Plamy na twarzy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 726

.. ...chodzi o te zmiany ( plamy ) od wiatru, zmiany temperatury na twarzy i szyi to jeszcze nie byłam u specjalisty. Może orientujecie się ile kosztuje taka psychoterapia? Kika, kluski w gardle też miałam, wrażenie jakbym miała się udusić, okropne. Nawet sprawdzałam tarczycę, podobno przy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 12

.. ...dopadły mnie jakieś białe plamy na ciele. Na razie na nogach i w miejscu niedostępnym dla zwykłych śmiertelników. W zasadzie jedyne co mi pod to pasuje to bielactwo. Niestety nie da się tego skutecznie leczyć więc nie bardzo się tym przejmuję. Gorzej, że plamy mogą w jedną noc rozlać się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 211

.. ...pokazalem plamy na rekach i plamy na twarzy ktore mi eyskoczyły dostalęm masc i leki od uczulenia, jednak moj stan sie nei poprawiał zmeczenei sie utrzymuje jestem ospaly ostatnimi czasy dretwieja mi ciagle nogi mam booe kolan łakci , zimne stopy i bole głowy, mam jakby napiete miesnei..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 239

.. ...jeszcze takie czerwone plamy. jeżeli chodzi o twarz to momentalnie okolice oczu zaczybają puchnąć powieki i pod powiekami( oczy maleją żę wyglądam jak chińczyk ) do tego czasem dochodzi puchniecie ust. zazwyczaj bąble na ciele znikaja po 2 - 3 godzinach natomiast na twarzy potrafią cały..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 28

.. ...zdenerwowania mam czerwone plamy na szyi i twarzy. Dodatkowo mnie to męczy i stresuje. Ma ktoś może taki problem? Tak, ja też to mam. Pierwszy raz - osiem lat temu. Teraz mam 38 lat. Pamięta swoje zdziwienie kiedy obydziłem się w nocy i moje serce oszalało. W doodatku ten straszny lęk..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 2

.. ...czerwone - zaognione plamy ale bez swędzeń. Kremy. balsamy trochę pomagają tj. w dotyku skóra jest miła ale wygląd nie ten sam. Mogę powiedzieć. że twarz jak na razie jest w porządku. Ponadto każde skaleczenie. ślad po wkłuciach już się tak nie goją. Minęło już 3,5 m - ca od ablacji a ja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 760

.. ...wyskakują mi jakieś plamy na twarzy, coś takiego jak liszaj :/jak będzie gorzej pójdę do lekarza, Czytam was, alkohol pozostawił wielkie spustoszenie, w moim życiu również, mój ojciec nie jest alkoholikiem, ale pił przez kilka lat gdy byłam małą dziewczynką, od tamtego momentu mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1271

.. ...jeszcze takie czerwone plamy. jeżeli chodzi o twarz to momentalnie okolice oczu zaczybają puchnąć powieki i pod powiekami( oczy maleją żę wyglądam jak chińczyk ) do tego czasem dochodzi puchniecie ust. zazwyczaj bąble na ciele znikaja po 2 - 3 godzinach natomiast na twarzy potrafią cały..

Czerwona twarz po alkoholu

.. ...symetryczne czerwone plamy na twarzy i szyi, oprocz tego czuje goraco na twarzy i mam cieżki oddech. Nie raz kontynuowalem spozywanie, dolegliwosci ustepowaly do 1 h czasu, oczywiscie ustepowaly rowniez jak odstawialem alkohol. p.s. Cisnienie i tetno wydaje sie byc normalne. Przypadlosc..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca

.. ...przewaznie wystepuja czerwone plamy na twarzy i klatce piersiowej. Trwa to moze minute, po czym powoli serce sie uspokaja. Czuje sie jak po 10 kawach. Czuje, ze odjezdzam. Mam to od z gora 12 lat, kiedy sie zaczelo. Mialem wtedy olbrzymi stres, depresje, ktora mnie trzymala dobre pol..

Błagam o pomoc..

.. ...pod pachami miałem już plamy potu - w momencie schylania się przy zawiązywaniu butów miałem wrażenie jakby mózg przesuwał mi się do przodu, ucisk na czoło się zwiększał i występował atak gorąca ( z reguły od pleców do głowy ) i czerwoność twarzy, - zanim doszedłem do przystanku byłem..