Plavix

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Klopidogrel, Aprelex, Plavix, Zyllt ), tiklopidyna i abciksimab. Podobne antyagregacyjne działanie wykazują również inne niż kwas acetylosalicylowy leki zaliczane do niesteroidowych leków przeciwzapalnych, np. fenylbutazon ( Butapirazol ) i ketoprofen ( Ketonal, Fastum żel, Febrofen,..

Clopidogrel (Klopidogrel, Aprelex, Plavix, Zyllt)

.. ...karmiącej kobiety. Nie należy więc stosować clopidogrelu w wyżej wymienionych stanach. Preparaty zawierające clopidogrel dostępne w Polsce ( za Indexem Leków MP 2007 ): Aprelex, Klopidogrel, Plavix, Zyllt )...

Echo serca - Str. 7

.. ...leki m.in. Cordarone, Plavix. Czy tak szybko moze postępować degradacja serca i zastawek ( pierwszy raz wadę zastawki wykryli jej 20 lat temu - była to mitralna )? W tej chwili czeka ją operacja zastawek, zastanawiamy się czy wszystkich trzech? Wynik samego echo nie jest taki..

Echo serca - Str. 10

.. ...leki ( m.in Cordarone , Plavix )i w niedzielę zaczęło spadać jej tętno do 29! Nie traciła jednak przytomności. Zrobiło się zamieszanie, zaczęli mówić o koronarografii ( podobno robi się przed operacją ), rozruszniku, operacji. W końcu wzięli ją jednak na Echo, po czym zebrało się..

Bajpas i praca

.. ...klopidogrel ( najpierw PLAVIX, Areplex a ostatnio ZYLLT ). Lekarz przy wypisie ( mialam drugi zabieg ) zalecil przyjmowanie Clopidogrelum przez okres 6 - 9 miesiecy,oraz dalsze leczenie ambulatoryjne. Ale nic wiecej nie powiedzial na temat odstawienia lekow,mija wlasnie 10 miesiac brania..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera?

.. ...ticlopidyna , a najlepiej plavix ( ale wada diabelnie drogi ) co najmniej miesiac ( niektorzy zalecaja rok ) po zabiegu. Przy migotaniu przedsionków warto pomysleć o włączeniu acenokumarolu Na pewno należy drozyc leczenie po dobrej konsultacji kardiologicznej Nie wiem czy ta ostatnia..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 47

.. ...problem. Mój Tata bierze plavix i acenocumarol, który jest u niego ostatnio zamieniony na klexan z powodu krwiomoczu, który zaistniał po kumulacji obu leków. Zasugerowano mu, aby udał się do urologa, który miałby znaleźć lek osłonowy dla pęcherza moczowego, by Tata mógł wrócić do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 40

.. ...neurologicznych. Zazywam Plavix na rozrzedzenie,Verapamil,Ramipril,Ezetrol.Lipitor,Copioglitazone/na cukier/.Mam duza niedoczynnosc tarczycy i biore Synthroid 0.137mg. Przez te cztery lata codziennie bolala mnie glowa,mam wrazenie,ze przechodza mnie prady po jezyku,wzdluz szyi,czasem..

Wysokie APTT i wizyta u hematologa

.. ...sintrom, acenocumarol, plavix stosowanych w chorobach serca, również zwykła aspiryna /polopiryna lub inne leki zawierające kwas acetylosalicylowy może wydłużać ten czas. Proszę zastanowić się czy nie pobierała pani takich leków. A do hematologa /specjalista chorób krwi/ idzie się jak do..

Plavix , Zylt - tańsze zamienniki

.. ...najczęściej stosowany po Plavixie kropidogrel i jest połowę tańszy. Refundowany od grudnia we wszystkich 3 wskazaniach. Sprawdzony, wprawdzie na teściowej... ale działa ; - ) ) ) pozdrawiam mam pytanie czy ktos miał po braniu tabletek Zylt silne bole stawow?moj tata brał plavix i..

Plavix

.. ...dla mamy 14 tabletek Plavixu. Opakowania w aptekach są na min 28 tabletek. Chciałabym kupić z kimś jedno opakowanie wspólnie i podzielić się nim po połowie kosztem i lekami. Możemy spotkać się w aptece w Poznaniu, żeby każdy wiedział, że opakowanie jest świeże i oryginalne. Kontakt GG:..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...2,5, Metocard 2x25, Plavix 75, Acard 75,Atoris 20, Kalipoz x2, Aspargin, Furosemid 20, i teraz Zyrtec. Chętnie także nawiążę kontakt ze specjalistą lub farmaceutą znającym temat. Pozdr. może to uczulenia na leki? ja reaguję podobnie na wiele leków. wiele lekarzy mi nie wierzyło i w końcu..

Sprzedaż Plavix

.. ...Posiadam dwa opakowania Plavix opakowania 75 mg po 28 tabletek. cena 120 za sztuke. Jaroslaw 509 130 283 Sprzedam PLAVIX ( firma Sanofi ) - 100 tabletek w cenie 320 zł plus 10 zł koszt wysyłki. Posiadam też mniejsze opakowania po 28 tabletek ( 110 zł plus koszt wysyłki ). Lek jest..

Operacja wszczepienia zastawki a powrót do sportu

.. ...rozrzedzajace krew. Ja brałam Plavix i Polocard - lekarze zabronili sportów w tym okresie ze względu na ryzyko złamań czy uderzeń = wylew wewnętrzny. Sporty i ich rodzaj oraz intensywność należy bezwzględnie omówić z lekarzem prowadzącym. pozdrawiam Operacje wymiany zastawki aorty mialem..

