Plamy na skórze

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 879

.. ...lekiem przeciwdepresyjnym na lekka depresję ( uwaga z nim na słoncu, moze zajśc rekacja i wystąpiś plamy na skórze ) aczkolwiek chyba jest tam wspomniane że takich lekow nie powinno sie łaczyć. Pozdrawiam...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 2

.. ...czerwone - zaognione plamy ale bez swędzeń. Kremy. balsamy trochę pomagają tj. w dotyku skóra jest miła ale wygląd nie ten sam. Mogę powiedzieć. że twarz jak na razie jest w porządku. Ponadto każde skaleczenie. ślad po wkłuciach już się tak nie goją. Minęło już 3,5 m - ca od ablacji a ja..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 2

.. ...teakie duże czerwone plamy trochę wypukłe ,lekarz rodzinny nie mógł nic na to poradzić więc dostałam skierowanie do dermatologa i trafiłam do szpitala państwowego w warszawie i tam fajna pani doktor powiedziała że mam pokrzywkę przewlekłą ( ja myślałam że to może być coś z wątrobą..

Pokrzywka przewlekła

.. ...dobrze wyodrębnione plamy, wzniesione w stosunku do reszty skóry, awędzące, początkowo mocno różowe, potem blednące od środka ( w ostatniej fazie - tak w drugiej dobie zostają różowe kręgi ). Po raz pierwszy objaw ten pojawił się u mnie w 2004 r. ( wtedy lekarz określił to jako * rumień..

Nierówna praca serca, przeskoki, czy to nerwy?

.. ...czerwone, mocno swędzące plamy. Nogi nad kostkami bywają mocno opuchnięte. Skóra swędzi. Włosy robią się rzadkie, cienkie i sztywne, trudno je ułożyć lub zakręcić. Paznokcie są łamliwe, mają nierówną powierzchnię i czasem zmieniony kolor. * Łzawienie Z reguły przy wietrze i ostrym..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca - Str. 2

.. ...siadanie/kucanie. I te plamy na dekolcie czerwone ... pieczenie w klacie...o mammia mia;| cała skóra jakby od wewnątrz piecze ;/ macie tez tak? Hej, od jakiegoś czasu obserwuję Wasze wypowiedzi i postanowiłam po wczorajszej nocy opisać swój przypadek...a więc...od jakiegoś czasu,..

Nawracające swędzenie skóry bez jakichkolwiek zmian na skórze

.. ...się czasami czerwone plamy ( choć nie wszędzie gdzie kuło ) i pomagał mi wtedy trochę wapń - na uczulenia, stad wnioskowałem, że to sprawa alergii ale dermatolog nic nie mógł poradzić, nie robił mi testów bo poszedłem do niego późno, jak już nauczyłem się tych kłuć unikać ( opisane wyżej..