Pieczenie w lewej piersi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 563

.. ...brzucha ( dokładnie pieczenie, uczucie gorąca ), silne mdłości,drętwienie lewej ręki, nerwobóle w różnych miejscach, nadmierna potliwość no i oczywiście lęk, panika, że jestem poważnie chora, że zaraz umrę. Zaczęłam budzić się w nocy, nie mogłam spać, dusiło mnie w klatce piersiowej,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...brzucha ( dokładnie pieczenie, uczucie gorąca ), silne mdłości,drętwienie lewej ręki, nerwobóle w różnych miejscach, nadmierna potliwość no i oczywiście lęk, panika, że jestem poważnie chora, że zaraz umrę. Zaczęłam budzić się w nocy, nie mogłam spać, dusiło mnie w klatce piersiowej,..

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...minutach czuję okrutne pieczenie w okolicy serca i zmusza mnie to do zmiany pozycji, zresztą wciąż mam wrażenie jakby ucisku po lewej stronie, cholera czy z tym da się jakoś przetrwać to moja druga ciąża przy pierwszej nie było tak tragicznie, jestem po cesarce i zapowiada się druga..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 253

.. ...swoje. Kołatanie serca, pieczenie w klatce piersiowej, bol lewej reki, zawroty głowy, ogólne zmeczenie nic sie nieche na nic sie nie ma ochoty taki blin z człowieka jest, napady gorąca, podwyzszone cisnienie, lek przed zawalem serca, czasami zaburzenia jelitowe. Przy silnym ataku czeste..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie

.. ...dziwny ucisk, dyskomfort, pieczenie w klatce, kucia po lewej stronie, dziwne nie wyjasnione bole w okolicach brzucha a klatki. Czasami jest tak, ze dobrze sie czuje a po chwili poczuje maly bol w klatce piersiowej i odrazu serce zwieksza tak akcje, ze jestem w szoku, czuje sie otepialy,..

Zawał serca 3-go stopnia

.. ...poniedzialku poczulam pieczenie w klatce piersiowej, zapieklo przestalo i tak caly czas, nawet podczas schylania, wczoraj caly dzien nogi jak z waty i zawroty glowy, cisnienie ponizej 120. dzisiaj - bol ramienia i lewej reki, nie mocny, powracajacy co jakis czas i do tego prowadzac..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...tabletkach. Druga sprawa pieczenie i kłucie serca i po lewej stronie - teraz nawet jak to pisze to też mnie kłuje - - - - - to zgaga.Jedzonko cofa się i zatrzymuje właśnie w tym miejscu. Lekarz przepisał mi leki na te przypadłość. Ale też często powraca. najlepiej spać wtedy z głową i..

Czy to nerwica

.. ...na przemian odczuwam pieczenie,pobolewanie w klatce piersiowej , kłucie po lewej stronie w okolicy serca na przestrzał na stronę płuc, boli mnie nad lewą piersią czasami drży mi lewa ręka czuję się rozbita i obsesyjnie myślę o zdrowiu swoim Dodam że lekarz robił mi ekg echo serca badanie..

Ból w klatce piersiowej.

.. ...oddychania. Towarzyszy temu pieczenie pleców w okolicach lewej łopatki. Wszystko zaczęło się od przeziębienia. Kaszel, katar, ból gardła. Przez tydzień brałam leki typu Fervex oraz syrop wykrztuśny. Po tygodniu objawy nie ustąpiły, kaszel się wzmocnił, w nocy był suchy i męczący, rano i..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 8

.. ...Dziwne nie? Odczuwałam pieczenie i gniecenie wyłącznie w lewej stronie klatki piersiowej. Mój kardiolog wysłał mnie do ginekologa i po USG piersi oczywiście co się okazało…….. że NIC MI NIE JEST. Ostatnio tego typu ból pojawił się we wrześniu minionego roku. I znałam..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...po wysiłku. Coś jakby pieczenie,kłucie - okolice lewej piersi. Około końca stycznia miałem bardzo stresujący okres w zyciu, duzo siedzącej pracy ( wtedy to wlasnie sie zaczelo ). Mam 34 lata, 10kg nadwagi i lekkie nadciśnienie - wczesniej nie leczone 140/90 - 150/100 ( teraz pod kontrolą..