Pobyt w szpitalu

Łóżko dla chorych na serce

.. ...kardiologicznej, a częste pobyty w szpitalu są kosztowne. Stąd pomysł, by wykrywać każde pogorszenie stanu zdrowia pacjenta zanim zacznie ono zagrażać życiu i wymagać hospitalizacji. Finansowany przez Unię Europejską czteroletni projekt, którym będzie kierować firma Philips ma ograniczyć..

Kawa obniża ryzyko zaburzeń rytmu serca

Kawa obniża ryzyko zaburzeń rytmu serca

.. ...proc. mniej narażone na pobyt w szpitalu z powodu arytmii w porównaniu z osobami niepijącymi kawy wcale. Picie od 1 do 3 filiżanek kawy na dzień obniżało to ryzyko o 7 proc. Gdy pod uwagę wzięto okres 10 - letni, spadek częstości hospitalizacji w grupie spożywającej minimum 4 filiżanki..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 23

.. ...rece i po kolejnych pobytach w szpitalu i zapisie EKG wykonanym we własnym zakresie[bo lek. rodz. nie widział potrzeby wykonania]okazało się że to jednak chore serce a nietylko dojrzewanie.Niech każda matka wczuwa się w głos własnego serca i podejmie właściwe decyzje nie czekając aż może..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 32

.. ...komorowa ). Podczas pobytu w szpitalu ( akademia medyczna w gdańsku ) stwierdzono u niej wiotką przegrodę międzyprzedsionkową. Badania krwi wykazały podwyższony poziom troponiny I oraz nieznacznie podwyższone miano p - ciał p - sercowych, lekarze powiedzieli mi że w czasie ciąży mała..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...przedsionków. Kolejny pobyt w szpitalu na erce i stwierdzenie migotania przedsionków z niemiarową czynnością komór ok. 160/min. Wykonano kardiowersję ale bez efektu poprawy. Ponieważ mam utrwalone migotanie przedsionków, częstoskurcz i migotanie jestem kierowana na zabieg ablacji i jak..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 52

.. ...zaledwie tydzien od pobytu w szpitalu. Mozecie mi powieciec co to jest i czy jest to grozne? prosze bardzo sie martwie. Witam! Do Pan soprano - jezeli miales robione wszystkie badania w szpitalu to mysle ze lekarze nie wypusciliby Ciebie do domu gdyby to bylo grozne dla zycia. Wiesz ja..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 12

.. ...Poznaniu 8 dni, W trakcie pobytu w szpitalu wprowadzono Betaloc ZOK, który nadal codziennie przyjmuje. Proszę napisać czy córka ma rozpoznany i zarejestrowany napad częstoskurczu? Czy kardiolog wspominał coś o ablacji? Pani Kingo proszę podać do siebie adres @ na priv , też jestem z..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 14

.. ...że to już mój ostatni pobyt w szpitalu: ). Do nov - a - MASZ RACJĘ!!! - rozumiem cię nie tylko ty jedna masz żal Przed moją ablacją przeczytałem na tym forum wszystkie wypowiedzi szukając pocieszenia i opisów sposobu wykonywania tego zabiegu i muszę przyznać, że wiele mi pomogły w..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 31

.. ...pytanie. Jak długo trwa pobyt w szpitalu po ablacji? Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam na drugi dzien sie wychodzi na drugi dzień po ablacji mnie wypuścili Hej! Lila222 jeśli szukasz dobrego miejsca na ablację na Dolnym Śl, to polecam Ci szpital wojskowy we Wrocławiu. Mają tam..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 42

.. ...zaledwie tydzien od pobytu w szpitalu. Mozecie mi powieciec co to jest i czy jest to grozne? prosze bardzo sie martwie. Według mnie ma Pan częstoskurcz nadkomorowy napadowy oraz dodatkowe skurcze komorowe. nieróna praca serca to wlaśnie te niepotrzebne dodatki w postaci skurczy..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 3

.. ...zaledwie tydzien od pobytu w szpitalu. Mozecie mi powieciec co to jest i czy jest to grozne? prosze bardzo sie martwie. Czy mieliscie taka syuacje ze wasze serce stawalo na chwile? Dziekuje z gory za odpowiedz pan soprano pewnie masz arytmie tylko jaka to na to odpowie Ci kardiolog..

Echo serca - Str. 23

.. ...juz na trzeci dzien pobytu w szpitalu czułem sie dobrze jak by sie nic nie stało. Po tygodniu zrobili mi znów Echo i sami widziałem ze lekko nie wierzyli co widzieli bo wszystko praktycznie sie cofneło. No i jestem w domu. Poczytałem troche o zapaleniu miesnia i jestem przerażony co..

