Pieczenie w uszach

Nerwica - czy na pewno? - Str. 34

.. ...i zimno na przemian pieczenie w gardle i brak słow. Alusiap1 i Pylek,wiatajcie w klubie.Jeśli podjełyście leczenie psychotropami ,z czasem bęędzie lepiej.Pylek,czy ten lek masz wypisywany na pasek i też tak drogo kosztuje? Witajcie dziewczyny, co do szumu w uszach to trzeba uczyć sie to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 129

.. ...mam tylko duszności, pieczenie w klatce piersiowej, zawroty głowy ,pisk w uszach ale tak poza tym jest super...nie wliczając tego że resztę dzisiejszego dnia i wieczoru spędzę juz na łóżku bo nie mam sily na nic...sory że tak truje ale musze sie wygadać przed kimś a nie chce tego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1254

.. ...i są bardzo rzadkie pieczenia w mostku ,szumy w uszach,glowie , ze wszystkim radze sobie doskonale ale właśnie z tym pieczeniem nie daje rady mam chore serce i moja siostra zmarła jako dziecko na serduszko ale lecze sie biore co dzien po jednej tabletce Concor Cor od 9 lat i tez jak mnie..

Nerwica w ciąży - Str. 215

.. ...ciągły ogień w gardle i pieczenie, aż boli mnie w okolicy żuchwy pod uszami. Czy ten ból i swędzenie mogą mieć związek z tym kwasem czy to raczej nerwowe ? Proszę niech ktoś mnie uspokoi, bo boję się, że to jakaś choroba. Do tego od wielu lat mam męty - takie niteczki w polu widzenia...

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła - Str. 2

.. ...czole, wokł oczy. Dziwne pieczenia i mrowienia na głowie. Uczucie ciała obcego w gardle. Problemy z przełykaniem. Zyć się odechciewa :( mam podobne objawy, co pewien czas powtarzające się - ja mam zapalenie nerwu trójdzielnego twarzy mam ten sam problem boli mnie glowa w uszach piszczy..

Mrowienie, ucisk, pieczenie nad uszami az do czubka glowy

.. ...moze dluzej Odczuwam pieczenie , czasem swędzenie głowy ścisk nad uszami z obu stron, przytykanie uszu. Zawroty glowy, ciemno przed oczami to od dluzszego czasu u mnie normalka czy tez zmeczenie ogolne. Ciezko mi rano wstac, nastawiam budzik ale itak wstaje kolo 11 bywa tak ze jest 14 a..