Początki astmy

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...lekarka stwierdziła początek astmy, ja wiem, że to na tle nerwowym i jest ściśle związane z tym wszystkim, co przeszłam. Skutkiem lęku i złego oddychania zapewne było to, że w zeszłym roku byłam 7 razy chora od marca do grudnia, do tego ta rozwalona przez efekt cieplarniany pogoda - byle..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 15

.. ...nieobecność ,może to też od początków astmy.Może to właśnie nasza NERWICA.Moja babcia też ją miała i też żadne badania nic nie wykazywały jak nam wszystkim. czesc Aniu niewyczuwalny puls to normalne przy nerwicy jedni maja przyspieszony inni go nie maja.trzymaj sie czesc wszystkim tak..

Duszenie się - Str. 35

.. ...podobno źle i wskazuje na początki astmy oskrzelowej. Dostałem skierowanie do pumologa. Ciekawe co będzie dalej... Fashion! To już jakiś punkt zaczepienia, może to faktycznie astma. U mnie spirometria wyszła na 125%. Lekarz powiedział, że mam płuca jak koń, a ja i tak się duszę. Pisz jak..

Kaszel - od nerwicy czy od serca?

.. ...być objaw alergii i początek astmy. Astma to nie tylko duszenie się, to także kaszel napadowy. Ja też myślałam, że to od serca i kazano mi zrobić podczas ataku ekg i nic mi nie wykazało. Teraz pobrano mi krew na sprawdzenie na co moge być uczulona tzw. panel wziewny. musze czekac 7 dni..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 365

.. ...wskazuje na to , że ma początki astmy . Po ostatnim zapaleniu płuc ( skończył antybiotyk w zeszły poniedziałek ) nadal sucho kaszle i dostał encorton , ale nie widzę dużej poprawy . Zobaczymy , we wtorek idę znów do kontroli , oczywiście prywatnie bo na fundusz nie ma miejsc . Nefri..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 716

.. ...że starszy synek od początku jest alergigiem i ma podejrzenie astmy, ale jest jeszcze za mały żeby to stwierdzili bo nie da rady zrobić specjalistycznych badań. Miał testy skórne ale nic nie wyszło, bo prawdopodobnie za późno odstwiłam mu zyrtec. Powiedzieli że za dwa, trzy lata trzeba..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...ustąpiły. Czy możliwe że mam początki astmy albo coś? Nie mam kaszlu ani świszczącego oddechu, w nocy w sumie śpię spokojnie, ale boję się bardzo. Czy astmę wykryliby na prześwietleniu i osłuchaniu stetoskopem? Prosze bardzo o jakieś informacje. Przede wszystkim, jaki to odór podczas..