Podrażnia

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...pacjenta na chorym boku. Podrażnienie przepony - klasycznie rzutuje ból do ramienia lub dolnej części klatki piersiowej. W diagnostyce różnicowej tego typu bólu, należy uwzględnić ropień podprzeponowy lub wątrobowy. Zawał śledziony daje ból lewego ramienia. Kłucie ( kolka w prawym górnym..

Maska brzuszna zawału serca

Maska brzuszna zawału serca

.. ...ściany dolnej serca. Ta część mięśnia sercowego spoczywa na przeponie, mięśniu oddzielającym klatkę piersiową od jamy brzusznej. Właśnie podrażnieniem przepony tłumaczy się występowanie bólów w nadbrzuszu...

Zakrzepowe zapalenie żył

.. ...wenflony ) mogą także podrażniać ścianę żyły i wywoływać stan zapalny. Zmieniona zapalnie żyła jest pogrubiała, wyczuwalna na swoim przebiegu, skóra nad nią jest zaczerwieniona, bolesna, lekko obrzęknięta, ciepła. Leczenie zakrzepowego zapalenia żył powierzchownych sprowadza się do..

Ból w klatce piersiowej u dziecka

.. ...wysięk ) lub powoduje jej podrażnienia, wywołuje to dolegliwości bólowe. Jeśli ból w klatce piersiowej u dziecka pojawia się nagle, po wysiłku, towarzyszy mu duszność lub uczucie utrudnionego oddychania, konieczna jest konsultacja lekarska. Może to być tak zwana odma samoistna. Jest to..

Wenflon (cewnik naczyniowy, kaniula dożylna)

Wenflon (cewnik naczyniowy, kaniula dożylna)

.. ...krwionośnego z środowiskiem zewnętrznym, stanowi potencjalne wrota zakażenia. Dlatego, jeśli istnieje konieczność długotrwałego utrzymania dojścia żylnego, wenflony powinny być wymieniane co kilka dni...

Ból trzustki

.. ...Choroba często przebiega z podrażnieniem otrzewnej i porażeniem perystaltyki jelit. Ostry ból jest szczególnie silnie odczuwalny w lewym nadbrzuszu, może jednak lokalizować się również w śródbrzuszu oraz promieniować do lewej połowy klatki piersiowej co zmusza lekarza do wykluczenia..

Odruch kolanowy

Odruch kolanowy

.. ...czworogłowy uda. Reakcją na podrażnienie więzadła rzepki jest wyprostowanie nogi w stawie kolanowym. Ocena odruchów rdzeniowych jest jednym z podstawowych elementów badania neurologicznego. Lekarz ocenia obecność odruchów, ich nasilenie oraz symetrie. Pozwala to wyciągnąć wnioski o..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...zdania, że są efektem podrażnienia serca aplikacją i znikają w miarę gojenia. Pozdrawiam. Mam 26 lat, od bardzo dawna narzekam na bóle serca, kłucie, ucisk i zdarza się że nie mogę złapać powietrza, duszę się. W 2004 roku poszłam do lekarza, który po zrobieniu badań ECHO EKG stwierdził..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 6

.. ...ablacją i są efektem podrażnienia serca zabiegiem. Powinny ustąpić do ok 6 tygodnie, oczywiście zdarza się wczesniej i później. Bardzo Dziękuje za odpowiedź!Chciałabym jeszcze nadmienić, że przed zabiegiem ablacji paliłam papierosy - czy teraz po zabiegu mogę okazjonalnie zapalić..

2-ga ablacja za mną

.. ...nie były spowodowane podrażnieniem serca podczas ablacji. Kiedy powiedziałam o tym lekarzowi spytał czy przed zabiegiem miałam jakąś infekcję, bo to ona mogłaby ugryźć serce. Jak mu powiedziałm o zatruciu to stwierdził,że to nie miało z tym nic wspólnego. No i na zdrowy rozum..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 153