Echo serca - Str. 24

.. ...Pozdrawiam Witam Przy okazji pobytu w szpitalu w lutym tego roku zrobiono mi USG serca. Wymiary jam serca i grubośc ścian serca są w normie ( mam napisane na wypisie jakie są normy, więc sie sama zorientowałam ) kurczliwoscs cian lewej komory: EF 60%. We wniosku napisano: zwapnienie z..

Echo serca - Str. 25

.. ...wynosił 1.2 ). Podczas pobytu w szpitalu mialem robione m.in Echo serca - lekarz mowil cos o niedomykającej sie zastawce i polecil jak najszybsza konsultacje kardiologiczna - kardiolog natomiast powiedział aby iśc do domu i obserwowac objawy. W zwiazku z tym prosilbym o interpretacje..

Echo serca - Str. 31

.. ...kulista, tygodniowy pobyt w szpitalu na Pulmonologii, w trakcie pobytu wykonano Echo: Wynik: Prawa komora( r/s ) 1,8 - 2,2cm Przegroda międzykomorowa( r/s ) 0,9 - 1,1cm Lewa komora( r/s ) 4,8 - 2,1cm Tylna ściana lewej komory( r/s )0,9 - 1,2cm Aorta wstępująca 2,6cm Lewy przedsionek..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...krótki, przyjemny a pobyt w szpitalu trwac 3 dni, sama przerwa w ruchu fizycznym tylko miesiac( medycyna sie rozwija, wprowadzaja nowe techniki... ale mam watpliwosci, bo poprzednio trwalo to 7 godzin!!! ) < - jakis oryginalny przypadek ze mnie byl, bo mi wszystkie ekg pozabierali..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...od naszego wspólnego pobytu w szpitalu, gdy miał 2 miesiące. Zapalenie płuc i ostra biegunka. Dwa tygodnie strachu. I jak tu powtórnie zostać mamuśką? Przecież ja zwariuję przy chorującej dwójce! DHARMO! Ty jesteś jeszcze młoda! Ja chciałabym mieć chociaż 28 lat w tej chwili, to może nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 157

.. ...mama mówiła i czy ten pobyt w szpitalu naprawde jej pomógł?. Weroniko tobie też dziękuję za słowa otuchy a psychoterapia też za wiele mi nie pomogła. Pozdrawiam serdecznie. krystyno 3 moja mama lezala w szpitalu przez 2 tygodnie byla dobrze traktowana bo jak pisalam zajmowal sie nia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 167

.. ...zagrożona.Corka zaliczyła kilka pobytów w szpitalu,będąc na podtrzymaniu.Teraz jest już * końcówka * ,ale dziecko jest ułożone nieprawidłowo.Pewnie bedzie cesarka.A ja sie modlę żeby wszystko przebiegło pomyślnie. Powoli * wracam do siebie * .Moja rodzina,jak nigdy mnie wspiera,a mąż..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 198

.. ...jedno krystyna3 - miłego pobytu w szpitalu. Zobaczysz jak mili potrafią być lekarze, pielęgniarki, terapeuci. Pamiętaj, że tam każdy z nich Cię zrozumie, no i będziesz wśród takich samych ludzi z problemami jak Ty. Powodzenia. Jadzia1 - Jesteś silna. Pamiętaj o tym. Nie ma takiego faceta..

Stent to zło?

.. ...serca podczas pierwszego pobytu w szpitalu.Bylem sportowo aktywny , ale niewlasciwa dieta , a moze i geny zrobily swoje.Powrocilem do pracy po kilku dniach.Stent pokryty polimerem ok. 8 % powiklan.Lepiej wczesniej niz za pozno. Witam Kasiu! Jestem po zawale serca. Mam założone dwa..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 3

.. ...kardiologa ani sam zabieg ani pobyt w szpitalu. z całego serca polecam i lekarzy z tego centrum i oczywiście sam zabieg bo tak naprawdę tylko dzięki niemu można usunąć przyczynę występowania częstoskurczy bo tabletki to można brać i brać i brac. Ja niestety muszę się zgodzić z Medeah...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 2

.. ...bezruchu juz po, długość pobytu w szpitalu, dochodzenie organizmu do równowagi etc... Pytań cała fura, a moja kondycja psychiczna coraz bardziej spada. Przed chwila wróciłam ze spaceru, na którym nagle ( ni stąd, ni zowąd ) nogi mi się podgięły, dostałam lekkiego zawrotu głowy i chciało..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 13

.. ...że to już mój ostatni pobyt w szpitalu: ). powodzenia !!! oby była ostania Do Arrrtura: ) Dzięki Artur za odpowiedz i tak w ogóle czytając Twoje posty mozna sie wiele dowiedzieć. Twoja wiedza i zainteresowanie tematem imponują mi. Pytam o CK Anin na Płowieckiej w Wawie, a nie Instytut w..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 23

