Pobudzenia nadkomorowe dodatkowe

Propafenon (Polfenon, Rytmonorm)

.. ...przez co wygaszane są pobudzenia dodatkowe i zwalnianie jest przewodzenie w obrębie całego układu. Podnosi się próg pobudliwości komórek, czyli wymagania w stosunku do najmniejszej siły impulsu koniecznej do wywołania reakcji komórki. Propafenonjest wykorzystywany w leczeniu..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 46

.. ...temat :czym różnią się pobudzenia dodatkowe pochodzenia nadkomorowego od częstoskurczu przedsionkowego. Taki wyszedł mi wynik Holtera,( 1580 pobudzeń nadkomorowych i kilkakrotne wstawki częstoskurczu przedsionkowego max. do 130/min ) ). Muszę dodac, że od 1992 roku wykryto u mnie..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...dodatkowego przebieg pobudzenia jest prawidłowy i wskazuje bardziej na tło nerwicowe skurczu. W trakcie wysiłku wszystko jest w porządku, a to podobno świadczy o łagodnym charakterze arytmii... czesc Ziutek, ja mam 26 lat i od roku doatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe, nie potrefie..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...ok 1000 pojedynczych pobudzen komorowych w tym 3 pary...oraz kilka nadkomorowych.Mam do Ciebie pytanie czy robiles Holtera i ile i jakie miales te dodatkowe pobudzenia.....Fakt kardiolog rzucil temat..wysilkowe ekg...jest ok serce wydolne..szukac pomocy u psychiatry bo to nerwica....Ja..

Po ablacji - Str. 4

.. ...latach pojawiły się pobudzenia nadkomorowe, potem troszkę komorowych. Diagnoza powrót WPW. Szczerze mówiąc to nie wiem czy tak naprawdę to już po tym ataku ten wpw nie wrócił. Teraz samopoczucie średnie. Od czasu do czasu szarpnięcia, uderzenia do gardła, zatykania za mostkiem czaem..

Skurcze dodakowe i nerwica

.. ...zarejestrowano Pojedyncze pobudzenia nadkomorowe dodatkowe. Pierwsze objawy arytmii pojawily sie ( juz nawet dokladnie nie pamietam ) ok 1992r. Z czasem jednak wystepuja coraz czesciej i czesto nie sa to pojedyncze pobudzenia tylko cala seria, praktycznie nie ma juz dnia zeby nie..

Arytmia serca a jelita

.. ...Holterem serce - sa tam pobudzenia dodatkowe komorowe i nadkomorowe. Biore na to Biosotal 40. lecze tez nerwicę.Bardzo prosze o odpowiedx osoby które maja podobne dolegliwosci.Pozdrawiam. Zulka porozmawiajmy na moim GG 7028787. Strasznie mi Cię szkoda i sam kiedyś takie sensacje miałam ...

Jak się diagnozuje WPW?

.. ...mówi że WPW wróciło. Ma pobudzenia komorowe i nadkomorowe przedwczesne. Czasami czuję dodatkowe skurcze i napięcie w klatce. Na szczęście nie mam zaburzeń rytmu. Dodtakowo to wypadanie płatka moze też coś powodować. Ale staram się z tym żyć i nie przejmować, gdyż tego co jest nam pisane..

Dodatkowe skurcze - Str. 19

.. ...przewodnictwa,wykryto tylko przedwczesne pobudzenia nadkomorowe w ilosci 509 i rytmy niemiarowe 71 a tego dnia ja mialam holtera czulam sie bardzo dobrze i wogole nie odczuwalam zadnych sensacji z serduchem wiec i tez nie czulam tego co holter zarejestrowal.potem dostalam tabsy biosotal..

Dodatkowe skurcze - Str. 22

.. ...zanotowano przedwczesne pobudzenia nadkomorowe i rytmy niemiarowe i nie stwierdzono zaburzen w przewodzeniu wiec na moj chlopski rozum to wynik jednego badania zaprzeczal drugiemu,a pan doktor poza tym ze kazal mi dalej brac biosotal nie powiedzail nic wiecej tylko kazal za dwa lata..

Dodatkowe skurcze - Str. 40

.. ...skurczow zaliczaja sie pobudzenia nadkomorowe i komorowe?czy ktos z waz mial holter w ktorym wykryto takie pobudzenia? Do - martaa: Właśnie jestem w trakcie brania leku concor, muszę Ci napisać że całkowicie skurcze dodatkowe mi nie przeszły, ale zmniejszyła mi się ich ilość i nie są tak..

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...rzad to sa zdaje sie pobudzenia gromadne,salwy,czy jak to je tam zwa,nadkomorowe okej,komorowe niebezpieczne.Duza ilosc pobudzen gromadnych jest absolutnym wskazaniem do wizyty u kardiologa,bo zwiastuje uszkodzenie badz chorobe organu.Zaznaczam,wieksza ich ilosc.Sam mialem pare,fatalne w..

