Pieczenie w piersiach

Ablacja - Str. 12

.. ...Często ludzie opisują pieczenie w piersiach po zabiegu. To właśnie efekt gojenia sie żył płucnych. Ja miałem robione wszystko. W IK Anin w klinice zaburzeń serca leżałem już wiele razy. Widziałem kilkadziesiąt osób po ablacjach. Jedni po pierwszej inni po drugiej i trzeciej a nawet była..

Zaczyna mnie coraz częściej boleć między piersiami

.. ...nie...Czuję szczypanie, pieczenie, dochodzi także do serca, bardzo sie martwię...jestem obecnie w Anglii, byłam wczoraj w szpitalu, zbadali mi krew i zostawili na noc, jednak wiecej badan nie zrobili...Bardzo się boje, mam nadzieję, że to nic poważnego, Ci co mają problemy z sercem..

Niedokrwienie przedniej komory serca

.. ...serca i pozostano przy Isoptninie.Bardzo puchne na twarzy i konczynach,mam uczucie : deptania po sercu : pieczenie w piersiach.Co mam dalej robic? prosze odpiszcie,bo czuje ze nadal jestem zle leczona...

Pieczenie w piersiach

.. ...paru dni czuje okropne pieczenie w piersiach, od wczoraj doszło pieczenie w całej klatce piersiowej i pod pachami. Czy to jest przeziębienie? czy cos poważnego? może to ból wieńcowy ,ja w takim wypadku biorę polopirynę S.Ale tobie nie chce sugerować,bo trudno powiedzieć co ci jest.Do..