.. ...zaledwie tydzien od pobytu w szpitalu. Mozecie mi powieciec co to jest i czy jest to grozne? prosze bardzo sie martwie. hejka : ) mam pytanie: niedługo mam mieć ablację - drugą już - ale tym razem z echem wewnątrzsercowym . Wie ktoś na czym to polega? Nie boję się ,ale ciekawość mnie..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 25

.. ...zadowolona z przebiegu i pobytu w tym szpitalu Ablacja trwala 30 minut i na drugi dzien syn zostal wypisany do domu Pozdrawiam serdecznie Goska 221 z kad pochodzisz?bo jezeli z Krakowa to nie wiem dlaczego jedziesz az tam? Do gosia.Pochodzę z małej miejscowosci niedaleko..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 19

.. ...oczywiście z następnym pobytem w szpitalu.... termin 31 sierpień i dalszy ciąg niepewności ...co dalej bo lekarz jak zwykle powiedział zobaczymy po badaniach !!!! pozdrawiam Darku,zobaczysz będzie dobrze.Ja biorę jeszcze więcej leków i w większych dawkach - już tych..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 25

.. ...przyjęć w szpitalu - pobyt przesunięcie do następnego szpitala inny lekarz ...później ..termin 3 miesięczny do kardiologa przy szpitalnego ..i termin następny4 miesiące....i gdzie tu lekarz prowadzący...no jeszcze 2 wizyty w między czasie prywatnie ... no i teraz ta wizyta w przychodni..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...miesiące i nie wiem ile czasu to trwa a napięcie nie malejr Wiesławie może odpowiesz ile się czeka na zabieg po wizucie u dr, Kożluka i czy trzeba odbyć pobyt w szpitalu przed planowanym zabiebiem ablacji..

Ablacja - Str. 5

.. ...kardiowersjach. Od pierwszego pobytu w szpitalu ( po umiarowieniu ) miałam przepisany sotahexal. Przez jakiś czas go brałam. Jednak najbardziej w moim przypadku pomógł mi isoptin SR, który stosowałam do zabiegu. Dodatkowo podczas echa serca wyszło, iż mam wypadanie przedniego płatka..

Po bajpasach

.. ...mojej strony to był pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym w Polanicy i przez 5 miesięcy codzienne spacery,odpowiednia dieta.Obecnie nie odczuwam żadnych dolegliwości i gorąco tych wszystkich zachęcam którzy mają obawy o wynik operacji.Gorzej przecierz nie będzie,a może być bardzo dobrze...

Po bajpasach - Str. 5

.. ...bardzo zadowolony z pobytu i przebiegu operacji. Profesjonalizm na każdym kroku, zarówno lekarzy jak i pielęgniarek. Polecam ten szpital. Quinto 1956, mój tata jest już miesiąc po operacji. Skarży się na bóle w klatce piersiowej. Tzn, taki ból przeszywający, czasem go poboli pod pachą,..

Po bajpasach - Str. 7

.. ...sił.Był to jego pierwszy pobyt w szpitalu w życiu a miał wówczas 82 lata.Pozdrawiam wszystkich. pani Edyto bardzo prosze o kontakt mój adres mundek007 - 1978@o2.pl Mojej babci /69 lat/ lekarze zalecają by passy to dla niej jedyna szansa. Strasznie się martwię... Ona ma dużo chorób (..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 3

.. ...chora.., ale kolejne pobyty w 3 szpitalach tylko potwierdziły chorobę: ) ) )i pomyście ..nigdy nie palilam, nie pilam, duzo ruchu ( praca w terenie )..odzywianie w miarę zdrowe..i niskie ciśnienie...Lekarze ..podają jako etiologię...nieznana przyczyna..: ) ) ) ) ) Mam..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 9

.. ...wymiana , jak długo trwa pobyt w szpitalu i jakie jest samopoczucie po tym zabiegu.Czy można szybko wrói do pracy? Czy dzieje sie wam tak ze czujecie ze staje wam na sekunde serce a potem bije juz normalnie? Pierwszy zawał miałem w1988 po czterech latach następny póżniej operacja czyli..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 10

.. ...błyskawicznie, kolejne badania, pobyty w szpitalu...i skierowanie na wszczepienie ICD. Rozumiem Cię,że masz doła, depresję..to wina Twojej choroby, ale...serce nie znosi smutku, ani stresu...i dlatego bralam leki..na uspokojenie.. * pramolan * . I to mi pomoglo, kiedyś nie moglam..

