Piekące bóle

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...uczucie ciężaru lub piekącego bólu za mostkiem podczas wysiłku, niedowład kończyny, zaburzenia mowy, drętwienie ust, zaburzenia widzenia i utrata równowagi. W zależności od miejsca zwężenia tętnic mogą występować także bóle łydek i pośladków, impotencja, oziębienie stóp, a także zaniki..

WPW i inne objawy

.. ...niestety nadal czułem piekący ból, rozlany po okolicy całego żołądka, następnie zacząłem za radą lekarza zażywac Espumisan 1x2 tabletki dziennie, pomiędzy tymi epizodami zdarzały sie bóle żołądka które kończyły się podaniem No - Spy lub Spasmalgonu domięśniowo, pobierałem także..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 71

.. ...mnie głowa ), kłójące i piekące bóle w klatce, myśli kiedy będzie atak paniki i tp. Naprawdę nastawiłam się że wypocznę, a tu niespodzianka. Wróciłam do domu i od soboty bóle w klatce dzień i noc po obu stronach. Nic nie pomaga. Ani meliska, ani validol i inne ziołowe. Nie wiem już co..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 242

.. ...boje. Na co dzień mam piekący ból w klatce piersiowej kucie w plecach pocę sie strasznie i mam ciśnienie średnio 140 90 pulsk 90/100 wydolnościowo jest ze mną ok ale to nie pozwala mi żyć te bóle strach powiedzcie mi co ze mną jest ja chce normalnie żyć!!!!!! Pozdrawiam was wszystkich!!..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 266

.. ...nerwobólu. Zazwyczaj jest to piekący ból, który czuje się w całej klatce piersiowej ( tak słyszałem na kursie pierwszej pomocy ) . Poza tym u kobiet ( szczególnie młodszych ) jest mało prawdopodobne,że wystąpi. Bardziej narażeni są faceci. Musicie w końcu zrozumieć,że męczą Was nerwobóle..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...nerwicę?Mam od miesiąca piekące bóle w mostku teraz kilka dni temu doszły i bóle w plecach to takie upierdliwe...kulka pojawiła się w czasie zapalenia zatok tydzien temu( wciąz się leczę )i do dzisiaj jest...od paru dni mam dreszcze szczególnie w nocy - a nie jest mi zimno :( czuję się..

Przeskakiwanie pod żebrem na brzuchu z lewej strony

.. ...ale teraz doszedł bół piekący.Najgorzej rano po przebudzeniu pieczę aż do łopatek tył pleców.Czekam na kolejną gastroskopię.Pojechaąłm do szpitala z bólem i wróciłam z bólem.Tymczasem ginekolog stweirdził zapalenie lewego przydatku.Mój ginekolog zaprzecza temu.Zmęczona jestem tymi..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...pewnym momencie strasznie piekący ból w klatce - myślę pikawa siada, parę głębszych oddechów - po około 15 sek przestało. 2 dni temu musiałem pojechać w trasę. Budzę się w hotelu, słabo, w głowie się kręci, znów ucisk, blady, poty mnie oblewają, ja od domu 500 km, no tragedia, po 4..

Kłucia w różnych częściach ciała

.. ...przeszywające, czasem piekące, czasem punktowe ( łapie i puszcza, łapie i puszcza i tak np kilka razy i spokój ) jakby mnie ktoś nakłuwał Są to bóle głównie w okolicy serca, pod i poniżej lewego żebra Jak również kłucia w głowie, pachwinach, kroczu Praktycznie całe ciało prócz rąk i nóg..

Bóle mięśni

.. ...zmęczony ) mięśni pulsują, pieką, a są dni kiedy nie dzieje się nic i wszystko wydaje się być normalnie. Męczy mnie to już od kilku miesięcy, czasem jest tak że jeden dzień jest ok, drugi gorzej, ale przeważnie okresy są dłuższe to znaczy parę dni czuję się dobrze a następnie kilka dni..