.. ...zawroty, bo mialam blednik podrażniony. Na wieczór zawroty mineły i dzisiaj od rana nic!! Niestety pozostały mi objawy nerwicowe nie sa tak silne jak przy zawrotach i lęku nie mam wcale ; ) ( jak narazie ) została taka niepewność mysle, ze organizm potrzebuje aby sie wyciszyc. Bo tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...kasłałem mocniej i pewnie podrażniłem sobie gardło, drapanie było coraz bardziej uciążliwe.. Zaraz po świętach udałem się do internisty - powiedziałem, co się dzieje, lekarz dokładnie osłuchał moje płuca, powiedział, że nic tam nie slychać a na bóle w żebrach i kręgosłupie dostałem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 436

.. ...DOMI ten pies bardzo samodzielny.Ma takie pomieszczenie przy garażu z dziurą do wychodzenia ,więc za potrzebą nie musi być wyprowadzany. aha sory Dorotko ja mieszkam w klatkach to mi się wydaje że wy też..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 574

.. ...przełyku, który ciągle jest podrażniany kwasami żoładkowymi z wymiotów. Dziewczyny jak Wy poradziłyście sobie z nerwica? Ja strasznie się poddaję, brakuje mi tej siły, która pozwala walczyć.Nie pracuję zawodowo, własciwie od 6 lat siedzę w domu po studiach i chyba ze względu na astmę i..

Chelatacja - Str. 8

.. ...energetyczną. Gdy ktoś ma podrażniona wątrobę np. wirusem WZW typ C, to popularnie mówiąc zalewa go żółć, i się wkurza na byle co, i można od takiego gościa oberwać zupełnie za nic, a za żart, to już niemal że na pewno. Gdy idzie o pisanie postów na forum to zachowuje się Pan jak karabin..

Potas - czemu go tak mało? - Str. 2

.. ...silne antybiotyki, które podrażniły mi przewód pokarmowy, powodowały ostre biegunki i mimo brania leku osłaniającego naruszyły naturalną florę bakteryjną. Mimo znacznego osłabienia wróciłam do pracy i codziennych zajęć. - Czy przyczyną moich zasłabnięć oraz utraty przytomności może być..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...pod szczeką, za uchem. podrażnienie błędnika powoduje doznania nieracjonalne i może wywoływać głebokie zaniepokojenie. uciski na kregach szyjnych - i uciski wewnatrz tkanki łacznej - dają skutek bólowy w miejscach od nich oddalonych, także w oczodole. ból powoduje zaciskanie mięśni..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...ból spowodowany tym podrażnieniem i wypustkami ( co przypisałem sobie pod żylaki przełyku występujące przy chorobach wątroby ), senność, niechęć do życia, brak jakiejkolwiek radości i satysfakcji, mimo sukcesów wszelakich, zawroty głowy - czasem kilka godzin, straszne i ciągłe bóle..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 31

.. ...szkliwo zębów i może podrażniać migdałki.Mi czasem dochodziła aż do nosa.Nieprzyjemne to i uciążliwe.Jeśli nie możesz łykać tabletek to ustaw sobie dietę.Musi być oczywiście lekkostrawna.No i nie wolno Ci pić napojów gazowanych.I zapomnij o pizzy i zapiekankach,przynajmniej na jakiś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 206

.. ...gardle ponoć mogą od podrażnień z żołądka lub po antybiotykach, Dziś byłem tak senny ze myślałem ze zapadam w śpiączkę na stojąco haha . Wam takie jazdy ze jak staram się zasypiać po 30 sek spania dostaje takiej drgawki wybudzającej, denerwuje mnie to czasem tak jak bym był na zajęciach..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...może z płucami? może to podrażniona opłucna? może jakiś zator? kiedyś miałam poważny wypadek samochodowy, wprawdzie wtedy byłam tylko potłuczona ale może teraz mam jakieś następstwa, bo wtedy rąbnęłam na lewy bok a na mnie poleciały jeszcze dwie osoby - jakieś 80 kilogramów. Proszę może..

Bóle w lewym boku

.. ...brzuchu i stwierdzil podrażniona trzustkę i watrobę, obajwy te mam od ok 3 tygodni, wszystko zaczelo sie od tego że w piatek bylem na imprezie i pilem alkohol, w sobote z rana mialem odruchy wymiotne ale nie moglem nic wydalic z siebie, i wtedy podczas tych objawów wymiotnych zaczelo..

