Pocenie w klatce piersiowej

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje:..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 115

.. ...ubocznych:bóle/zawroty głowy, nadmierne pocenie, nudności, tachykadria! ( przyspieszenie czynności serca ), bólach w klatce piersiowej, kołataniu serca, i wiele innych. Chciałam się ciebie zapytać Maćku, czy ty też czujesz się tak fatalnie po Asentra? Czy te poboczne dolegliwości..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 571

.. ...serca doszła duszność, pocenie rąk, dziwny paniczny lęk aż ciarki chodziły mi po plecach i kłucie serca z tym że nigdy nie bolało mnie w okolicach mostka a przważnie to były pojedyncze ukłócia po lewej stronie a czasami kłucie całkiem z lewej strony klatki piersiowej pod piersią, gdy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 708

.. ...brakiem snu, drżeniem roą, poceniem się, kołataniem serca czy bólami w klatce piersiowej. Także w tym nałogowo paliłem marihuane. Na kilka dni przed atakiem byłem u lekarza w związku z grypą, który stwierdził, że mam wysokie ciśnienie krwi. Sam atak miał miejsce, gdy byłem sam w domu i..

WPW - jakie objawy?

.. ...tachykardia ( i jaka ), pocenie sie itd? Każdy ma inne objawy WPW. Części objawów pewnie nawet nie łączę z występowaniem tego zespołu. W moim przypadku podczas ataku to: szarpanie serca ( jakby sobie chciało zrobić więcej miejsca w klatce piersiowej )i skoki tętna do 230 uderzeń/min...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 159

.. ...temu doszły te cholerne pocenia nocne klatki piersiowej i kompletna bezsenność,chodze spać ok.8 ranoa potem cały dzień kątem sypiam,lub jak nie ma nikogo w domu to śpię do południa.Ja w zasadzie nawet nie jestem pewna czy to nerwica bo nie robiłam żadnych badań,dlatego ze bardzo ale to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 31

.. ...waliło, dech mi zapierał, pocenie się, kłucia w klatce piersiowej - BO PODśWIADOMOść WZIęłA GóRę - Z tym trzeba walczyć, nie poddawać się, szukać przyczyn i przeciwstawić się temu, a nie brać leki ogłupiające, uśmierzające itp. Po co, to gdzieś w nas siedzi, temu stanąć naprzeciw i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 56

.. ...nastrojow, nieamowicie obfite pocenie sie, problemy ze snem, klucie w klatce piersiowej, drzenie rak i uczucie * kurczenia się * lub dretwienia klatki piersiowej. Dotad bylem przekonany, ze nie mam w zyciu takich stresow, ktore moglyby powodowac jakies daleko idace konsekwencje, w sumie..

Nagły ból prawej strony klatki piersiowej i pocenie się

.. ...jedno, bardzo mocne pocenie sie w nocy. Witaj: ) zrób dokładne badania w kierunku tarczycy, czasem norma tylko trochę przekroczona, bo aktualnie tarczyca nie wyrzuca, a ona lubi zimno, więc okres jesienno - zimowy to jej apogeum. Nie zaniedbaj tego. Pozdrawiam wydaje mi sie przy..

Ból pleców i w klatce piersiowej

.. ...przy tym duszności, pocenia się i innych tego typu objawów. Zastanawiam się skąd ten ból. Czy to nerwoból? Wiem, że płuca nie bolą, jak wobec tego boli opłucna? Mogę ten ból odczuwać * na plecach * ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Odpowiedż może być tylko jedna:wizyta u lekarza.Po..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...zachwiania rownowagi, pocenie sie, bole glowy. Bylem wielokrotnie badany przez kardiologow. Zadnych nie prawidlowosci nie znalezli. Mam 40 lat. Staram sie unikac stresu i stymulatorow - nie pije kawy, nie pale. Rowniez zastanawiam sie czy moze to byc objaw nerwicowy. Jak do tej pory nikt..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...kolatanie serca - nadmierne pocenie sie - rozne cisnienie krwi i puls ( niskie,wysokie ,w normie ) - bol w klatce piersiowej ( lewa strona ,czasem mostek ) - uczucie slabosci - uczucie utraty przytomnosci - dretwienie lewej nogi - i kilka innych. Oczywiscie biore leki Lexapro i Xanax ,co..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...się atakami strachu, poceniem się rąk, uciskiem w klatce piersiowej, cofaniem się treści żołądka, zatykaniem gardła. Długo by tak wymieniać. Poszedłem po jakimś czasie do kelkarza, który zlecił EKG, które nic nie wykazało. Przeczuwałem, że problem leży w mojej głwie więc zacząłem..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 12

.. ...rąk i nóg, nadmierne pocenie. Mogą pojawić się trudności w oddychaniu i bóle w klatce piersiowej. Nerwica lękowa może też przybrać formę fobii, np. lęku wysokości . NERWICOWE REAKCJE POURAZOWE Osoby, które uległy wypadkowi, często po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na nawracające..