Płuca woda w płucach

Woda w płucach

Woda w płucach

.. ...Potoczne określenie woda w płucach może odnosić się do dwóch sytuacji klinicznych. Pierwsza to obecność wysięku lub przesięku w świetle pęcherzyków płucnych. Zagadnienie opisane poniżej. Druga sytuacja to płyn w jamie opłucnowej. Pęcherzyki płucne, układające się jak grona winogron, są..

Woda w płucach i całkowita niewydolność płuc

.. ...calkowitom niewydolnosc płuc wczoraj wieczorem byl stan krytyczny przez usta i nos wydzielala sie krew.Czy mozecie mi cos wiencej na ten temat powiedzcie chodzi mi o to czy wjdzie z tej śpionczki ??? czekam..

Woda w płucach

.. ...są objawy tzw. wody w płucach ?? : ) Woda w płucach to tak naprawde przesącz tkankowy. Zbiera się on w płucach ( dokładniej w pęcherzykach płucnych ) kiedy dochodzi do niewydolności lewej komory serca. Objawami są duszność i wykrztuszana pienista wydzielina. Jeśli chcesz się dowiedzieć..

Woda w płucach - Str. 2

.. ...trzustki jest woda w płucach. Mówią też, że na razie będą próbowali sie jej pozbyć poprzez wyżej wspomniane kroplówki.Czy jest to możlwie? Pan doktor powiedział,ze operacja tylko wówczas,gdy nic innego nie pomoże, gdyz jest to zbyt groźne. Chciałabym wpsomnieć,że tata ma 52 lata, ale..

Skąd się bierze woda w płucach?

.. ...płucach, dotyczy to mojej siostrzenicy która 2 tygodnie temu miała przeszczep wątroby, wszystko było dobrze gdy tu nagle pojawia się woda, dziecko już 3 tygodnie nie oddycha same tylko pomaga jej maszyna..

Woda w płucach? apatyczność, brak apetytu

.. mój dziadek ma już 78lat i ostatnio w ogóle stracil apetyt, źle sypia, stal sę apatyczny. W szpitalu wykluczyli u niego nowotwór krtani ( w naszej rodzinie zdarzaly się przypadki nowotworu )a teraz podejrzewają wodę w plucach. Jednak czytając informacje zawarte na Państwa portalu byly zamieszczone zupelnie..

Woda w płucach, płyn w jamie opłucnowej

.. mam wodę w płucach , płyn w jamie opłucnowej, wlewająxcy się do szczeliny międzypłatowej dużej.stwierdzono również zagęszczenie w dolnym polu płuca lewego od tyłu Proszę wytłumaczyć na czym to schorzenie polega i czy tą wodę w płucach można jakoś wysuszyć wiem ze wode w plucach sciagaja wbijaja igle w plecy..

Chyba zlikwidowałem dodatkowe skurcze

.. ...tak, że * rozwala * mi płuca. Tętno - 160 - 180. Kilometr bez odpoczynku. Mnie zajmuje to około 5 - 7 minut. I to wszystko. Odstawiłem leki. Moja kardiolog powiedziała, że mogę sobie biegać. Nie stwierdziła zmian w * wadzie * przez 3 lata. Więc sobie biegam : ) Warunkiem oczywiście jest..

Trudności w oddychaniu, woda w płucach?

.. ...jakie są obiawy wody w płucach i zauważyłam u siebie podobne.Podczas śpiewania ostatnio przeskoczyło mi coś w okolicach serca,teraz jak jem czy piję,nie czuję by pokarm wlatywał do żołądka tylko w stronę mojego płuca,a poza tym przy oddychaniu boli mnie jakby,któraś z żył bądź..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 5

.. ...ma tak : rureczkę w płucach - jakas tam woda rureczke w gardle tracheotomia rureczke w nosku - ma jeszcze słabe wydalanie przez jelita no i cewnik razem 4 szt ! ale z drugiej strony żyje !!!!! a to nie było wcale takie pewne jeszcze kilka dni temu bedzie ok !!! pozdrowienia dla Ciebie i..