Skurcze dodatkowe a biosotal

.. ...holterze mialam zapisane pobudzeniagromadne iprzedwczesne pochodzenia nadkomorowego iliczne wstawki migotania przedsionkow bralam biosotal rytmonorm acenokumarol isoptin sr 120mg no i2specyfiki na nadcisnienie po ablacji biore tylko betalog 100 iacenokumarol na rozrzedzenie krwi do czasu..

Koenzym Q10 na wypadanie zastawki mitralnej i dodatkowe pobudzenia

.. Z powodu wypadania zastawki mitralnej 1 stopnia i dodatkowych pobudzeń nadkomorowych zapisano mi ( między innymi ) koenzym Q10. Z tego co wygooglałem na jego temat to jest on specyfikiem niemalże magicznym - leczy wszystko ( może poza urwanymi kończynami ) i stąd moje pytanie: jak jest z Q10 zgodnie z wiedzą..

interpretacja badania Holtera

.. ...dużo? oraz komorowe pobudzenie przedwczesne. :( Paulo, tak to za dużo ale nie martw się ja taką tachykardię mam od 6 roku życia, a w holeterze dodatkowo wyszło mi dużo pobudzeń dodatkowych nadkomorowych, par pobudzeń nadkomorowych, wstawek częstoskurczu nadkomorowego itd. Lekarz..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 11

.. ...wyniki holtera i mam 4110 pobudzen dodatkowych komorowych. ktore ukladaja sie w bigeminie komorowa. stwierdzono 28 pojedynczych extasystolii nadkomorowych. Jak bylo u Ciebie z holterem po ablacji? czy to oznacza ze bede musiala przystapic drugi raz do ablacji? W ogole jak sie czuliscie..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...pojedyńcze niestałe pobudzenie dodatkowe nadkomorowe, np. gdy leżę sobie spokojnie to brakuje mi tchu i serce mocno bije nie szybko tylko mocno, jak wstane z łóżka wtedy mam szybszy puls, zawroty głowy, mroczki az w końcu muszę spowrotem usiąść. Dodatkowym problemem było kołatanie serca..

Powiększenie sylwetki serca

.. ...nocnych Pojedyncze pobudzenia dodatkowe komorowe i nadkomorowe . Arytmia nadkomorowa 3 arytmia komorowa 1 Nie wiem co jeszcze jest wazne ,, moze max .uniesienie delta ST +0.7 @CH1 MaxQT 732 ms Jeszcze sa tabele ,miedzy innymi tabela HRV /nie mam pojecia co oznacza ,/ SDNN - 24H 222..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 127

.. ...Zarejestrowano 4110 pobudzen dodatkowych komorowych ukladajacych sie w bigeminie komorowa. stwierdzono 28 pojedynczych extrasystolii nadkomorowych. gromadnych exstrasystolii ani istotnych pauz nie zarejestrowano.QTC wynosi 424ms. ale nie wiem co to wszystko znaczy moze Wy wiecie?..

Wyraźnie upośledzona relaksacja serca

.. ...min.zaburzony pojedyńczymi pobudzeniami dodatkowymi komorowymi i nadkomorowymi UKG badanie w czasie tachykardii lewa komora w skurczu 5.0 przerost mięśnia lewej PMK rozkurcz1.26 skurcz 1.65cm frakcja wyrzutowa 60 - 65% wyraznie upośledzona relaksacja? LP 3,7 Ao3,4 Acc130ms męczę sie,..

Arytmia podczas ciąży i porodu

.. ...pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 66 tachykardii 2 pojedyncze nadkomorowe pobudzenia przdwczesne 119188 qrsów średni rytm serca 94 max rytm 149 min rytm 59 czy moze mi ktos pomuc w spawie jak powinnam rodzic, wizyte u kardiologa mam dopiero odkoniec maja a strasznie sie..

Salwy skurczy dodatkowych pod rząd to arytmia?

.. ...nadkomorowego,czy rózni sie taka salwa od pojedynczego pobudzenia,czy trwającego dłużej jednostajnie częstoskurczu,proszę o informację,bo nic o salwach nadkomorowych nigdzie nikt nie pisze,a do wizyty mam szmat czasu...

Wynik badania holtera

.. ...zwalnia i odpoczywa pobudzenia nadkomorowe no nie ma ich dużo i większośc ludzi je ma. nie powinna mieć tych bigemi i trigemi - ale nie ma ich tutaj dużo. wynik nie jest bardzo niepokojący ale wygląda na to ze córka ma skurcze dodatkowe nadkomorowe. może je odczuwać jako potykania serca,..