Jestem świeżo po zawale serca

.. ...podczas systematycznych pobytach w szpitalu mierzono mi ciśnienie średnia 70/130 ( obecnie średnio mierzę, ciśnienie 65/107, puls 65 ) czyli wynik bardzo dobry, jedynym symptomem rozwijającego sie zagrożenia - choroba wieńcowa, była bladość mojej skóry na twarzy i nie tylko. W/g mojej..

Zawał serca bez zapchanych żył albo żołądek?

.. ...pracowac to pierwszy pobyt w szpitalu papa jego zmarl 47 lat na wylew on leczy sie na wysokie cisnienie czekam co powiedza lekarze dzieki ci ze zareagowalas musze z kims postronnym pogadac dzieki. Izo przykro mi że Twój mąż w tak młodym wieku miał zawał . Może miał jakąś wadę serca lub..

Choroba serca czy panika?

.. ...zwolnieniu wzielam tylko za pobyt w szpitalu i do pracy aby nie myslec Dana,jestem pelna podziwu dla ciebie.pozdrawiam. Z tego co piszesz wynika że to niestety jest w twojej głowie. Pisze niestety bo tego sie nie da tak łatwo wyleczyć. Nie masz żadnych objawów które sugerowałyby jakąś..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 4

.. ...skutkami ubocznymi tego był pobyt w szpitalu, lekarz stwierdził postępy w chorobie. Wyszedłem i wszystko jest ok, ale miałem jakieś podejrzenia postanowiłem skonsultować się z innym kardiologiem. Ten drugi okazało się że jest specjalistą od wszczepiania stymulatorów serca. Pierwszą..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 5

.. ...Po dwóch tygodniach pobytu na odziale wyszedł na 3 dni trafił do szpitala z zapaleniem płuc i migotaniem przedsionków. Przez półtora miesiaca wyleczyli zapalenie i umiarowili serce. Miało byc już dobrze. Frakcjia sie poprawiła na 20%. Dano sobie spokój z przeszczepem. Cieszyliśmy się..

Alveo faktycznie pomaga?

.. ...moje upływało bólach i pobytach w szpitalach.Było bardzo źle ,ale mimo tego pracowałem musiałem utrzymywać rodzinę. Gzieś dwa lata temu zainteresowałem się tematem samoleczenia sie i wpływem ziół na organizm.Wpływ różnych leków na mój organizm pozostawiał za sobą działania uboczne i..

Niedomykalność zastawki aortalnej III stopnia - Str. 2

.. ...bólem. Niestety. Na czas pobytu w szpitalu zrezygnował z papierosów, później jeszcze przez jakiś czas nie palił, ale w końcu ( przez ciągłe przepywanie wśród palaczy ) złamał się i wrócił do palenia. Pije też alkohol. Bardzo mnie to wszystko martwi - w końcu do końca życia będzie na..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 3

.. ...czujesz nic sie nie dzieje, po podaniu konyrastu jezeli dobrze znioslas koronarografie tam jest ucisk i dlatego pobyt w szpitalu a tu podlanczaja cos podobnego jak przy ekg i weflon do kontrastu.pozdrawiam..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 6

.. ...bać, naprawdę. W czasie pobytu w szpitalu, byłam świadkiem , jak jeszcze 2 osoby szły na ten zabieg i obie wróciły całe i zdrowe.Pozdrawiam Moj maz dwa razy mial robiona koronarografie.Ma wstawione dwa stety.Zabieg podobny do cewnikowania i zamykania ubytku.Nacinaja w pachwinie aby..

Dodatkowe skurcze - Str. 16

.. ...komorowa ). Podczas pobytu w szpitalu ( akademia medyczna w gdańsku ) stwierdzono u niej wiotką przegrodę międzyprzedsionkową. Badania krwi wykazały podwyższony jakiś enzym i lekarze powiedzieli mi że w czasie ciąży mała przeszła zapalenie mięśnia sercowego. Agatka zaczęła przyjmować..

Dodatkowe skurcze - Str. 19

.. ...zdołowany ; ) A ja jakoś od pobytu w szpitalu się wyluzowałem. Po raz kolejny usłyszałem, że nie mam się czym przejmować i tak właśnie staram się robić. Próbuję wprowadzić jakąś samodyscyplinę, np. nie liczę już sobie co chwila ile dodatkowych uderzeń mam na minutę. Najgorsze, że..

Dodatkowe skurcze - Str. 33

.. ...więcej na temat swojego pobytu w szpitalu w ubiegłym roku. do ~ wojtka. witaj, widze ze jestes kolejnym * szczesciarzem * ktorego natura obdarzyla czyms tak * fantastycznym * jak skurcze dodatkowe. fantastycznym ponieważ , mimo iz powoduje to u ludzi doswiadczanych przez ta przypadlosc..