Operacja zastawek - najpoważniejsza z operacji?

.. ...odkryli złe cisnienie w płucach,jedna mała tabletka 2 razy dziennie i nie wraca woda.przez rok zalowalam ze poddałam sie operacji ale od stycznia jestem juz inny czlowiek.ból straszny ból,dzis myśle ze to byl zły sen przeciez człowiek nie może zniesc umieszczania tuby w ciele na zywca i..

Po operacji by-passów w Zabrzu

.. ...stwierdzenia czy nie mam w płucach wody.To samo w sanatorium - szpitalnym w Świnouściu robiono nam 2 razy USG w celu stwierdzenia czy jest woda w płucach.Na 25 pacjentów a Świnoujskim sanatorium kilku miało wodę. Dostawali wtedy silne srodki na pozbycie się wody z organizmu..

Woda w płucach od chłoniaka?

.. ...pojawił sie problem wody w płucach, co tydzien ma sciągane od 1 do 2 litrów z jamy opłócnej. Czy jest możliwość wyleczenia powstawania tej wody, lekarze twierdzą, że to jest od chłoniaka. A może przyczyną jest słabe serce. Proszę o odpowiedź. Dziękuję i Pozdrawiam Jacku, moja..

Woda w płucu

.. ...sciągniętą wode z prawego płuca,lekarz na początku mówił ze to jest od przenoszonego zapalenia płuc, ściągnięto mu jakieś 150 ml płynu, i poddano go analizie, okazuje sie ze wykryto w tym płynie komórki rakowe, czy to może być rak? jak to można interpretować, szukałem w necie i nic..

Woda w płucach i woda w jamie brzusznej

.. ...temu też miał wodę w płucach, ledwo go uratowali bo się dusił - szybko przyjechało pogotowie. Dziś bierze leki i czuje się dobrze, czego z serca życzę Twojemu tacie. Pozdrawiam Cię goraco Problemy z oddychaniem mogą być efektem wody w płucach lub/i wynikać z osłabienia serca. Dziękuje za..

By passy i woda w płucach

.. ...po bypassach wodę w płucach, ale mu ją wyciągnęli szpilą z tyłu pleców, potem jeszcze przez krótki czas leki mocząpędne i woda zeszła. od tamtej pory( 5 lat ) nie ma jej i nie wróciła. WITAM. Jestem 2 lata po operacji by - passów. Również miałam niewielką ilość płynu w opłucnej po obu..

Woda w płucach,

.. ...się płyn albo woda w płucach. Nie wiem co jest temu przyczyną ? Może jak wiecie albo mieliście podobny przypadek z rodziny, albo słyszeliście to napiszcie bym była bardzo wdzięczna. Co może być temu przyczyną? Babci nie mogą zrobić badań w innym szpitalu, ponieważ nie nadaję się do..

By-passy - zapalenie płuc i woda w płucu

.. ...sprawdzano czy nie ma wody w płucach i w worku osierdziowym. Pozdrawiam i życze zdrowia dla Mamy! Właśnie teraz mi też się wydaje że powinna od razu po Ochojcu trafić do szpitala. A ona dostał wypis do domu i dalszą konsultacje u kardiologa a do kardiologa dostaliśmy się wczoraj (..

Skutki występowania wody w płucach

.. ...występowanie wody w płucach może mieć bardzo poważne skutki to bardzo bym o to prosiła.Tydzień temu wyszłam że szpitala miałam ściąganą wodę prawie 6 litrów czuję się źle mimo zażywania tabletek przeciw bólowych bardzo boli mnie bok. Prosiła bym o napisanie jak często napływa ponownie..

Woda w płucach

.. Woda w płucach . czy to jest choroba śmiertelna i jakie są metody leczenia Nie, to nie choroba, tylko powikłanie np. po operacji serda, albo przy zapaleniu wsierdzia. Leczy się je antybiotykami. Dawniej ściągało inwazyjnie. Miałam taki zabieg, a kolejnym razem płyn w płucach wysechł po podaniu leków. latka..