Płukanie gardła

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...przelknac tego co tam siedzi, okropne jest to . Zmuszam sie do wymiotow ale jest jeszcze gorzej płukania tez nic nie daja :( nic mnie nie boli nie mam kaszlu ani bolu gardla czy ktos znalazl na to sposób?..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...wiekszych stresach, płukania gardła ) i dopiero po ok.2 latach nagle zacząłem odczuwać ogromna ulgę. Jedna pani laryngolog powiedziała mi, że jest to najprawdopodobniej związane z wszechobecnymi pyłkami od kurzu, roślin , przemysłu etc., które to podrażniają gardła osób na to wrażliwych...

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...mineralnej i mycie zębów lub płukanie gardła np.szałwią. Najlepiej czuję się rano bezpośrednio po tym jak się obudzę. Byłam u lekarza rodzinnego z badaniami krwi ( morfologia i ob ) + USG tarczycy, które zrobiłam odpłatnie, bo widząc, że mam trochę wpisów od psychologa w książeczce..

Ucisk, gula w gardle - Str. 16

.. ...widzi. Przepisał mi jakąś płukankę na gardło na receptę i kazał zażywać i powiedział że po tym mi przejdzie. Po jakimś czasie stosowania gula jakby zniknęła. Oczywiście były dni kiedy się pojawiała. Może w jakimś stopniu ta mieszanka mi pomogła, ale zauważyłam jedną rzecz, że jak się..

Przeziębienie a wszczepiona zastawka aortalna

.. ...ciepłej ale nie gorącej , wsypujesz łyżkę stołową soli i płukarz gardło możesz powtarzać to ile dusza zapragnie. Najlepiej leki to z konsultować z kardiologiem i być w stałym kontakcie ,lekarz wie najlepiej...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 929

.. ...leki ,i septosan do płukania garda więc jutro może będzie lepiej: ) ) Robo4 szczerze mówiąc ja takie niedowłady miewałam tylko podczas ataków więc nie za bardzo wiem co to moze być.Ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat ale może ma to związek ze słabym krążeniem krwi. Nefri przecież..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 967

.. ...termometru, termoforu, wody do płukania gardła, płaszcza przeciwdeszczowego i spadochronu. Gdybym miał jeszcze raz przeżyć moje życie, tym razem podróżowałbym z małym bagażem. Gdybym miał jeszcze raz przeżyć życie, wiosną wyskakiwałbym boso z łóżka, a jesienią wstawał później, więcej bym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1229

.. ...problemy z gardłem. Otóż ; Płukanie gardziołka 5 - 6 razy na dobę wodą utlenioną . Na jeną szklankę przegotowanej wody trzeba dodać 3 - 4 łyżki wody utlenionej. To jest sprawdzony sposób na moim synu,który miał jeszcze do nie dawna ogromne problemy z gardłem ciągnące się przez wiele lat...

Nerwica w ciąży - Str. 138

.. ...propolki do ssania. A do płukania gardla najlepszy Gargarin. Ah tak Ci wspoczuje, bo pamietam ile sie nalezalam i nacierpialam w lozku :( katar jest okropny :( Ja jeszcze mialam ponad 38 temp i balam sie o dziecko, ze cos mu sie stanie. Oczywscie na taka temp paracetamol mozesz spokojnie..

Ból gardła - tantum verde

.. ...płukania gardła. Czy płukanie gardła tzn. mam przełknąć ten płyn, czy mam go nie połykać? Dziękuję za odp. jedz kanapki z czosnkiem. Rozgnieć ząbek, posiekaj go i połóż na kanapce, po czym wolno zjedź. Najlepsze jeśli zrobisz to przed snem. Czosnek ma właściwości silnie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 136

.. ...z tą wodą utlenioną płukanie gardła robic bo boli mnie cholerstwo niesamowicie :( ale wiecie że jak mam inną chorobę np anginę to tak sie na niej skupiam że o nerwicy nie myślę tak bardzo ; ) A film 2012? i te wszystkie przepowiednie o końcu świata to też na mnie działają jak płachta na..

Kołatanie serca,ucisk w klatce oraz w gardle

.. ...porządku.Przepisał mi krople na płukanie.Lekarz rodzinny wypytuje mnie czy mam jakieś stresowe sytuacje, ale ja praktycznie nie mam się czym denerwować więc to nie to.Moje EKG było w porządku.Kazano mi brać potas i magnez w tabletkach i już biorę go tydzień.Planuje się wybrać do..

Kołatanie serca,ucisk w klatce oraz w gardle

.. ...porządku.Przepisał mi krople na płukanie.Lekarz rodzinny wypytuje mnie czy mam jakieś stresowe sytuacje, ale ja praktycznie nie mam się czym denerwować więc to nie to.Moje EKG było w porządku.Kazano mi brać potas i magnez w tabletkach i już biorę go tydzień.Planuje się wybrać do..