Podwyższona temperatura ciała

Zapalenie wsierdzia

.. ...zapalenia wsierdzia. podwyższona temperatura ciała - nieswoisty objaw; zmiany osłuchowe; nadmierna potliwość, osłabienie, zimne kończyny; bóle pleców; guzki Oslera ( bardzo rzadki, ale swoisty dla zapalenia wsierdzia objaw - są to bolesne podskórne grudki występujące na dłoniach po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 112

.. ...sauna - napewno NIE!!! podwyższona temperatura ciała bardzo szybko podnosi ciśnienie krwi. To odradza każdy lekarz. Co do siłowni - oczywiście jak najbardziej - przy każdym wysiłku podnosi się ciśnienie krwi, a przy sporcie to normalne nawet u zdrowego. Oczywiście zasada jest taka:..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 160

.. ...pobudliwość nerwową, podwyższoną temperaturę ciała. Tak ze mysle ze jak T4 i T3 sa w normie to nie masz sie czym martwic: - ) MARLENIASTA, pisałam o tym wiele razy, żeby dokładnie zbadać tarczycę trzeba zrobić komplet badań: TSH, FT3, FT4 i aTPO. Jeżeli miałaś wynik TSH bliski górnej..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. ...MCHC nieznacznie są podwyższone. Chodzę po lekarzach, ale cały czas słyszę ze jestem zdrowy ale ja tak się nie czuje i nie wiem co mam zrobic, nie załamuje się jednak, szukam dalej Głowa do góry, będzie dobrze : ) Albert 39, jak bedziesz coś wiedział więcej , daj znać Pozdrawiam Dziękuję..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...się czuję. Mam ciągle podwyższoną temperaturę i czuję się osłabiony. Moja temperatura rośnie wtedy kiedy się ruszam, kiedy coś robię do 37.5 Jak leżę to jest wszystko ok. Mam częste uderzenia gorąca. Okropne bóle stawów, bioder ( biodro jedno operowane w 2007r - ubytek kości ) i ból..

Niedoczynnosc tarczycy

.. ...brak koncentracji, senność, uczucie zimna, podwyższona temperatura do 37, problemy z nabraniem masy ciała.. okazało się, że mam niedoczynność tarczycy także radzę, jak już wspomniano powyżej zrobić TSH...

Infekcja dróg oddechowych??

.. ...temperaturę ciała mam podwyższoną od ponad miesiąca ( 37.2 około ). Gdzieś kiedyś czytałęm, że alergię charakteryzują podobne objawy jakie mam, ale bez podwyższonej temperatury ciała. Temperatura ciała jest rzeczą bardzo względną, u każdego wygląda inaczej, u jednych w czasie choroby sie..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...zapalenie organizm odpowiada podwyższoną temperaturą ciała. Z każdym stopniem podwaja się wskaźnik przemiany materii, a więc nietrudno zorientować się, w jakiej mierze gorączka nasila procesy obronne organizmu. Dlatego też zwykło się mówić, że gorączka jest zdrowa. Istnieje więc..