Płaczliwość

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 34

.. ...ten pesymistyczno - płaczliwo - wściekły nastrój. Wrrrrrr....!!! MARCINIE witamy Cię serdecznie wśród nas * nerwusów * . Fajnie będzie mieć faceta w naszym głównie babskim gronie : - ) I jeszcze Marcina, nie Dharmo : - ). Ale nie zrażaj się. My fajne babki z nas są : - ) A poza tym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 36

.. ...roku zaczeło sie.Znów płaczliwość bez powodu bóle róznego rodzaju,leki do zwariowania,az z tego wszystkiego tak sie któregoś dnia nakreciłam, ze dostałam zapaści.No i skończyłam na ostrym dyżurze.A potem znów neurolog,kardiolog, badania przepływu tętnic szyjnych i oczywiście wszystkie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 142

.. ...nastepujące: ciągły żal i płaczliwośc, uczucie, że nie jestem nikomu potrzebna, ani w pracy, ani w domu.Bałam się wyjśc sama z domu do sklepu, wydawało mi sie, że zaraz zemdleję, upadnę, dostanę wylewu, zawału i umrę. Koszmarem było dla mnie przechodzenie przez szerokie ulice,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...klucha * w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - napady paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * * - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty głowy - zaburzenia równowagi - uderzenia gorąca do głowy -..

Niedoczynność tarczycy - Str. 7

.. ...Dezodorant * bezsenność, płaczliwość, agresja czasem nie do zniesienia przez domowników, brak snu lub jakieś koszmary( w sumie mi nie przeszkadzają bo są wywołane często nadmiernym oglądaniem horrorów których jestem FANKĄ : ) )Mam do 4 x w roku badania na * TSH III generacja * . Uczę się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...- napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem, stania * obok * i obserwowania świata jakby przez szybę - niekontrolowane szczękanie zębami - zaburzenia widzenia ( np. pływanie liter przy czytaniu ) - problemy z koncentracją i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 178

.. ...wszystkiego doszła mi płaczliwosc i te głupie myśli cxzy przy nerwicy gorzej się czujecie rano czy w ogóle ja najgorzej mam rano po południu mi przechodzi dziewczyny czy przed okresem wam się objawy np.zawroty głowy,osłabienie,potliwośćitd. nasilają bo ja wtedy już wogóle jestem do..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...i zaburzeniami snu, płaczliwościa, nerwowością. Lekarz ogólny zalecił mi branie magnezu i propranolu, jednak nie było żadnej poprawy, więc stwierdził że to depresja. Dostałam asertin, po zażyciu jednej tabletki poczułam się jak osoba naćpana. Przez dwa dni nie mogłam dojść do siebie...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 216

.. ...nietolerancja węglowodanów? ) - płaczliwość - kłucia w klatce piersiowej, - nadkwaśnść, zgaga, nadrzerki na żołądku ( moje wyniki od lekarza ), - zawroty głowy, - lęki bez powodu ( np. erytrofobia ), - niespokojne myśli, - może drobne zmiany grzybiczne na skórze - nerwowość w stosunku do..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie To chyba wszystko. Pozdrawiam. Do..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...oblewanie się potami - płaczliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * - zaburzenia widzenia - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty i bóle głowy - zaburzenia równowagi - bóle stawów Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3,..

Koszmary, głupie myśli, zawroty głowy, boję się wyjść z domu

.. ...sama!!! Najgorsza jest płaczliwość i drażliwość i te lęki nie wiadomo skąd jakieś koszmary! Wiem, że trudno jest pracować ale nie możesz siedzieć ciągle w domu bo będzie gorzej! ja staram się chodzic na spacery biegam ćwiczę kickboxing i pracuję to pozwala zapomnieć! u mnie lęki zdażyły..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego często nie jest rozpoznawane przez lekarzy. A choruje na nią coraz więcej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Naprawdę warto to sprawdzić!..

Ścisk w gardle, płaczliwość, senność, panika i lęk

.. Ciagle czuje scisk w gardle,jestem placzliwa,senna,dzisiaj na zakupach w duzym hipermarkecie czulam poczucie paniki i leku przed czyms,nie wiem jak mam sobie juz z tym radzic powoli rujnuje mi to zycie,boje sie ze umre, czy to jest nerwica?,prosze o pomoc Droga Paulinko nie jestem lekarzem ale Twoje objawy..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...- zmiany nastroju - płaczliwość - kołatania serca - utrata apetytu - uczucie zaciskania się czegoś wokół szyi. U mnie po tym leku wystąpiły takie objawy, przez co bardzo źle znoszę późniejsze problemy zdrowotne oddechowo - kręgosłupowe. Oczywiście nie wszyscy muszą mieć po tym uczulenie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...uboczne: zmiany nastroju, płaczliwość, gula w gardle, straszne kołatanie serca, zawroty głowy, brak koncentracji i jakby obrzęk przełyku, nie mogłam nic kompletnie przełknąć. Leki wszystkie wywaliłam, nic nie biorę. Z nerwicą, którą spowodowały w/w skutki uboczne staram się walczyć siłą..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie się potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć..

Nerwica w ciąży - Str. 143

.. ...to czułam się strasznie jak narkoman na odwyku lęki ze zdwojoną siłą płaczliwosc itd ale moze tak jest dlatego ze bardzo chcę miec dzidziusia.mi lekarka odradzała zachodzenia w ciązy przy braniu leku!..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...potami, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza tę chorobę. Pozdrawiam! Mam pytanie do Barbarelli, jaki..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...piersiowej, duszność, stan płaczliwości i depresji, zawroty głowy oraz omdlenia. Pojawić się może również, uczucie nierealności, lęku, ogólnej słabości, wyczerpania i zaburzenia w widzeniu. Kołatanie serca, parastezje w kończynach górnych i dolnych, uczucie zimna kończyn, skurcze..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych. Żeby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3 i FT4 ( hormony )..