Piszczenie w uszach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 76

.. ...zawroty, jakies szumy, piszczenie w uszach, krótkie nerwobóle, ale tak silne, ze myślałam, ze mi głowa peknie.Cuda - niewidy. Myslę, że te twoje trzaski to też nerwy.No i strach o zawał to przezyli chyba wszyscy chorzy na nerwicę. A leki? ja do nich podchodzę sceptycznie. Są tacy, co im..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 748

.. ...Gratulacje! do rammstein84: piszczenie w uszach, głowie mam cały czas.Czasem większe a czasem niejsze. Kiedyś miałam zapalenie ucha które zostawiło taki ślad.Ale robiłam badania i okazuje się że uchem, wktórym mi piszczy lepiej słysze niż tym drugim. Może też kiedyś miałeś zapalenie?..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 52

.. ...głowy, zaburzenia wzroku, piszczenie w uszach, często robi mi się słabo i niedobrze. Ale najważniejsz, żeby się tym nie przejmować: ) I na pewno jakoś poradzisz sobie z tym dziwnym choróbskiem.: ) może masz depresję? Baiulka milej zabawy zycze,i bede czekac na wiadomosci od..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 231

.. ...Polvertic i biorę mam piszczenie w uszach - wysoki dzwięk. Zwolnienie lekarskie 1,5 tygodnia. od tego wydarzenia cały czas miewam takie malutkie i trochę większe zachwiania. Pierwszy dzień w pracy, i cały czas to czuję, a czasami np. przez np. godzinę jak by nic mi nie było. Wcześniej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 248

.. ...powróciły, do tego jeszcze piszczenie w uszach, jakbym miała je zatkane, mrowienie kończyn, zaburzenia w widzeniu, czasem duszności, kołatanie serca i lęk, że zaraz umrę. Poszłam dziś do neurologa. Dostałam skierowanie na MRI. Nie wiem co z tego wyjdzie. Bardzo się obawiam:( boję się, że..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...czuje.A przy za niskim mam piszczenie w uszach i dreszcze, takze masakra!!!Mam zamiar wybrac sie do neurologa,ale chce tez sie upewnic ze nie przasadzam.Prosze pomozcie!!!!! czesc wszystkim od gwiazdki mam bóle glowy zawroty nie raz tez sa neurolog mi powiedzial ze mam nadcisnienie i nic..

Chelatacja i jej skuteczność

.. ...tyg. juz 2 razy a potem tylko raz polecam mnie pomogło a robiłem to w latach 2004/2005 dodam jeszcze, że miałem problemy skórne ( wysuszyły się ) i to uciążliwe piszczenie w uszach ( teraz cisza ) polecam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy tym sdzybsze bicie serca i wyższe tętno co jeszcze w sumie..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy zwalaja to na nerwowy styl zycia( czyt. nerwica ). Byłem juz u killku kardiologów, robiłem ekg, holter, holter 24h - 3x, USG serca - 3x, ekg wysiłkowe po ktorym w spoczynku pojawiły sie te zaburzenia na jednym z..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 5

.. ...możesz mieć szum lub piszczenie.I nie da sie z tego uwolnic. domowe sposoby obniżania ciśnienia to picie skrzypu ciepłego z dodatkiem soku z cytryny,odp. dieta i nalewka z jemioły. neiweim sprubuje tej diety ostatnio bylem u lekarza w medycynie pracy i tez te cisnienie 170/ 100 masakra a..

Kto pokonał nerwice

.. ...później pojawiło się piszczenie w uszach, przez co nie dosłysze, i cześto jak ktoś do mnie mówi, musze się jeszcze raz dopytywać, byłem już u różnych specjalistów, u neurologa, psychiatry, laryngologa, każdy coś tam przepisywał, ale nic nie pomogło, miałem przepływy tętnic szyjnych,..

Nadczynnośc tarczycy, niedoczynnoś a teraz nerwica?

.. ...nerrwowośc, lęki, kucie serca, piszczenie w uszach, problemy z przełykaniem serce mi wali a po pomiarze okazuje się że wszystko jest ok. Te objawy nasilają się na kilka dni w miesiącu. Parę razy w nocy dostałam drgawek ze strachu nie wiadomo przed czym. Czy możliwe, że nadczynnośc..

Zawroty głowy 2 osoby z busa - wirus ?

.. ...Polvertic i biorę mam piszczenie w uszach - wysoki dzwięk. Zwolnienie lekarskie 1,5 tygodnia. od tego wydarzenia cały czas miewam takie malutkie i trochę większe zachwiania. Dziś pierwszy dzień w pracy, i cały czas to czuję, a czasami np. przez np. godzinę jak by nic mi nie było...