Plamy na języku

Plamy na języku

.. ...antybiotyki. Teraz mam czerwone plamy na języku czasem mnie pieką. Są otoczone biała obwódką. Piję Aktimel, kefir, parę dni temu zaczęłam przyjmować Lakcit. Dzisiaj zaczęłam stosować płyn na pleśniawki dla dzieci Aphtin. Na razie nie ma wielkiej poprawy. Doradzono mi rownież pić pepsi...

Plamy na języku - Str. 2

.. ...pojęcia co to są za plamy i co je wywołało.ja kupiłem 2 opakowania i zapomniałem o plamach na jezyku. gra - czesc martula - musze ci powiedziec ze te plamy u mnie wystapily po dlugotrwalym leczeniu antybiotykami. W styczniu sama poprosilam o skierowanie do szpitala i zrobilam komplet..

Plamy na języku - Str. 3

.. ...bAKTERI pS Też mam białe plamy na języku . Czasem są czasem znikają często miałem po paleniu i często mam po alkocholu.. ludzie te plamy na języku to od niepalenia papierosów...bo jak ja rzuciłam to odrazu się pojawiły. Witam, mam podbony problem.Plamy na języku już od około roku...

Plamy na języku - Str. 4

.. ...gastrologa, bo na chyba plamy na języku, ale nie jest to grzyb. Lekarz rodzinny sam nie wiedział do kogo skierować!! niechce Cie martwić ale żaden lekarz nie pomoże ;/ ;/ Najlepiej udaj sie do periodontologa, ze specjalizacja chorób błony śluzowej, to jest jedyna osoba która powie coś..

Czarne plamy pod językiem, coś z sercem?

.. ...niej czarne ( duże ) plamy ( lub jedna wielka ). Jedna ze znajomych stwierdziła, iż może być to spowodowane chorobą serca. Czy to prawda ? Czy może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie ? To dla mnie bardzo ważne. ... a zielona to choroba ucha ... nie wierz w takie bzdury - niech idzie do..