Piramil lek

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...ramipril ( Axtil, Mitrip, Piramid, Polpril, Ramicor, Tritace, Vivace ). Inhibitor reniny - aliskiren i antagonisty receptora angiotensyny również blokują układ RAAS. Do ostatniej grupy zaliczamy m.in. losartan ( Cozaar, Lakea, Lorista, Lozap, Losacor, Losartic, Xartan ) i irbesartan (..

Dodatkowe skurcze - Str. 23

.. ...nie można. Nowy lek piramil - od ciśnienia i arytmii ( w ciągu pół roku 3 x zmieniany lek )ale ja narazie nie zmieniam wybiorę tamten poprzedni zostały mi jeszcze 2 opakowania - co znów wyrzucę ! A na nowy kolejne pieniądze wydam !!! Tym bardziej ,że nie czuję się gorzej niż dotychczas !..

Dodatkowe skurcze - Str. 33

.. ...były to :con corcor, piramil , captroptril . Lek który by mi odpowiadał musi obniżać ciśnienie , ( gdyż mam nadciśnienie ) i działać na * dodatkowe . Do metocardu mój organizm już się pewnie przyzwyczaił bo coraz mniej mi pomaga ale czego szukać w zamian ?! Też od bardzo dawna męczę się..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 29

.. ...w normie, ale biorę piramil. Czy ablacja jest niezbędna? Wiem,że ostateczna decyzja należeć będzie do lekarzy, ale co o tym sądzicie Państwo jako * praktycy * ?Najserdeczniej pozdrawiam Witaj Basiunia Pamietaj, że ostateczna decyzja zawsze należy od Ciebie nie lekarzy ale od początku...

Ramipril

.. ...Ramitren, Axtil, Mitrip, Piramil, Ramicor, Vivace. Może to swiadczyć jedynie o skuteczności tego leku bo wiele firm chce zrobić * kasę * na jego produkcji. Ja osobiście pozostaję przy Tritace i nie będę eksperymentował z moim organizmem. Jeden sprawdzony niewiele droższy i to wystarczy...

Ramipril - Str. 2

.. ...lekarz zapisał ranopril 2 miesiące temu i muszę przyznać,że zdecydowanie dobrze trzyma moje ciśnienie. W dodatku lek ten jest bardzo tani, wcześniej płaciłem ok 15 zł za inny lek, teraz ok 8 zł za ten lek...

Duszność po 3 zawałach serca

.. ...furosemid,carvetrend, piramil,ortanol, effox long /50mg/pół tabl. południe : 2 x furosemid po 40mg Wieczór: torvacard, carvetrend,furosemid,spironol Może trzeba zmienić dawki leków albo częstotliwość bo czuję się bardzo słabo i ciśnienie ma 90/60 i te okropne dusznośći - jak im zapobiec...

Zwiększanie dawki leku Piramil

.. Lekarz przepisal mi piramil i jaka dawke dzienna zlecil 10 mg, czy to duzo ,poniewaz czytalem w internecie ze trzeba stopniowo zwiekszac ten lek??? Pozdrawiam obserwuj swoj organizm jak sie czujesz itd i po miesiacu bedzie wiedzial czy to duzo czy malo, jak twoj organizm i..

Leki mi nie pomagaja

.. ...beto zk rano i 5 mg piramilu wieczorem i nadal mam cisnienie w granicach 150/70,nieweim juz co mam robic bo wogule leki mi nie pomagaja a to nie sa pierwsze ktore biore na nadcisnienie:/ Nadciśnienie może być spowodowane jakąś chorobą, występuje np. przy chorobach nerek, tarczycy czy..

Tendencje do podwyższonego ciśnienia

.. ...mierze 160/90 wziołem piramil nie spadło spadło po 2h. badałem tarczyce, nie jestem otyły, uprawiam sport, Proponuję wykonać podstawowe badania, morfologia , mocz, itp.Może EKG.Na takie skoki ciśnienia dobrze robi PROPRANOLOL, ale trzeba skonsultować to z lekarzem. Ja radziłbym..

Uporczywe naddciśnienie u 20 latka

.. ...nadcisnienie ,biore 15 mg Piramilu dziennie, a skoki cisnienia wahaja sie od 125/60 do 160/70,nieiwem czy to od nerwow czy od czegos innego,prosze o pomoc zrob wszystkie badania i wtedy sie okaze od czego to jest,ale najprawdopodobniej od nerwow tez tak mialem. Arek u jakiego Ty lekarza..