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...zawarta w nich fruktoza podrażnia błonę śluzową uszkodzoną zapewne przez helikobater.Ponadto w pierszwym leczeniu objawów bólowych gastrolog zalecił mi lek dostępny na receptę Duspatalin retard. Sprawdzcie to,moze to wam po czesci cos wyjasni..

Dodatkowe skurcze - Str. 202

.. ...czy nie powoduje to podrażnienie nerwu błędnego, jak masz coś ciekawego na ten temat to odpisz bo ja to zauważyłem też. Pozdrawiam. Ja mam wiecej skurczy po czekoladzie... a ja mam pytanie bardzo wazne jakie arytmie wy macie? komorowe czy nadkomorowe? Stwierdzono u mnie dodatkowe skurcze..

Kłucia z lewej strony klatki piersiowej

.. ...lekarz stwierdził : podrażnienie trzustki ( w bardzo wysokich podwyższeniach amylazy występuje zapalenie trzustki ) Dostałem skierowanie na badania : - USG ( bez problemów ) - prześwietlenie klatki piersiowej ( również bez problemów ) - Skierowanie do poradni Gastrologicznej ( długi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...wszyscy cierpiący na podrażnienie błędnika lub newrów wzrokowych - także uciski kręgów szyjnych dają taki efekt - rzeczywiście cierpią coś wyjątkowego. to jest głowa i dlatego odczuwanie różnych dolegliwości w jej rejonie jest takie dotkliwe. jeżeli trwa to dłużej, przewlekle, w końcu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 149

.. ...organizm.Wiem tylko że podrażnia żołądek i wrzodowcy nie mogą go stosować i nawet ci co mają ogólnie problemy z układem pokarmowym.Pozdrawiam. Aguniu masz calkowita racje,co do ketonalu i papierosow.ale jesli ma sie takie okropne bole glowy to kombinuje sie juz nad wszystkim.Ja czasem..

Śmierć po chelatacji

.. ...podrażnienia skóry. Możliwe jest również działanie toksyczne na nerki. chelatacja jest metodą drogą i nieskuteczną. W leczeniu miażdżycy najskuteczniejsze i bezpieczne są pijawki. www.leczeniepijawkamigdynia.pl..

Ucisk, gula w gardle

.. ...wieczorem czułam tak podrażniony przełyk jakby ktoś mi go potarł tarką /ogień/.Najgorsze było spanie z całą tą skrzynką.Trzeba było uważać żeby nie wyciągnąć przewodzików tak z nosa jak i tej skrzynki.Trzeba było spać na wznak / ja mam trudności z taką pozycją zaśnięcia/.Ale ogólnie da..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...okazało się że to wszystko podrażnia krtań i wtedy daje takie uczucie.Niekiedy miałam tak strasznie że wpadałam w panikę przez co czułam się jeszcze gorzej bo dochodziły duszności.Lekarz przypisał mi nawet delikatne leki na uspokojenie bo po raz kolejny stwierdził że nic tam nie mam..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...przemysłu etc., które to podrażniają gardła osób na to wrażliwych. Jedną z możliwości było przeprowadzenie się nad morze ( tam odczuwałem ulgę ) z dużego miasta w którym obecnie mieszkam - ale to nie wchodziło w rachubę. Samemu stwierdziełem że w takim razie będę używał nawilżacza..

Ucisk, gula w gardle - Str. 5

.. ...palenie i zauważyłem, że podrażnienie gardła jest mniejsze. Wraz ze zmniejszeniem podrażnienia zanikać zaczęło uczucie * kulki * . Piję też mniej kawy. 3. Zrezygnowałem z prób znalezienia wyjaśnienia tego * fenomenu * zarówno u lekarzy jak i w sieci - nie wprowadzam się w stan jakiejś..

Przeskakiwanie pod żebrem na brzuchu z lewej strony - Str. 2

.. ...może powodować takie podrażnienia aż do bólu pleców. Wiem bo mam tą przypadłość. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Nie chcę Cię martwić ale niestety może to być tętniak aorty piersiowo - brzusznej ( jeśli boli cie także w okolicach żołądka ) lub sam tętniak aorty piersiowej.Pójdź wykonaj..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...Stało się to dopiero po podrażnieniu mechanicznym tj. podczas testu musiałam się hiperwentylować. I wyszło szydło z worka - tężyczka utajona. Więc radzę zrobić ten test - kosztuje ok. 140 zł. Radzę prywatnie, bo możecie mieć wapno we krwi w normie ( ale np. w płucach braki i stąd..

