Pieczenie w brzuchu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...mi się w ból żołądka, pieczenie całego ciała zwłaszcza ramion okolicy brzucha ,jednoczesnie z nabraniem powietrza czuję jakby dodatkowe uderzenia w sercu, w okolicy serca lub żołądka dziwne chrapanie, bóle kości zwłaszcza w łopatkach. Obecnie byłem u chirurga ,który przepisał mi leki i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 199

.. ...dobrze. Miałam wczoraj pieczenie i kłucie w klatce, ale jakoś się uspokoiło. Dzisiaj dziwnie - nic mnie nie boli, od rana pracuję ( synek w przedszkolu ). Juz mnie paluchy bolą od pisania na komputerze, ale muszę nadrobić trochę pracy dopóki nic mi nie jest. Tylko maluch w brzuchu troche..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 826

.. ...serca i klatki takie pieczenie w zoloądku takie przelwanie sie i gorocą od okolic brzucha az po szyje i takie jakby dretwienie na twarzy to wszystko szczegolnie po sytuaci nerwowej powiem ze prawie prze rok czasu zyłem w duzym stresie ale jakos sie wszystko na krutki czas unormowało po..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...Czuję także niekiedy pieczenie pod mostkiem albo w takim charakterystycznym dołku na samym końcu mostka tuż nad brzuchem. Ostatnio mam także dziwny ból w klatce piersiowej, także klujący, ale co ciekawe, pojawia się pod dwóch stronach mostka w tym samym momencie ( pod samym mostkiem nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...klatce w okolicy serca pieczenie w klatce bole brzucha tez drętwienie w okolicach trwarzy bol w kręgosłupie i wiele takich dolegliwosci naprawde bałem sie ze to cos z serduchem ale po wizycie u trzeciego kardiologa zrozumiałem ze wszyscy trzej nie mogli sie mylic i jakos sie unormowało..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie

.. ...dziwny ucisk, dyskomfort, pieczenie w klatce, kucia po lewej stronie, dziwne nie wyjasnione bole w okolicach brzucha a klatki. Czasami jest tak, ze dobrze sie czuje a po chwili poczuje maly bol w klatce piersiowej i odrazu serce zwieksza tak akcje, ze jestem w szoku, czuje sie otepialy,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 898

.. ...klatce w okolicy serca pieczenie w klatce dokładnie takie goroca ktore pozniej jak dotknełem klatki byla goraca dusznosci szczegolnie po sytuciach nerwowych bol brzucha takie kucia w roznych miejscach na całym ciele nieraz to taki spięty jestem nieznając przyczyny ale po trzeciej wizycie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1247

.. ...zle widze i to uczucie pieczenia w klatce piersiowej i taki dyskomort w brzuchu , co jest, nic nie jadla zeby sie zatruc a ta glowa i wrazenie ze zaraz zwymiotuje straszne to. moja droga ja to juz chyba wszystko mnialem ,twoje syndromy tez .tylko ze u mnie skacze to po calym ciele Aga28..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...przyśpieszone bicie serca, pieczenie i kłucie w klatce piersiowej ( czasami też w okolicach brzucha ), ogólna panika i strach, a momentami nawet poczucie zagrożenia życia. Po takim „ataku” zwykle „łapie doła” - martwię się, że już nigdy nie będę..

Czy wszystkie objawy muszą się sprowadzać do nerwicy. Chyba nie. Moja historia

.. ...i towarzyszące temu pieczenie, ciarki i swędzenie skóry * Obrzęki * Bóle głowy * Neuropatię obwodową ( drętwienie palców u rąk i stóp ) U dzieci objawy mogą być następujące: * Nieprawidłowy rozwój * Bladość * Płaczliwość, marudność, drażliwość * Niezdolność do koncentracji * Zapadnięte..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...wczoraj,dzisiaj poszczypywania i pieczenie przy biodrZe do pachwiny.Załamuje r ece też jestem po usg jamy brzucha, morfologia,mocz,cytologia,usg narządów rodnych i nic niby wszystko jest ok.Szukam sama na własna ręke co to moze byc po tym internecie ale jest więcej ludzi z tymi..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...2008 od pociągania i pieczenia w okolicy prawej wargi sromowej. Po kilku dniach poszłam do ginekologa, który powiedział, że mam owulację na prawym jajniku ( trochę mnie to zdziwiło, bo był to dopiero 10 dc. Na drugi dzień zrobiłam usg brzucha, w którym nic nie wyszło oprócz, cytuję - *..

Ataki paniki trwające kilkanaście sekund i inne, co mi jest?

.. ...sekund , najpeirw czuje pieczenie w zoladku a potem rosnie tetno dusznosci mokre rece strach ogromny itp zimne rece i stopy czasem trudnosci przy wydalaniu rok temu czesto bole brzucha teraz rzadko ale patrz punkt wyzej oslabienie po ataku paniki niemiarowosc oddechowa zahamowanie..

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...czasami ) takie jakby pieczenie z 2 razy ból koło łopatki i niekiedy ból brzucha .Przez następne 2 tygodnie polepszyło mi się z tym że nie ćwiczyłem przez ten okres czasu i po tygodniu znikły duszności i występowały tylko czasowo a przed tem były one przez cały czas pewnego dnia miałem..

CZUJE tetno w brzuchu

.. ...bedzie to dotkliwsze. Pieczenie w mostku masz od zoładka, te wszystkie kłucia to jest od stanu zapalnego żoładka i dwunastnicy, zobacz sobie gdzie jest zlokalisowany żołądek i dwunastnica - trochę anatomi nie zaszkodzi. jak będziesz tak się nakręcać to dostaniesz większej nadkwasoty i..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 20

.. ...serca, bole w mostku , pieczenie, duszenie itp. Po pewnym czasie doszła * kula histeryczna * czyli uczucie przeszkody w gardle. poprostu przez ponad dwa miesiace miałam wrażenie, że się uduszę. Coś potwornego !!!!!! Były tez bole brzucha ogólnie podbrzusze i nadbrzusze. Badania nic nie..