Pieczenie w pachwinie

Częstoskurcz - ablacja - Str. 12

.. ...obolałe czułem takie pieczenie. Do domu wypisali mnie bardzo szybko bo już w piątek. Czuję się dobrze tylko jeszcze trochę osłabiony ciągłym leżeniem. Zabieg skończyl się o 15 - tej a do rana musiałem leżeć z opatrunkiem uciskowym w pachwinie. Mam odstawione leki antyarytmiczne( brałem..

Poczułam jak moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...kłucia połaczonego z pieczeniem za mostkiem , czsem w okolicy pachwiny blizej ręki,to moze byćz tym związane?? Tak, to dodatkowe skurcze. Trzeba tylko zrobić obowiązkowo holtera ( najlepiej 12odprowadzeniowego ). W holterze wyjdzie, czy przyspieszona akcja serca to tachycardia, czy..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...wczoraj,dzisiaj poszczypywania i pieczenie przy biodrZe do pachwiny.Załamuje r ece też jestem po usg jamy brzucha, morfologia,mocz,cytologia,usg narządów rodnych i nic niby wszystko jest ok.Szukam sama na własna ręke co to moze byc po tym internecie ale jest więcej ludzi z tymi..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...2008 od pociągania i pieczenia w okolicy prawej wargi sromowej. Po kilku dniach poszłam do ginekologa, który powiedział, że mam owulację na prawym jajniku ( trochę mnie to zdziwiło, bo był to dopiero 10 dc. Na drugi dzień zrobiłam usg brzucha, w którym nic nie wyszło oprócz, cytuję - *..