Czy po wszczepieniu stymulatora sa jakieś powikłania?

.. ...martwicy tkanek w tym miejscu i wypadnięcia stymulatora. jeden lekarz mi o tym opowiadał bo miał taką wychudzoną kobietę z delikatną skórą skłonną do podrażnień. boję się że mnie to dopadnie. pozdrwiam..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...Lekarka stwierdziła że mam podrażniony żołądek!! Czuję się oszukana i zostałam sama z tym problemem. Serce bardzo mi szybko bije i jak troszkę szybciej idę to mam uczucie że zaraz się uduszę. To jest przerażające:( ( Witaj Kasiu!Nie jestes sama z tym problemem.Mam identyczne dolegliwosci..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 5

.. ...minut a dodatkowo mam podrażniony żołądek przez leki p/bólowe - meloksam - stawy mi szlak trafił i wyje z bólu dzięki za kciuki i czekam na wieści czy ten lek ci pomógł : ) buziaki i uściski pozdrawiam : ) Abi: ) Oni na tych komisiaj sa nienormalni, moja babcia ma rozrusznik wstawiony,..

Odstawienie leków na nadciśnienie

.. ...bóle głowy ,kaszel, podrażnienie gardła, obrzęki, niedociśnienie przyspieszony puls zdarzają się najczęściej. Uczucie zimnych kończyn i drętwienia to pewnie wynik działania Bisocardu beta blokery dają takie objawy u niektórych ludzi. Oczywiście nie powinno się z dnia na dzień odstawiać..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 39

.. ...pogarsza sprawę, bo podrażnia gardło. Może się uspokoi - na samym początku miałem jeszcze takie wrażenie, że coś mi utkwiło w gardle. Przynajmniej utwierdzam sie w przekonaniu, że nigdy więcej nie zapalę fajki. Witam wszystich Dopiero teraż mogłam do Was zajrzeć ,cos mnie dziś energia..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 622

.. ...kuchni. Muszę trochę podrażnić się z tą cholerą.Ty połóż się i kuruj. Małgosiu ja wczoraj domyślałam się,że coś jest nie tak u Ciebie.Zmieniłaś swoje głowne zdjęcie na którym jesteś sama.Ale nie martw się pół światu tego kwiatu.Jesteś wyjątkową kobietą,napewno znajdziesz swoją drugą..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 777

.. ...przerąbany wieczor ,czymś podrażnilam swój żołądek i odezwal sie refluks ,,,,,,,,,,,,,,och to pieczenie i ból w nadbrzuszu,coś okropnego no i na dodatek strach przed zawalem jak zwykle ,,,,,,,, Boże użycz mi pogody ducha, abym godziła się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...efekty mogło wywołać podrażnienie zapalenia śluzówki i dwunastnicy przez alkohol? O to mi chodzi a nie co mocniej * klepie * . i co nikt nie wie??? mam te same objawy, tez wykryli helicobacter. od dzisiaj zaczynam leczenie klacidem + duomox * em przez 7 dni, zobaczymy czy pomoże, oprócz..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 2

.. ...Podobno to dodatkowo podrażnia skórę. Ja w tej chwili używam mydła bambino i balsamu z serii Emolium - pomoga, ale jak długo można żyć bez kąpieli w pianie ..., nie wspomnę o solarium ... przeczytałam wasze problemy i postanowiłam napisać o mojej chorobie, ja też miałam problemy z tym..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 5

.. ...zapachowych ,które mogłyby podrażniać skórę ,poprzez co noszą miano hipoalergicznych i spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. * Położna Anna Kalinowska lekarz pediatra. Może warto byłoby skonsultować ten problem z lekarzem, bądź ekspertem Lovela, zapraszam do..

Stwórzmy grupę wsparcia dla rzucających palenie - Str. 2

.. ...dziwny kryzys - jestem podrażniony, mam dziwne bóle głowy, uczucie zmęczenia i iewyspania. Wcześniej tego nie miałem i czuję się z tym dziwnie, żeby nie powiedzieć źle. Witam, jestem silnie uzależniony . Od jutra staram się rzucić nałóg, będe pisał codziennie raport jak mi idzie ,..

