Podczas wstawania

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1001

.. ...miewam często głównie podczas szybszego wstawania, czego przed nerwicą nie miałem a przynajmniej nie tak często. Jak również mrowienie w głowie - to na szczęście już rzadko się zdarza. Ucisku nie mam. Jednak w twoim wypadku kiedy miałeś takie traumatyczne przeżycie, nie możesz mieć..

Zawroty głowy i ból głowy

.. ...mam taki problem ze podczas wstawania np. z fotele mniewam zaworty glowy i bol glowy ,dodam ze mam 17 lat nie wiem co to jest Arturze Może to być np. niskie ciśnienie. Proponuje sobie zbadać u lekarza - to nie boli. Poza tym może lekarz jeszcze coś podpowie, ale skoro dzieje sie to tylko..

Tętno szybkie po wstawaniu a potem w normie?

.. ...jest to prawidłowe podczas spoczynku czyli jak siedzisz itd wtedy prawidłowy puls to 60 - 85 natomiast jak zaczynasz chodzic, pracować cwiczyć itd to puls przyspiesza i nie powinno to byc niepokojące...

Spadek tętna podczas biegu w III zakresie

.. ...190 przez 5 sekund ) , podczas tego nogi z waty brak zadyszki i silny puls w splocie słonecznym ktory rezonansowal z pulsem jakbym mial zatkana aorte , - przy wychodzeniu po schodach tak samo , - przy wstawaniu z łozka podobnie , - gdy podskoczylem z 10 razy w gore lekko wybijajac sie..

Tętno podczas siedzenia i wstawania

.. ...na taką pozycję tętno podczas stania ( w bezruchu ) powinno być takie samo jak tętno spoczynkowe ( podczas siedzenia ) ? Hejka, widzę ze fiksujesz ; ) wiem coś o tym bo przechodziłam podobne stany. No więc w trakcie stania puls powinien być wyższy niż w trakcie siedzenia... bo wysiłek..

Niedomykalność zastawki dwudzielnej I stopień a sport

.. ...piersiowej, zazwyczaj podczas zdenerwowania i wstawania po dłuższym siedzeniu. Wytrzymuję siłowo treningi i mecze, grając i trenując z seniorami i juniorami. Mam się martwić tymi wynikami? Pytam, bo lekarz do którego poszedłem prywatnie wydał mi się zwykłym materialistą, zawsze każe..

Arytmia serca - napadowe migotanie przedsionków

.. ...atak arytmii nad ranem podczas wstawania z łóżka ( !? ) i od razu udałem się do szpitala, gdzie stwierdzono w ekg migotanie przedsionków z akcją komór ( 100/m ). Po kilkunastu godzinach uzyskano powrót rytmu zatokowego na Amiodaronie. Stosowano: KIG 100ml, Fraxiparyna 0,6 ml, Polocard..

Ból w skroni

.. ...Sporadycznie potrafi zaboleć bez przyczyny, którą potrafiłbym zidentyfikować. Ból nie jest bardzo mocny aczkolwiek są to nieprzyjemne * ukucia * . Jeżeli ktoś się spotkał z podobnym problemem proszę o sugestie...