Pieczenie w plecach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 697

.. ...W czasie ataku czuję pieczenie w mostku i plecach , mam wysokie ciśnienie oraz tętno i silny lęk przed śmiercią . Jestem przebadana kardiologicznie i jest wszystko ok a ja się boję że w czasie ataku dostanę zawału bo przecież może on przyjść nagle a po drugie nerwica wynika ze stresu ,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 992

.. ...nocy czuję straszne pieczenie, palenie skóry w różnych częściach ciała, a to na plecach, a to rękach, nogach. Do tego poty i kolatanie serca. Cały dzień mi się utrzymuje, ale w nocy było najgorzej. Bardzo się boję. Dziś zrobiłam drugi test na boreliozę, za 100 zł ( niech mnie... ). Jutro..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 115

.. ...męczyć nocne duszności, pieczenie w mostku, różnorakie bule, a to w plecach a to w boku, tracenie świadomości i kontaktu ze światem ( krótkotrwałe ), drętwienie lewych kończyn, najgorsze jednak te duszności i uczucie „zwężenia się gardła i ucisk w szyi”, przez to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 243

.. ...Ja mam podobne objawy pieczenie w plecach uciksi w okolicy mostka, roznojakie bole w okolicy serca, ale nastepuje to tylko wtedy gdy dzien wczesniej sobie popije a trwa od kilku dni do tygodnia+, bylem rowniez na ekg serca nawet lekarz robil mi 2 razy nic nie wykazalo, dziwna sprawa albo..

30 lat i coś z sercem? czy to możliwe?

.. ...dwoch dni narzeka na pieczenie w przełyku ( twierdzi, że to zgaga, ale wiem, ze to moze oznaczać tez coś od serca ). Około trzy dni temu narzekał na ból w plecach...Czyli wszytsko w okolicy serca lub płuc. Coś z płucami raczej wykluczam bo nie pluje krwią, nie kaszel ( tzn może ze 2 razy..

Czy EKG to wyrocznia?

.. ...ma takie objawy jak pieczenie w przełyku, bóle z plecach, po bokach, osłabienie, zawroty głowy czyli objawy raczej związane z sercem to prawidłowe badanie EKG wykluczy to na 100%? Mój mąż miał EKG i wykazało że jest wszystko OK, ale objawy nadal są, internista twierdzi, że to osłabienie..

Bóle po rzuceniu palenia

.. ...piersiowej a raczej wrazenie pieczenia i tak jakbym mial tam goraczke pod mostkiem oraz na plecach tak jakby bolaly mnie pluca nie wiem co sie dzieje czy to cos z sercem? Czy to normalne objawy przy rzuceniu palenia dodam ze rano czuje sie super bole nasilaja sie w ciagu dnia i od..

Nerwica i ból w klatce, pieczenie placów i ucisk koło serca

.. ...w klatce piersiowej pieczenie w plecach bol plecow i caly czas ucisk kolo serca ma wrazenie jakby mial umierac brak mi juz slow bo sie martwie i sama nie wiem co robic 2 lata temu robil echo i wyszlo w porzadku choc w tedy juz zaczal miec takie objawy ?mowi ze nie moze wstac bo czuje to..