Po operacji nerki

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 4

.. ...kwietniu 2007roku miałam operacje nerki po której dostałam zatorowośc płucną i przez 8 miesięcy brałam Sintrom w dawce 10 - 11 mg a INR i tak mi spadał poniżej 2. Od listopada jestem na innym leku.Warfin - ie którego niestety biore duzo bo 15 mg. ale INR jest przynajmniej stały bo nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 37

.. ...ludzi ale to nie do operacji.Ja żyję w ciągłym przeświadczeniu ,że mam poważnie chory kręg. i to tylko operacja mnie czeka.Usg jamy brzusznej nic nerki nic.Badania przewodnictwa prądowego ok.Jakięs czujniki na głowie nic nie wykazały.Punkcja nic nie wykazała.Faszerowali mnie jakimiś..

Koronarografia, gdzie? jakie skutki? lek prestarium

.. ...boję. W ub. roku mialam operację nerki i ten ból w porównaniu z bólem uciskowym tętnicy udowej, był dla mnie koszmarem. Wpadlam w depresję, przyplątała się jeszcze niedoczynność tarczycy a najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pani doktor orzecznik z ZUS - u, nie przedłużyła mi..

Dodatkowe skurcze - Str. 81

.. ...miesięcy jestem już po operacji nerki, gdyby nie ta operacja, mogłabym już jej nie mieć. Życzę wszystkim takiego świetnego lekarza , chyba musiałam przejść zawał, żeby do niej trafić, inaczej nigdy nie wiedziałabym o jej istnieniu. Dużo zdrowia wszystkim życzę i dbajcie o siebie, bo..

Dziwne bóle w środku mostka

.. ...powinno skończyć się operacją. I od tamtej pory spokój. Ogólnie rzecz biorąc proponuję więcej ruchu, ćwiczeń itp. Mam okropne bole plecow klatki piersiowej ,kazde stapniecie noga nasila bole mam rowniez czeste odruchy wymiotne ,EKG jest ok nie jestem w ciazy i ginekologicznie tez ok..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 37

.. ...usunieciu nerki ciagle po operacji robiliśmy kontrolne badania i ciągle były złe niekorzystne dla tej nerki co ma bardzo sie balismy co dalej będziei też zabrałam córkę do zielarza na poczatku było ciezko bo jak wiado dzici niesom zwolenikami picia ziół .Ale po krótkim czasie zacheciłam..

Spanie na boku po operacji by-passów

.. Juz nie mogę na tych plecach ...trafia mnie w dodatku pare dni temu traiłem a pogotowie z potwornym bólem w okolicy nerki,ale ponoć tu jest ok. a mnie dni trzymało..

Życie z tętniakiem aorty piersiowej i brzusznej

.. ...jest jeszcze szansa na operacje. Oto opis z karty szpitalnej z dnia 8/05/2007 EKG;Rytm zatokowy miarowy . Lewogram . Zespoły repolaryzacji komór w normie. USG j. brzusznej; Nerki, watroba,Trzustka, Śledziona - w normie. AORTA brzuszna - w górnym i środkowym odcinku tętniakowato..

Tętniak aorty rozwarstwiający się

.. ...namysłu tylko od razu operacja( trwała 13 godz )teraz tata lezy w szpitalu,pomału zaczeli wybudzac go ze spiaczki ale...okazało sie ze siadły mu nerki do tego ma migotanie przedsionków udar lewostronny,martwice palców u stóp...z nerkami niby lepiej,wczoraj bylismy u niego miał otwarte..

Dziwny ból głowy, pulsujący i zawroty głowy

.. ...sie zaczelo od momentu operacji szczeki ktora byla zlamana po pobiciu Czy to może być przez plomby z rtęcią?A może zatrucie aspartamem?Radzę napisać co tam łykacie to będzie diagnoza. Ja nic nie lykam oprocz ketonalu gdy naprawde boli i nie da sie juz wytrzymac Ketonal to trutka.rozwala..

Zmienne wyniki cisnienia

.. ...ktorym mierzysz cisnienie A była jakaś operacja? Oczekujesz zbyt dokładnej odpowiedzi a nie podajesz szczegółów. Napisz coś więcej: kiedy były robione wyniki,jakie zabiegi od tamtego czasu były wykonywane...

Nadciśnienie

.. ...to na badaniu przed operacja nerki cisnienie jest zalezne od tego w jakim momencie jest mierzone od sytuacji np wczesniej sie zdenerwowales a nawet od pogody , czyli cisnienia atmosferycznego arytmia u ciebie pewnie powoduje podwyzszone tetno ale tak czy siak bym sie udala do lekarza bo..