Pieczenie skóry

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 992

.. ...nocy czuję straszne pieczenie, palenie skóry w różnych częściach ciała, a to na plecach, a to rękach, nogach. Do tego poty i kolatanie serca. Cały dzień mi się utrzymuje, ale w nocy było najgorzej. Bardzo się boję. Dziś zrobiłam drugi test na boreliozę, za 100 zł ( niech mnie... ). Jutro..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...się, mdłości, palenie, pieczenie skóry, osłabienie mięśni lewej strony ciała, pieczenie przełyku, bóle głowy, zatok, drętwienie rąk, uciski głowy, twarzy, silna nerwica i depresja. Październik - jak wyżej plus ból kręgosłupa i oczu, trochę zamglone widzenie ( stąd czeka mnie wizyta u..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie To chyba wszystko. Pozdrawiam. Do Barbarella - dzieki za odp. Chyba musze szukac kolejnego endo - jestem po wizycie u drugiego - THS 5,534 f3 i F4 w normie, ATP0 - 311. Z objawów które wymieniłaś mam..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 3

.. ...jednym miejscu uczucie pieczenia jak by przypalanie papierosem ,kłucia i to nie zawsze,nieraz uraża mnie nawet ubranie nie wiem co z tym robić,co to może być ,chciałem jeszcze powiedzieć że z tej strony miałem naświetlania promieniami Rentgena pachy i szyi związanych z leczeniem ziarnicy..

Czy wszystkie objawy muszą się sprowadzać do nerwicy. Chyba nie. Moja historia

.. ...i towarzyszące temu pieczenie, ciarki i swędzenie skóry * Obrzęki * Bóle głowy * Neuropatię obwodową ( drętwienie palców u rąk i stóp ) U dzieci objawy mogą być następujące: * Nieprawidłowy rozwój * Bladość * Płaczliwość, marudność, drażliwość * Niezdolność do koncentracji * Zapadnięte..

Mrowienie skóry głowy

.. ...tego jest spowodowane pieczenie i cieplo na glowie raz na przodzie raz z tylu i na srodku dziwna sytuacja moze ktos mi pomoze stwierdzic odczego to moze byc....??:( ( ( Mrowienie na * szczycie * głowy może mieć związek z niedoborem magnezu Przynajmniej tak było w moim przypadku -..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych. Żeby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3 i FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). To ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik..

Czy ja przesadzam? musze uwierzyć w siebie, że nic mi nie jest?

.. ...dobre. Raz miałem spore pieczenie w klatce piersiowej, a raczej skóry na klatce piersiowej i szyi, zrobiono mi ekg, wyszło dobrze, ale skierowano mnie do szpitala,tam znów 2 razy EKG, pobrano krew - wszystko ok,zarówno ekg jak i krew, powiedziano że to od żołądka, ewentualnie jakieś..