Ocena wpływu rodzaju biustonosza na powstawanie nowotworu piersi

.. ...piersi e ) łaskotanie f ) podrażnienie skóry 16 .Jak Pani się wydaje, czy złe dopasowanie biustonosza może przyczyniać się do powstawania nowotworu piersi? TAK NIE 17. Z jakim stwierdzeniem by się Pani utożsamiła a )nosiłam biustonosz, bo nie wypadało inaczej b )nie wyobrażałam sobie..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...kaszlenie - czyli jakbym coś podrażniał. Ostatnio dosc mocno mi się odbija - tzn czuje, ze w tym miejscu w gardle gromadzi mi sie niewielka ilosc powietrza ktorym to mi sie odbija. DO Slash: )przeczytałam Twoją wiadomość i odrazy pomyslalam o sobie, gdyż odczuwam to samo, ścisk w gardle..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 3

.. ...się dzieje, co bardzo podrażnia. Poza tym wg tej lekarki prawy jajnik mam przyrośnięty do macicy, a w lewym jajniku torbiel 1,5 cm! A jeszcze 3 dni temu ginekolog mi mówi, że z punktu widzenia ginekologicznego nie ma prawa mnie boleć! Załamałam się. Lekarka powiedziała mi, że jej to..

Kłucie w okolicach brzuchu przemieszczających się bólów

.. ...wygląda to na jakies podrażnienie jelit, na kolki jelitowe, coś w tym stylu. o jakim wirusie mówiła lekarka??o helicobacter?ja ostatnio robiłam i nie mam. ja Ci polecam dobrego lekarza internistę, skoro Cię boli to jakas przyczyna jest.. wiesz tak jak napisałem Podkreślam że przy nie..

Arytmie komorowe - Str. 2

.. ...chorątarczyca, bo bardzo ją podrażnia, ale nie było innego wyjścia bo inne leki były nie skuteczne.17 miną dwa miesiące jak stosuję ten lek( wtedy tez idę na wizyte do kardiologa )Zleci mi Holer i Echo oraz badania krwi, zeby zobaczyć jak wpłynął ten lek na stan mojej tarczycy . Mam..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 74

.. ...zmęczona przez co też podrażniona i wszystko mnie denerwuje. Witam nową koleżankę miło że do nas trafiłaś . Wszystkim ślę buziaczki z tej jakże zielonej i niefajnej wyspy: ) Witajcie! Jak to niekiedy u mnie bywa są chwile,kiedy muszę sama sobie poradzić z emocjami i na jakiś czas..

Ból pod żebrami z lewej strony

.. ...wynikach, że to tylko podrażnienie wątroby - przejdzie i nic nie dał - co w takiej sytuacji robić - myślałem o jakiś ziołach lub syropie na trawienie z apteki? Dodam, że jak zaczał się boł zacząłem stosować dietę nie jem pieczonych rzeczy ( np. szabowych, pizzy, itp, itd ), jem mięso..

DUŻY Problem z pamięcią, koncentracją, myśleniem, itp.

.. ...problemy z płynnością mowy, podrażnienie, nerwowość, niechęć do wszystkiego, duże problemy ze zrozumieniem to co ktoś mówi, brak kreatywnego myślenia, wrodzonej inteligencji, itp. Prowadzę zdrowy tryb życia: bieganie, siłownia, odpowiednie odżywianie się. Miesiąc temu wpadł mi w ręce lek..

Proszę o interpretacje badania krwi

.. ...podrażnienie wyrostka i wiele innych przyczyn.....z tym ,ze zwyrodnienie,mimo,ze powoduje początkowo bóle w pachwinie nie powinno powodować leukocyów tak wysokich.CRP zbadaj i wskazniki reumatoidalne...

Częściowy blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...zupy pomidorowej,gdyz kwasy podrażniają żołądek. dzieki za odpowiedz ; ) jesli chodzi o żoładek to wiem stosuje diete i jest poprawa glownie martwilem sie tym sercem ale juz mnie troche uspokoiliscie ; )..