Dodatkowe skurcze - Str. 55

.. ...zaczynala ale w czasie pobytu w szpitalu bylam podlaczona do monitora,po dwoch dniach lezenia migotania mialam prawie bez przerwy,a i teraz nie wiesz nieraz sie nie czuje a holter zarejestruje pozdrow. czesc Krycha niestety mam to samo co TY, a dodatkowe dopadly mnie jak bylam w ciazy i..

Przyczyna tamponady po operacji sztucznej zastawki i wycięciu tętniaka

.. ...uniknac )..przez ten caly pobyt w szpitalu zastanawialem sie co bylo powodem tej tamponady.. kardiochirurg?? czy moze bylem osoba jedna na tysiac ktorej to sie przutrafilo....jak narazie wszystko jest dobrze nic sie nie dzieje,,,,NIKOMU NIE RZYCZE TEGO CO MI SIE PRZYTRAFILO !!!!! jesli..

Zabieg na zweżenie aorty i niedomykalnośc zastawek

.. ...mogli to zrobic podczas pobytu w szpitalu ale nie wyszlo!!!!! mowili ze mozliwa bedzie plastyka zastawki ... niekoniecznie wymiana na sztuczna czy biologiczna ale na 100% jeszcze nic nie wiadomo!!!dowem sie po badaniu przezprzelykowym... o problemach z zalozeniem rodziny tez..

Tetralogia fallota - Str. 2

.. ...Ostatni zabieg, ostatni pobyt w szpitalu z tego powodu. Wierzcie mi miałem 1000% powody, by tak myśleć. Wszyscy lekarze piali z zachwytu, że zabieg zrobiono mi wręcz kosmetycznie. Przez wiele lat byłem żywym obiektem pokazowym. Było świetnie. Czułem się dobrze, skończyłem szkoły,..

Szybkie tetno II

.. ...praktyczne porady na czas pobytu w szpitalu? Co brac, czego nie brac? Mam takie dosc dziwne pytanie - czy po zabiegu, jak sie ma opatrunek na nodze, no i ten worek nieszczesny lezy, to da sie zalozyc jakas normalna pizamke ze spodniami/bielizne, czy raczej wskazane cos bardziej..

Szybkie tetno II - Str. 4

.. ...Ochojcu 01.08.2005. Pobyt w szpitalu: 29.07 - 03.08. Jeśli chodzi o funkcjonowanie przed i po zabiegu: mieszkam w Warszawie, w czwartek dostałam telefon ze szpitala, w piatek o 6:00 byłam w pociągu; nie było możliwości żeby odwiedził mnie w szpitalu ktoś z rodziny, po zabiegu wsiadłam w..

Ból pleców mogą mieć coś wspólnego z sercem?

.. ...wszystko zaczęło się od pobytu mojej mamy w szpitalu, całą sytucję mocno przeżywałam i wtedy po raz pierwszy taki przykry dyskomfort wystąpił ). Byłam u lekarza, ale zapisał mi tylko leki przeciwbóowe - badanie EKG i rentgen klatki piersiowej nic nie wykazały. Dodam, że mam częstoskurcze..

Co się dzieje z Kiką?

.. ...szkoda życia i czasu na pobyty w szpitalu, dziewczyno zrób z tym porządek bo można, rozumiem ludzi bezradnych wobec swojej choroby, ale tu jest wyjście i to dość radykalne, jeden zabieg i spokój na całe życie wiem coś o tym.Przez 20 lat męczyłam się z tym diabelstwem, ale nie wiedziałam..

Dziękuję Izo za pomoc która mi oferowałaś

.. ...taka rehabilitacja i pobyt w szpitalu uzdrowiskowym pomagaja. Co do opatrunkow , jesli rana jest sucha , z reguly takowych nie potrzeba. pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsza rekonwalescencje Taty Nawet nie wiesz ile znaczą dla mnie Twoje słowa. W szpitalu cała uwaga jest skupiona na..

Czy zawsze i wszędzie trzeba czekać w kolejkach?

.. ...trzeba tez zaplacic za pobyt pacjenta - na czas rekonwalescencji po operacji. Prosze was o wszelkie inf, to bardzo wazne. Pozdrawiam DEPENDENT Co do kolejek, to owszem, niestety sa wszedzie. sama czekam w dlugiej kolejce na zabieg ablacji - skierowanie zostalo zlozone w szpitalu w..

Zwiężenie zastawki aortalnej i zabieg z balonikiem

.. ...rzecz biorąc zabieg daje bardzo dobre rezultaty. Pobyt w szpitalu jest przeważnie nie dłuższy niz 5 - 6 dni. Pozdrawiam, Ania ( mama Adasia ur. 15.11.2003 - zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej )..