Rajd rowerowy dla pozawałowiczów z Warszawy i okolic

.. ...serce między innymi Plavix. Mam już aprobatę Instytutu , teraz jestem na etapie zbierania chętnych.Pozdrawiam. ankietę zaraz wypełnię. wypełniona Serdecznie dziękuję za pomoc! Tak sobie myślę że może warto pomyśleć o takiej inicjatywie w Poznaniu, gdzie studiuję. Na razie pochłania mnie..

Polocard i krew z nosa

.. ...polocard raz dziennie i Plavix jest po trzecim zawale i po angioplastyce z wszczepionym stentem, teraz od jakiś 2 tygodni zaczęła lecieć mu krew z nosa domniemam że to od polocardu, co robić lekarz rodzinny kazał brać rutinoscorbin a ja obawiam się że to nie pomoże, iż to jest jakaś inna..

Reanimacja trzykrotna - Str. 2

.. ...zmieni, bo ten lek lub Plavix, bo to jest to samo, się bierze do roku po zawale. O rany,to rzeczywiście sporo leków zażywasz.Ja o tych lekach nic nie wiem bo z sercem nie mam poważniejszych problemów.Daje mi o sobie znać tylko wtedy jak jestem zdenerwowana,puls 130 i wtedy zażywam 15..

Czy ktoś wie: Clopidix czy plavix?

.. ...po niewielkim zawale ( NSTEMI ). W trakcie koronarografii zaimplantowano mi stent Skylor ( BMS ) 3,5x16,0 mm. a 16 atm. Czy konieczne będzie stosowanie plavix * u czy też można zastąpić go clopidixem?..

Zamiana plavix na clopidix

.. W tej chwili biore plavix 75 mg czy moge go zamienic na clopidix 75 mg i czy maja takie same dzialanie dziekuje Ale kogo chcesz o to zapytać? Myślisz że tu sami doktorzy siedzą? Idź do lekarza. Pomyśl logicznie nad swoim pytaniem i wyciągnij wnioski. do apteki..

Odstawienie lekarstwa PLAVIX

.. ...mg., Polpril 5 mg., Plavix 75 mg. Ostatnie lekarstwo jest drogie a po okresie jednego roku przestaje obowiązywać zniżka . Byłem uczestnikiem specjalnego programu ( opieka szpitalna ) ale obecnie już z niego wypadłem a oczekiwanie na wizytę w poradni kardiologicznej to około 6 - miesięcy...

Przechodzony zawał serca

.. ...przez 6mc zażywa sie Plavix i ASA - zapytaj o to kardiologa. Na zawał teraz się w zasadzie nie umiera. Znam kilka osób po 4 zawałach i nadal prawidłowo funkcjonują. Jeden pan miał 11 zawałów - żyje. Głowa do góry! stracatella nie strasz magdziam...nie każde osłabienie czy ból będzie..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...niestety areplex( zamiennik plavixu ) mam brać do końca życia , tak mi powiedział kardio magdzia co u Ciebie , jak się czujesz ? Witam Ja dowiedziałam sie ze miałam zawał dosłownie przypadkowo.Biore leki na nadcisnienie , skończyły sie więc poszłam do lekarza po recepte i chciałam..

Czy koronografia, stenty są konieczne?

.. ...( najdroższy to jest plavix, )on rozrzedza krew czy koronografia jest konieczna - pytasz? - w moim przypadku nie była konieczna ale robili ...zawsze jest jakieś ale ...nawet jak idziesz wyrwać ząb... to lekarze wybierają najlepszą drogę leczenia ...a TY się zgadasz na to leczenie lub nie..

Drętwienie

.. ...przyjmować leki Betaloc, Plavix, Polocard, Tritace, Atoris. W okoicy świąt zaczęła mi drętwieć lewa noga teraz drętwieją ręce i obie nogi. Chodze jak pijany na sztywnych nogach. Mam kłopoty ze schodzeniem ze schodów. czy ktoś ma podobne objawy.Czytałem ze takie sa uboczne skutki..

Siniaki po leki PLAVIX

.. Od lutego biore lek PLAVIX , na ciele zauwazylem duzo silniakow, czy jest to groźne co nalezy z tym zrobic lek rozrzedza krew,stąd te siniaki.Trzeba lekarza zapytać czy dawka nie za duża jest. 4 - Plavix jest tylko w jednej dawce! krzysztof - Porozmawiaj z lekarzem - dalsze postępowanie zależy od wskazań do..

Plavix

.. Biorę od 2 miesięcy Plavix , czy mogę go zamienić na Clopidix w trakcie leczenia Plavix i Clopix to ta sama substancja czynna - klopidogrel. Jest produkowany przez inne firmy i różni się głównie ceną. Co więcej czasami obserwuje się reakcje uczuleniowe po Clopix, które nie pojawiają się po Plavix. Można je..

Usuwanie zęba po zabiegach kardiochirurgicznych

.. ...i co z lekami biore plavix i acard. Może ktoś z Was usuwał zęba w Krakowie lub oklicy ,proszę o kontakt do lekarza. Zależy mi na czasie . Dziękuje za informacje i pozdrawiam. a stanie się coś jak 2 dni przed wyrwaniem zęba nie weżmiesz acardu? Przy wyrwaniu zęba i braniu leków..

Plavix ,acard i siniaki

.. ...międzyprzedsionkowego zażywam plavix i acard .Często robią mi się siniaki szczególnie na nogach,wystarczy lekkie uderzenie. Napiszcie proszę czy mamcie podobne doświadczenia z tymi lekami ,ciekawa jestem ponieważ ostatni czytałam artykuł,który mówił że powinno sie odstawić wówczas plavix..