Plamki na języku

Nerwica - czy na pewno? - Str. 170

.. ...miałam same jakies białe plamki przed oczami, do tego zdretwaił mi cały język i twarz i bałam się ze uduszę się własnym językiem, po jakis 2 minutach moze 3 to mi przesżło i strasznie zaczeła bolec mnie głowa. Jakis dzien pozniej leciała mi krew z nosa i od tego czasu prawie codziennie..

Plamy na języku

.. ...średnicy ) oraz małe plamy. Pytałam o te zmiany chorobowe lekarzy, ale nikt nie potrafił stwierdzić, co jest tego przyczyną. Plamy pojawiają się co jakiś czas i trwają około 1,5 - 2 tygodnie. Ból chorych miejsc jest podobny do tego, jaki ma miejsce przy poparzeniu języka gdy wypije się..

Plamy na języku - Str. 2

.. ...pojęcia co to są za plamy i co je wywołało.ja kupiłem 2 opakowania i zapomniałem o plamach na jezyku. gra - czesc martula - musze ci powiedziec ze te plamy u mnie wystapily po dlugotrwalym leczeniu antybiotykami. W styczniu sama poprosilam o skierowanie do szpitala i zrobilam komplet..

Plamy na języku - Str. 3

.. ...stosuje od tygodnia a plamy prawie całkowicie znikły i język nie boli. Nie wiem czy uda mi się całkowicie wyleczyć ale to jest chyba jedyne rozwiązanie. Według tego co znalezłem o tej esencji był pewien pacjent który musiał brać nawet 3lata by doprowadzić organizm do normy. Lek jest tani..

Plamy na języku - Str. 4

.. ...gastrologa, bo na chyba plamy na języku, ale nie jest to grzyb. Lekarz rodzinny sam nie wiedział do kogo skierować!! niechce Cie martwić ale żaden lekarz nie pomoże ;/ ;/ Najlepiej udaj sie do periodontologa, ze specjalizacja chorób błony śluzowej, to jest jedyna osoba która powie coś..

Czarne plamy pod językiem, coś z sercem?

.. ...niej czarne ( duże ) plamy ( lub jedna wielka ). Jedna ze znajomych stwierdziła, iż może być to spowodowane chorobą serca. Czy to prawda ? Czy może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie ? To dla mnie bardzo ważne. ... a zielona to choroba ucha ... nie wierz w takie bzdury - niech idzie do..

Palma na języku oraz cierpnąca ręka

.. ...miesiecy mialem na jezyku plamke o srednicy ok 5mm. plama jest jasniejsza, ( poprostu czysty jezyk ) nie piecze nie wyglada jak jakies zapalenie, doslownie nic, poprostu jest. jednak od niecalego tygodnia plamka sie powieksza i teraz ma dobre 2cm srednicy... co to moze byc? drugi problem..

Biała plamka na języku

.. ...języku z tyłu mam białą plamkę, jest tylko jedna i nie boli. Czy ktoś wie skąd się tam mogła wziąśc? dodam, że mam problemy z żałądkiem, jeśli może mieć to coś z tym wspólnego. Do tego od dwóch tygodni mam gorączkę, a raczej stan podgorączkowy. Nie wiem co mi jest, wyniki morfologii,..