Rozległy zawał ściany przedniej i koniuszka

.. ...Pan tak chce.. ). Mija pobytu w szpitalu dzień pierwszy, dzień drugi, trzeci. Czwartego dnia lekarz1 przeprowadza EKG wysiłkowe. Ból w piersi Brata narasta a EKG w normie - lekarz1 przerywa badanie. Po około dwóch godzinach lekarz2 - spesjalista kardiolog - ponawia EKG wysiłkowe. Ból w..

Wszystko o operacji by-pass

.. ...wymagany jest krótki pobyt w szpitalu. W trakcie wymiany rozrusznika lekarz sprawdza także funkcjonowanie elektrod. Jeżeli nie budzi ono zastrzeżeń, wówczas podłącza je do nowego rozrusznika. Rozruszniki są zaprogramowane fabrycznie na standardowe parametry bezpieczne dla pacjenta. W..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...tak sie z tego zrobil pobyt w szpitalu. Bardzo dobrze w sumie ze stalo sie tak, zapalenie miesnia sercowego to nie przelewki, jak jeszcze uslyszalem od kolezanki ze jej brat tak umarl, ze nie zauwazyli tego i juz nie zyje - wiecie co myslalem? No wlasnie. No badania, wszystko w porzadku,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...gastroskopie ) a wiadomo pobyty u lekarzy i w szpitalu pogłębiaja stany nerwicowe :/ Teraz juz wiem ze z tego nie da sie wyleczyć z tym poprostu trzeba naucyć sie żyć i usiłować z tym w jakiś sposób walczyć : ) Nerwica jest okropna bo potrafią nas zrozumieć tylko Ci którzy sami to maja a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 107

.. ...mięty. Mam nadzieję, że pobyt w szpitalu jak również badania coś wyjaśnią. Chodzi mi raczej o to, że z twoim zdrówkiem wszystko będzie dobrze i że to * tylko * nerwica. Odezwij się jak tylko wrócisz ze szpitala. Trzymaj się mocno i nie daj się: ) Pozdrawiam Natii takie dziwne zachowania..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 111

.. ...dodatkowy stres spowodowany pobytem w szpitalu, wiadomo, czlowiek sie napatrzy na cierpienie innych i naslucha takze , a to nie nastraja optymistycznie.Mialam straszne bole w klatce, myslam,ze to zawal jak nic, poza tym oslabiona bylam na maxa, ledwo chodzilam.Zle spalam, wlasciwie to..

Wydłużone QT

.. ...Metohexal 200!po tylu latach pobytu w szpitalach( zabiegi,badania,stresitditp ) zachorowałam na deprecje lękową!lecze sie w poradni zdrowia psychicznego zazywam tabletki o nazwie Asentra pomagaja mi tak na 70%!lęki utrudniaja mi normalne zycie nie wychodze z domu bez opieki a sama..

Migotanie przedsiomków - Str. 3

.. ...raz jeszcze. Podczas pobytu w szpitalu miałem wielkie szczęście trafić na grupę wspaniałych ludzi ( pacjentów ) Bardzo wesołych , życzliwych i wspierających się wzajemnie. Dzięki nim pobyt w Instytucie był zupełnie znośny a momentami nawet przyjemny. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i..

Ablacja - Szpital Wojskowy - Wrocław

.. ...że to już mój ostatni pobyt w szpitalu: ). Ja miałam w środę: ) Jak na razie oprócz pojedyńczych * potkniec * serca i siniaków wszystko jest ok. Gosia trzymam kciuki !!!!! Oby to była ostatnia !! : ) Miałaś robioną przez Dr Fuglewicza? Mam nadzieję, że spotkam jakąś młodą dusze:P: )..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...sie tak żle czuć od pobytu w szpitalu,ciężko to porzeżyłem,co prawda nie mam juz tych zasłabnięć od czasu wszczepienia rozrusznika,ale wolałbym chyba to od tego co teraz przezywam. Może ktos ma podobny przypadek,moze udało mu się z tego jakoś wyjść,lub razem jakoś szybciej dojdziemy do..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 2

.. ...wszystko ok! po tygodniu pobytu w szpitalu ból przestawał znać o sobie i po 11 dniach ( w środę ) wyszedłem. za pięć dni miałem wyjazd na 6 dni ( taka kolonia ) i przez te dni tez mnie kuło, gdy w końcu wyjechałem nie myślałem o niczym tylko, żeby się dobrze bawić no i prawie mnie nic..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką

.. ...zdrowia . Obecnie czas pobytu w szpitalu nie trwa dłużej niż 2 - tygodnie . Jezeli przed opreacja jest się w miare dobrym stanie zdrowia , to sam zabieg jest swoistą rutyną . Witaj Olu . Wskaźnik utrymuję w granicach od 30 do 40 a nawet do 50 - jest to zalecenie Pana prof. Jaszewskiego ...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 6

