Po antybiotyku ból serca

Nadżerki żołądka

.. ...ocenie dolegliwości bólowych w nadbrzuszu, u pacjenta bez wywiadu choroby wrzodowej a z wywiadem choroby niedokrwiennej serca, lekarz zawsze pomyśli również o nietypowym bólu zawałowym ( maska brzuszna )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...leukocyty w moczu ( 3 dni antybiotyków ), spóźniona miesiączka, bezseność, ucisk w mostku, zgaga. Wrzesień - zawroty głowy ( nagłe, silniejsze ), kołatanie serca, pocenie się, mdłości, palenie, pieczenie skóry, osłabienie mięśni lewej strony ciała, pieczenie przełyku, bóle głowy, zatok,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 183

.. ...zapalenie gardła. Biorę antybiotyk Duomox. Ostatnio cały czas utrzymuje mi się stan podgorączkowy, bóle mięśni, szybsze bicie serca, zmiany skórne., czasami bóle żołądka, uczucie zimna czy uścisk na karku. Badania zrobiłem, właśnie dziś odbieram. Wiem , że powinienem na nie poczekać, ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 282

.. ...zapalenie gardła. Biorę antybiotyk Duomox. Ostatnio cały czas utrzymuje mi się stan podgorączkowy, bóle mięśni, szybsze bicie serca, zmiany skórne., czasami bóle żołądka, uczucie zimna czy uścisk na karku. Badania zrobiłem, właśnie dziś odbieram. Wiem , że powinienem na nie poczekać, ale..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie

.. ...zapisał mi na 2 miesiące antybiotyki. Zarzywałam je 2 razy dziennie, czułam się po nich osłabiona ale pomogło. Nic mi potem nie dolegało przez pół roku ale teraz znowu miewam bóle. Z tego co wiem dużo osób cierpi na tę dolegliwość. Tez od jakiegos tygodnia mam taki bol w okolicy..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...oskrzeli z dużą dawkę kilku antybiotyków. W nocy było najgorzej choć ostatnio po zarzywaniu środków nasennych się uspokoiło trochę . Były napady duszności i kołatania serca, * zerwania * z łóżka w celu natychmiastowego zaczerpnięcia powietrza plus drętwienie i wręcz rwący ból lewej ręki...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 955

.. ...pogotowie i tam dali mi antybiotyk na zapalenie oskszeli,antybiotyk sie skonczył a bol nadal nie mijał.Wiec znow do lekaza dal mi po raz kolejny antybiotyk na przewlekle zapalenie oskrzeli.A ból dalej nie mijał doszła kula w gardle,a w okolicy serca uczucie jak by ktos miał mi zaraz je..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...teraz ) Leczyłem się antybiotykiem na zapalenie górnych drug oddechowych, który nie przyniósł pożądanego skutku. - Mrowienie, lewej ręki. - Silne ukłucia w okolicach serca, po bokach żeber, oraz pod łopatką. ( Nerwobóle? ) Problemy zaczęły się od dziewczyny z wrodzoną wadą serca (..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...mi * końską * dawkę antybiotyków i pantaprazol a dodatkowo na uspokojenie krople Milocardin. Dostałam zwolnienie z pracy na tydzień, położyłam się do łóżka na te kilka dni i nie paliłam. Myslałam że moje kołatania serca, kłucia w klatce piersiowej i w okolicy kręgosłupa na wysokości..

Proszę o szybką pomoc

.. ...angina. Lekarz zapisał antybiotyk Forcid 1000 i syrop. Zażywałem je regularnie. Dzisiaj obudziłem się z wielkim bólem serca. Kłuło mnie nie raz, ALE NIGDY nie bolało tak. To jest jakby taki ucisk, że aż na ramię ból promienował. Po godzinie około przeszło. Teraz znowu mam to samo...

Duszności, częstsze oddawanie moczu, różne bóle

.. ...nie wziąłęś do końca antybiotyku?i infekcja przeniosła się do nerek?Wszystko się wyjaśni po wynikach krwi.Nie lekceważ tego.Działaj szybko.Tymczasem pij ziele skrzypu. z sokiem z cytryny. grzej sobie pęcherz termoforem i pij skrzyp. niedoleczona angina może spowodować,że infekcja..

Czy to może być nerwica?

.. ...dodatni. Dostałam silny antybiotyk - Macromax czy coś takiego. Oczywiście działania niepożądane musiały wystąpić u mnie - ciężkie bicie serca, jakby miało mi zaraz stanąć, nudności i bóle głowy. Ucisk nie mijał, a nawet był silniejszy. Wczoraj ( tj 11 czerwca ) wzięłam ostatnią tabletkę..