Plastry rozgrzewające

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...rozkurczających mięśnie, mazidła i plastry rozgrzewające i nic nie pomogło.Próbowałam ćwiczyć ale po nich było jeszcze gorzej już straciłam nadzieję , że się kiedyś pozbędę tego bólu . A co do ataków nerwicowych to nie odczuwam satysfakcji bo od 2 miesięcy jestem na psychotropach i też..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 217

.. ...Stele miałam w pracy plastry rozgrzewające w razie czego. Ale te problemy z głową mnie martwią strasznie. Anzel - rozumiem teraz, dlaczego tak bardzo sie boisz. Ale wiesz, psychika ludzka tez tak dziala - gdybys nie wiedziala, ze podobne objawy moga byc przy guzie, to bys sie tak nie..

Ból krzyża

.. ...np. Prel red lub Kapsiplast ( blokują receptor bólowy. Ten pierwszy łatwiej się przykleja i zdejmuje. Zawierają wyciąg z pieprzowca ). Powinno złagodzić. I trzeba unikac gwałtownych ruchów i dzwigania...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. Miało być plastrach rozgrzewających - - - - sorki Dziękuję Doroto , a co myślisz o tej kuli w gardle i o tym * chrząkaniu * bo aż mi głupio cały czas tak chrząkać już się tłumaczę że mnie boli gardło ,a mnie nie boli. siemacie...to znowu ja...co u was..u mnie nawet nawet: ) Pozdro dla was:D:D::D:D:D::D..

Bóle w klatce piersiowej i plecach od 2 miesięcy

.. ...Jestem w szoku.Odkryłam plastry żelowe rozgrzewające i to jedyne lekarstwo co mi zmniejsz ból. Ale jak zdejmę ten plaster to boli. Zaczełam je przyklejać wczoraj wieczorem. Czy komuś pomogły takie plastry czy one tylko są przeciwbólowe? Mam bardzo podobne objawy, zaczynam nawet już sobie..

Ból kręgosłupa w odcinku piersiowym

.. ...gorącą kąpiel, naklejam plaster rozgrzewający i kłade się do łożka... Tylko to mi pomaga. Tabletki ( np. ibuprom ) lub maść nic nie pomagaja... Bół przychodzi bez konkretniej przyczyny... Byłam już u lekarza rodzinnego z tym problemem. Za pierszym razem przepisał i meloxan i kazał mi..

Przeszywający ból w klatce piersiowej i duszności

.. ...poduszkę/, wypróbuj też plastry rozgrzewające + maść. Nie wykonuj gwałtownych ruchów i ciepło się ubieraj. Pozdrawiam. Aga zrób sobie nastepujące badania krwi: morfologia z rozmazem,OB,ASO,CRP,elektrolity.I szybko z wynikami do lekarza,EKG i echo serca koniecznie. Nie mam żadnej wady..

Straszny ból w lewym boku.

.. ...dźwigaj ciężarów. Maść i plastry rozgrzewające Voltaren /w aptece można kupić/ też powinny pomóc, ale to trochę potrwa. Paskudztwa długo trzymają i mają tendencje do nawrotów. miałam podobnie, chodziłam na ćwiczenia i zabiegi. w końcu chyba akupunktura mi pomogła. Obecnie ból często..