.. ...tak krótkim okresie pobytu na oddziele pooperacyjnym.Pozdrawiam U pacjenta u ktorego wszystko jest w porzadku jest to normalne postępowanie, a sanatorium to jestszpital sanatoryjny,więc jest to normalne postępowanie i to znaczy ,ze wszystko jest ok. Jzabela..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 11

.. ...sobie...Podczas całego pobytu w klinice 14 dni prawie wcale nie spałem,ale nie kazdy tak własnie przechodził z pacjentów,którzy wtedy leżeli tak samo.Zabieg miałem przeprowadzony w Bydgoszczy Klinika Jurasza.Muszę przyznać,że szpital cieszy się bardzo dobrą opinią i super wyszkolonym..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 13

.. ...i to był mój jedyny pobyt w szpitalu z tym związany. Co do migotania przedsionków to trudno mi się wypowiedzieć. Zdzarza się że są dni że serce się tłucze i coś tam podkłuwa ale moim zdaniem u mnie najwiekszy wpływ ma stres i nerwy. Raczej mam niskie cisnienie. Co do INR ja..

Częstoskurcz - jak u was to wygląda?

.. ...leczylam miesiecznym pobytem w szpitalu, po dwóch latach ciaza i rok po porodzie dostalam czestoskurczu. Mialam kolejne badania gdzie wyszla niedomykalnosc zastawki I/II stopnia. Ale moze faktycznie do tego wszystkiego nabawilam sie nerwicy ? Juz sama sie gubie w tych chorobach :( duszy..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...kardiologa ani sam zabieg ani pobyt w szpitalu. Z całego serca polecam i lekarzy z tego centrum i oczywiście sam zabieg bo tak naprawdę tylko dzięki niemu można usunąć przyczynę występowania częstoskurczy bo tabletki to można brać i brać i brac. Miałam znieczulenie miejscowe w pachwinie..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 3

.. ...mostka. Po dwu tygodniach pobytu w domu wróciłem do Wrocławia na oddział rehabilitacji kardiochirurgicznej, z którego do Was piszę. Wszystkim polecam szpital we Wrocławiu ( pełny profesjonalizm, miła załoga, szpital po remoncie w świetnym stanie ). A gdziekolwiek byście nie mieli..

Niskie cisnienie i tętno

.. ...ubiegłym roku, podczas pobytu w polsce dostałem skierowanie do szpitala, na angioplastykę, ewntualnie by - passy, na podstawie wyników echodopllera, które tutaj nie stanowiły podstawy, do podobnych zabiegów. z powodów odpłatnośc za w/w zabiegi zrezygnowałem z myślą, że dokonam tego..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego

.. ...juz na trzeci dzien pobytu w szpitalu czułem sie dobrze jak by sie nic nie stało. Po tygodniu zrobili mi znów Echo i sami widziałem ze lekko nie wierzyli co widzieli bo wszystko praktycznie sie cofneło. No i jestem w domu. Poczytałem troche o zapaleniu miesnia i jestem przerażony co..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 5

.. ...z rozrywki:/ Kolejne pobyty w szpitalu zmiana leków i dalej nic było jeszcze gorzej. Lekarze mysleli ze to z wysiłku ale wysiłek je tylko wyciszał. Odsyłali na konsultacje i dalej nic nawet odstawili leczenie. Odsyłali od jednego szpitala do drugiego. Potem pobrali krew na wirusy..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 6

.. ...pytania. Np. Ile wynosi pobyt na oddziale i dokładnie gdzie, związany z ablacją ? Pozdrawiam serdecznie wszytkich i namawiam niezdecydowanych, bo im dłużej serce miga tym większe prawdopodobieństwo, że popuszczają jego zawiasy ( zastawki ). Do Dany. Musisz mieć skierowanie do szpitala,..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 9

.. ...kroplówek, a co wiąże sie z pobytem w szpitalu.Takie migotania znoszę bez paniki. Mnie przy wysiłku ani podczas migotania serce nigdy nie bolało. Początkowo po ablacji źle tolerowałam wysiłek ale widzę, że z każdym dniem wygląda to lepiej tzn. nie męczą mnie coraz to dłuższe spacery...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 42

.. ...echo, holter i wypisy z pobytów w szpitalu. Nie widzę powodu dla którego tata miałby po tygodniu ponowić wizytę u prof. Tam z reguły zalecają holtera 12 odprowadzeniowego ale są kolejki na ew.kolejna wizytę u prof. też trzeba długo czekać ale nie musi być ona konieczna! Życzę powodzenia..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 56

.. ...ciężko i długo, bo 8 dni pobytu w szpitalu no i to koszmarne leżenie prawie nieruchomo na plecach, w moim przypadku 36 h i to z przyspieszonym tętnem i wstawkami migotania. Co ciekawe to w chwili położenia się na stole do ablacji wystąpiło u mnie samoistne migotanie, które utrzymywało..

