Płuca nie bolą

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...zapalenie płuc ( same płuca nie bolą ) może objawiać się kłującym bólem w okolicy kątów żebrowych. Dolegliwościom bólowym zwykle towarzyszą objawy ogólne choroby ( gorączka, duszność, kaszel, osłabienie itd ). Ból w klatce piersiowej mogą wywoływać choroby odcinka przewodu pokarmowego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 581

.. ...wrażenie,że przeskakuja między płucami do gardła.Taka boląca ścieżka.Nie wiem jak to inaczej opisać.Najgorsze były takie serie.Jeden po drugim w nieregularnych odstępach.Zaraz panikowałem ,ze mam arytmię.Dotykałem palcami tętnicy na szyi i mógłbym przysiąc,że czułem arytmię ale jak mam..

Wypadnie płatka zastawki mitralnej a alkohol

.. ...czuje jak by bolały mnie płuca ale płuca podobno nie bolą ale ja uwazam ze mam raka :] głupie.. boli mnie pod łopatkami rano mam kaszel czesto nawet.. jest mi często słabo jak ide do pracy nagle coś mnie zaboli i zaraz myśle ze podne na chodniku to wdety juz wogole panika.. zaczołem mieć..

Ból pleców i w klatce piersiowej

.. ...to nerwoból? Wiem, że płuca nie bolą, jak wobec tego boli opłucna? Mogę ten ból odczuwać * na plecach * ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Odpowiedż może być tylko jedna:wizyta u lekarza.Po przebytej anginie nie należy tego lekceważyć. Dzień przed wystąpieniem większych bóli byłam..

Odma płucnowa samoistna

.. ...mną rzuciła hasło ,, a płuca Cie nie bolą,,? Chyba dzięki jej dziś mogę pisać na forum, Lekarz powiedział, dobrze sprawdzimy jeszcze płuca, po chwili wtargnął na poczekalnie, przebrali mnie w piżamę i na zabieg... Tak więc moi drodzy, pamiętajcie idąc do jakiegokolwiek specjalisty..

Nerwica czy coś innego?

.. ...to tak właśnie jest. Płuca nie bolą i odpuść sobie. A może to bardziej hormony ? Najpier zaufaj lekarzowi i nie wsłuchuj się w siebie . Rozwód rodziców - może to lepsze rozwiązanie aniżeli kłótnie i kłamstwa ? Idż spać i śnij kolorową bajkę. wiem o co Wam chodzi .. ;( no ale ja sie..

Bóle pleców, korzonki, kłucia w sercu (lub płucach), częste migreny

.. ...( albo serducho albo płuca ). Muszę wziąć kilka głębokich wdechów, by ból przeszedł ( podczas wdechu ból jest bardzo silny ). To jedyna metody, by ból ustał. Póki tego nie zrobię - przy każdym wdechu trochę mnie pobolewa. Miewam również okresy bolących pleców w odcinkach lędźwiowych...

Ból prawego płuca

.. ...wiem.. ;( Po pierwsz płuca nie bolą ,po drugie rok palenia to nic - na pewno nie masz raka: ),a po trzecie moim zdaniem to nerwoból na bank a po prostu przeziębienie i ból to zbieg okoliczności ,a po czwarte jeśli to nerwy to na tym etapie tabletki ziołowe powinny sprawę rozwiązać .Ale..