha ( dokładnie pieczenie, uczucie gorąca ), silne mdłości,drętwienie lewej ręki, nerwobóle w różnych miejscach ( najczęściej w okolicy serca, że nie mogłam oddychać ), nadmierna potliwość, często chciało mi się siusi, musiałam korzystać z toalety dosłownie co 10 min, no i oczywiście..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...klatce piersiowej jakby pieczenie. Skoki ciśnienia od 142/102 do 128/88. Podobne objawy miałem niespełna dwa lata temu z wynikiem ciśnienia o wiele wyższym. Dostałem betablokery i tritace, ale ze względu na te skoki ciśnienia biorąc leki z prawidłowym ciśnieniem zwalało mnie z nóg * nie..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...drętwienia/mrowienia lub pieczenia lewego policzka. Na początku sporadyczne potem coraz częstsze. I tak przez tydzień. W kolejny weekend w sobotę czułem się strasznie zmęczony, brak koncentracji, bardzo lekkie drętwienie lewej ręki i policzka, uczucie bycia pijanym. W nocy kołatanie..