Dodatkowe skurcze przy kucaniu lub kładzeniu się

.. ...inny odruch w postaci podrażnienia czegoś tam i bach kładąc się itp zmieniasz kilka parametrów naraz, od cisnienia krwi począwszy, na zmianie w układzie autonomicznym skończywszy, a po drodze parę innych zmian czasami coś nie zagra - i serce tańczy : ) przyznasz jednak, że nie jest to..

Trzustka, czy jelito, a może jeszcze coś innego?

.. ...takie swiństwo jadasz] podrażnione masz jelita.Może popij lnu.Na dolegliwości jelita grubego spróbuj kłacze tataraku.PÓŁ łyzeczki kłączy zalać szklanką wrzątku,zagotowac b. krótko.Trzymać pod przykryciem pół godziny,pić 3x dziennie po jednej trzeciej szklanki lekko ciepłe.Przed..

Uszkodzenie nerwu pachwinowego przy usuwaniu prowadnika w koronografii

.. ...miałem 16 grudnia - podrażniono mi nerw w okolicach wkłucia do aorty pachwinowej. Po ustapieniu znieczulenia przez kilka godzin * paliło żywym ogniem * przy najdrobniejszym poruszeniu. Ból był łagodzony Tramalem. Ale stopniowo wszystko przeszło - teraz - po tgodniu mam tylko lekko..

Pulsujące skurcze na całym ciele

.. ...całkiem dobry. tzn.zapis podrażnieniowy.Dostał zalecenie nie chodzić na dyskoteki,gdzie migają światła,podczas jazdy pociągiem czy autobusem nie patrzeć w okno,nie siedzieć przy kompie,Tv.I jakieś leki dość długo brał. zrezygnuj z kompuera na jakiś czas i bierz tabletki ziołowe na..

Prawidłowe tsh a objawy tarczycy

.. ...uczucie * szorstkiego * i podrażnionego gardła pod krtanią przy pochylaniu głowy do mostka badania: rezonans głowy, echo serca, 2x holter ekg, morfologia, mocz, usg tętnic nóg i szyjnych, ciśnienie mierzę i też w normie średnio 130/85 ( rano wieczorem i czasami w dzień po odpoczynku..

Leki antydepresyjne nowej generacji, leczenie nerwicy

.. .../benzodiazepiny, itd/; podrażnienia oczu, wysypki, alergie, drapania w gardle, super senność, stany splątania. Zapraszam do rozmowy specjalistów oraz pacjentów, jednym słowem tych, którzy mają wiedzę na ten temat. Pozdrawiam. Witaj, ja stosowałam velaxin i symfaxim przez kilka tygodni i..

Uczucie kołatania serca i zdenerwowania po jedzeniu i piciu

.. ...naprawdę to drgawki podrażnionego przełyku/. Sprawdź jakie bierzesz leki. Jak żadne, to zapewne trzeba zacząć od gastrologa. pozdrawiam pij len mielony Warto się przebadać. Serce po posiłku musi wykonać cięższą pracę, ale nie powinnas tego czuć. Stresem nie można tłumaczyć dolegliwości -..

Helicobacter pyroli -- moze mi ktos pomoze

.. ...a tylko żołądek jest podrażniony kuracją , na nerki też jakieś leki brałeś , ja proponuję poczekać ale o ta pierzgę się postaraj. Zdrowa1 , milo tak z kims porozmawiac .Moj gastrolog powiedzial mi wprost ze mi nie pomoze i mam isc do innego lekarza tzn. ze nie mam juz do niego..

PFO Z PRZECIEKIEM ZAGRAZA ŻYCIU?

.. ...Z EEG wyszło ze mam podrażnienia znad okolic skroniowo potylicznych. To TCD pokazało z ten przeciek P - L jest znacznego stopnia ( chyba III bo trzy plusy PFO ). Dostałam od razu skierowanie do I kliniki kardiochirurgicznej w Ochojcu. Miałam skontaktować się z Panią Kariolog, tak więc..

Co to może być? - Str. 2

.. .........nie będe sobie żołąka podrażnieć siemieniem .Sama wódzia to jak balsam dla żołądka .Zabija wszystkie bakterie i wirusy i inne robaki .Tylko nie wiem dlaczego póżniej głowa pęka ......Hm ...Musze ten problem poruszyć na forum... WIEM ! Naszej forumowej koleżance chodziło o..