Różne wyniki pomiarów tętna

.. ...oraz stanem mojego samopoczucia trudno jest mi pojąć jak to mozliwe że nerwica daje takie somatyczne objawy... i to w moim wieku. Czuję się gorzej niż moja teściowa która ma ponad 60 lat. pozdrawiam s...

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 4

.. ...zrobienie tego wypisu. Z pobytu byłam bardzo zadowolona ale z zakończenia niezbyt gdyz nikt mi nie powiedzial na czym sprawa stanęła w chwili obecnej. Czekam teraz na przyjęcie do Warszawy do Szpitala chorób płuc na plockiej. Wiem, że na pewno będę miała wlączone leczenie tlenkiem..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 7

.. ...poznałam ich dzięki licznym pobytom w szpitalu. Wcześniej leczyłam się w Warszawie w Instutucie Chorób Płuc na Płockiej u prof. Torbickiego. Obecnie w Zabrzu i bardzo sobie chwalę. Właśnie dzięki nim mam włączone odpowiednie leczenie. Miałam możliwość spotkania wspaniałych, oddanych..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 16

.. ...sierpniu wyjdzie ten pobyt, a którego idziesz? Jak nie, to ja po powrocie z wakacji postaram się popytac o Ciebie moich lekarzy, uważam, że tak na pewno byc nie powinno. Nie wydaje mi się żebys mogła wszystkie badania zrobic po prostu prywatnie, jak ja byłam w szpitalu to codziennie..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 20

.. ...klasa ( wydolnościowa ? ). Ostatnie kilka miesięcy jest coraz gorzej i lekarze coraz częściej mówią o przeszczepie. Pozdrawiam. Lecę do dentysty. Witam. Dusia co u Ciebie. Jak pobyt w szpitalu. Pozdrawiam..

Nie dla szpitala w Ciborzu w woj. lubuskim

.. ...wiadomo,że niemiłe są pobyty w takich miejscach.Nawet wysłałam kartki świateczne do nich.A pewnego razu jak tam byłam to oddiałowy wiedział,że lubie rysowac i kupił mi za własne pieniadze blok i ołówki!..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...larengolog zasugerowała pobyt w szpitalu i wtedy wszystko zbadaja, po mału dojrzewam do tego. Poszła równiez do psychiatry ale ten z wywiadu nie wnioskuje nerwicy, tez kaze czekac na badanie błędnika jak bedzie dobre wtedy zgłosic sie do niego. Zainteresuj się żołądkiem i śledzioną oraz..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca

.. ...wymianie przy tym zastawki pobyt w szpitalu trwa do 4 tygodni pod warunkiem, że nie dojdzie do powikłań pooperacyjnych ale o tym lepiej nie myśl bo nic tak człowieka nie trzyma jak pozytywne myślenie : - ) Fakt w tego typu wadach operacja jest nieunikniona ale ani moja( 5cm ) ani twoja..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 3

.. ...prof. Lech Anisimowicz. Pobyt w szpitalu to 8 dni, wyjście do domu w 7 dobie po operacji. Powikłania typowe: płyn w worku osierdziowym oraz w opłucnych, * rozpędzony * sterydami oraz 1 raz ściągnięty z opłucnej poprzez nakłucie ( prosty, niebolesny zabieg ok. 15 minut ). A teraz: jeżdżę..

Odszkodowanie po operacji wymiany zastawki serca

.. ...ustala PZU. Jeżeli w Twoim ubezpieczeniu jest dodatkowa opcja NW to tak. Ja tak miałem. potraktowali to jako ciężka przewlekła choroba ale ja miałem taką opcję i płaciłem za nią dodatkowo 10zł do polisy...

Zapalenie mięśnia sercowego jest wyleczalne? istnieje ryzyko śmierci?

.. ...że już na drugi dzień pobytu w jednym z krakowskich szpitali, choroba zaczęła szybko sie cofać. Wyszedłem po pięciu dniach ( choć miałem wyjść już po 3! ) mimo, że enzymy sercowe w chwili przyjęcia były bardzo, bardzo wysokie. Lekarze nie gwarantowali mi niczego. Minęły dwa miesiące od..

Czy Holter EKG u dzieci zakłada się jedynie podczas pobytu w szpitalu?

.. Mój 6 - cio letni synek ma zaburzenia rytmu dolnoprzedsionkowe, na razie nie musi być leczony farmakologicznie ale obserwowany i co trzy miesiące ma mieć zakładany holter.Nie chciałabym jednak za każdym razem kłaść się do szpitala,bo to stres dla syna.Ponadto w naszym mieście nie ma oddziału kardiologii..