Pod lewą łopatką ból

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. ...mnie bolą,jak odchylam lewą rękę do tyłu to czuję ból w łopatce i ramieniu.Jak się położę to chociaż nie będzie bolało.A tak poza tym wreszcie idę do neurologa,w przyszłym tygodniu.A co u was? Cześć! Ja dzisiaj też fatalnie ,miałam gości i cały czas myślałam że przy nich zasłabnę bo..

Ból pleców mogą mieć coś wspólnego z sercem?

.. Czy ból pleców, pod lewą łopatka może mieć coś współnego z sercem? Choruja na serce od urodzenia, nigdy wczesniej tego nie miałam Wg mojej skromnej opini, tak. Rok temu przy zaziebieniu wyskoczyl mi nagle taki bol, troche zimny, troche bolacy, troche szczypico - swedzacy i coz... pozostal. I tak pobolewa na..

Silny ból pod lewą łopatką

.. ...odczuwam silny ból pod lewą łopatką, do tego od dwóch dni doszedł ból w klatce piersiowej, nasilający się np. przy schylaniu. Mam też problemy z oddychaniem. Czy to coś poważnego? Powinnam się zwrócić do lekarza, czy czekać aż samo przejdzie? Mam 23 lata. Prawdopodobnie jest to zapalenie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 2

.. ...za chwilę kłucie nad lewą piersią, ból promieniuje do pleców, lewa łopatka, czasami żebra z lewej strony,terz robi się gorąco, zaczynam ręką uciskać lewą stronę, ( co wygląda z boku jak macanie ) żeby zlokalizować ból, to takie złudzenie, że jak przytrzymam rekę, to zatrzymam panikę...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 132

.. ...klatce piersiowej i pod lewą łopatką jest mniejsze. Nawet zaczołem sobie mówić że * jak kłuje to znaczy że żyje * . Dodatkowo mam od nerwicy serca jeszcze jeden prezent: Bruksizm ( czyli zgrzytanie zębami podzas snu ), który powoduje bóle głowy w okolicach skroni ( i ) lub ucha oraz..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...Promieniuje on lekko na lewą stronę mostka. Obawiam się że może być to sprawa związana z sercem - palę papierosy, od początku roku także mało sypiam i pijam dużo kawy, szczególnie ostatnio. Słyszałem że podobne objawy często występuje na tle nerwowym, a mi przed maturą niestety i stresu..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem? - Str. 2

.. ...również mam bóle pod lewą łopatka itp.( pieczenie,kłucie...itd )Zarówno u mnie jaki u Ciebie ten ból nie jest silny ale bardzo dokuczliwy.Ty wiesz,że dzieje się to na tle nerwowych a ja jakoś nie jestem do tego przekonana,może dlatego,że mam shizy tak Ja Ty: ): ): )Ja staram sie nie..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...mi się dodatkowo na lewą łopatkę i między łopatkami. Strasznie uciążliwa dolegliwość. Chciałabym Wam polecić forum neurologiczne, na który porusza się temat takich dolegliwośći. Sa tam naprawdę ciekawe i cenne informacje http://www.forumneurologiczne.pl/forum/af,33. Bardzo polecam...

Interpretacja EKG

.. ...się ból na plecach pod lewą łopatką i trwał równolegle z bólem lewego * czubka * głowy i karku. Dwa dni temu wszystko ustąpiło, a ja czuje się tylko osłabiony. Moje EKG: Rytm Zatokowy miarowy o częstości 70/min. ( ? )Namnogram( ? ) PQ 0,12 Niewielkie zaburzenia przewodnictwa środkowego...

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką

.. ...złapało tzn.ból pod lewą łopatką i pod lewą piersią tak promieniowało ze nie mogłam wziac głebszego oddechu,już nie wiem co sie dzieje a lekarze sa tacy bezradni i nie chca wypisywac skierowan do specjalistów!Pozdrawiam wszystkich kto dzieli sie takimi informacjami. Manie boli od..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką - Str. 3

.. ...sercowego, ale generalnie mam się fatalnie, jak czasem wciągnę powietrze to aż mnie zatyka. jestem rozdrażniony i nie mogę pracować. Jak nie przejdzie do jutra to idę do lekarza. Wykonuje parce siedzącą, 35 lat..

Kłucie, uczucie dyskomfortu pod lewa łopatką

.. ...czasu kłuje mnie pod lewą łopatka, jest to lekki bół a raczej uczucie dyskomfortu.jak by coś mi przeszkadzało.Są dni ,że nic nie odczuwam,nie jest to ból ciagły pojawia sie czasami.nie mam pojecia od czego to być moze.nerwica?kregosłup? a najczarniejszy scenarusz rak płuc???.fakt miewam..

Ból pod lewą łopatką i klucie

.. Witam potrzebóję pomocy.. hmm od czego tu zacząć. Rok temu miałam okropny ból w okloiby serca kłucie okropne nie moglam leżeć, siedzieć spać, oddychać. Po tygodniu męczarni wylądowałam w szpitalu zrobiono mi wszystkie badania i okazało sie że jestem zdrowa jak ryba, a te bóle to sa tzw. nerwobóle. Dostalam..

Nerwica - jak z nią walczyć?

.. ...miejscach ( pod prawa i lewą łopatka oraz w okolicach kręgosłupa ) - bóle w klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz kucie w sercu ) - ucisk mostka - bóle mięśni - czasami czuję sie osłabiony - czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi -..

Nerwica czy coś innego?

.. ...miejscach ( pod prawa i lewą łopatka oraz w okolicach kręgosłupa ) - bóle w klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz kucie w sercu ) - ucisk mostka - bóle mięśni - czasami czuję sie osłabiony - czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi -..

Niepokój w okolicy serca

.. ...a ból promieniuje na lewą rękeę ból czuję na łopatkach czy z moją podświadomością jest coś nie tak proszę o pomoc hej ja mam identyczne objawy a jezeli masz badania oki to faktycznie wizyta u psychologa bardzo pomaga( wiem bo chodze od roku ) raz jest gorzej raz lepiej ale po takim..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 20

.. ...dziwnie mnie dzis pod lewą piersią kuje az do reki i łopatki,ale to pewnie nerwobóle,robilam duzo badan morfologie,tsh,t4,holtera,echo serca( 3 lata temu )jezeli ktos podobnie sie czuje to mozemy pogadac na gg6736166 duzo zdrówka dla was wszystkim i bede czesto do was zaglądac,bo juz..